Aktualny czas: 06.12.2019, 22:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Ankieta: PBF Forumowy
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
PBF - Dla Załóg
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: PBF - Dla Załóg
ryba napisał(a):Nigdy nie rozumiałam też tworzenia kart postaci na 50-100 stron.

Ja się zastanawiam, czy on nie przesadził z tymi 100 stronami Wink Co on tam pisał? 2 strony o piciu herbatki? ;D Hahaha, ja najdłużsżą KP zrobiłam na 12 stron i to było baaardzo dużo, ale było w formie opowiadania, dlatego takie wyszło. Więc może będę chamska, ale ja wgl w to nie wierzę i tyle.

ryba napisał(a):odpisujemy ch*jowo i ciągłe k**ienie Yoha i Nami na nas.

Nie no, źle się wyraziłam xd. Po prostu to prowadzenie jakie Yoh wam zaserwował, nie było dla was. Was się prowadzi inaczej, nie schematem który ma was pchać do przodu, bo wy sami się pchacie xD I nie, nie jest to pocisk, po prostu dla was widziałabym inny rodzaj sesji, niż schematyczny.

ryba napisał(a):Po trzecie, to nie jest forum pbfowe, nie należy zbyt wiele wymagać.

Ciągle to powtarzam. Bo za bardzo wszystko pod tego PBFa zaczęło iść... Miało być inaczej ;_;

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
31.08.2013 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Co do PBF'a. Jestem w stanie poprowadzić dwie załogi. Nie chce prowadzić Feniksa, a tak jak pisałem jestem mistrzem gry który dopiero co z raczkowania chodzi. Dlatego chce dwie załogi, teraz układam najłatwiejszą mechanikę na jaką mnie stać, by naprawdę każdy Mistrz gry mógł się w niej połapać i nie mieć z nią problemów. Wczoraj już napisałem szkic, a rano wymyśliłem jak zrobić z tego naprawdę dobry system. Lecz nie mam teraz czasu go opisać ^.^

W spoileru jest moja odpowiedź na temat długości Karty Postaci
Spoiler :
(31.08.2013 14:43 )Nami napisał(a):  
ryba napisał(a):Nigdy nie rozumiałam też tworzenia kart postaci na 50-100 stron.

Ja się zastanawiam, czy on nie przesadził z tymi 100 stronami Wink Co on tam pisał? 2 strony o piciu herbatki? ;D Hahaha, ja najdłuższą KP zrobiłam na 12 stron i to było baaardzo dużo, ale było w formie opowiadania, dlatego takie wyszło. Więc może będę chamska, ale ja wgl w to nie wierzę i tyle.

Możesz nie wierzyć, ale Akuro Katsura na pbf'a Feniksa ma około 64 strony(Cały feniks jest dalej świadkiem, a zwłaszcza Xard i Imi). Bo miałem pomysły jak rozwinąć fabułę.

Dobra moja najdłuższa karta postaci nie ma tych 100 stron...Ma ich tylko 110 xD Rozdziałów jest z 30 (Prolog I ma mniej niż stronę[Albo 31, bo wiem że chyba dwa razy miałem 7 rozdział mimo iż tytuły i treść się nie zgadzała...). Mogę ci pokazać np. na Skype. Bo póki tego nie poprawię nie przeczyta tego nikt. Nawet ja. Wstydzę się tych błędów które narobiłem rok temu i nie ruszę tego póki nie zapomnę co napisałem. Wtedy czytanie i poprawianie sprawi mi frajdę, w przeciwieństwie do tego co teraz czuje do tej postaci. A może wkrótce ją poprawię, bo mam nową moc dla postaci, bazującą na startej.

@Ryba
Lubie opisywać historię swojej postaci. Nie wiem czemu ale po prostu uwielbiam pokazywać jaka ta postać nie jest a jaka jest, co ją odrzuca, co lubi. Jak ona się uczy, dorasta, kim byli rodzice tej postaci. Co potrafi, kogo uważa za swojego wroga, jakie ma czułe Punkty, co go doprowadza do szału. Dla mnie moje postacie żyją, chociaż nie są melodramatyczne Smile
P.S.
Teraz tworzę kartę postaci która ma 32 strony.
P.S.
Jestem zmęczony i mam Dysleksję Smile Dziękuje

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2013 21:50 przez Yoh.)
31.08.2013 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,268
Poziom ostrzeżeń: 15%
Wszyscy mówią o PBF, a wynik ankiety 15-14 Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
31.08.2013 20:59
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,030
Aktualny skład Soula wyraża zainteresowanie prostym PBFem, jednakże trzeba nam będzie wyłożyć z czym się to je, jak wypada odpisywać a jak nie, oraz jak zbudować kartę postaci by miało to sens.

Z tym że w tej chwili ogarniamy się jeszcze wewnętrznie i na samą rozgrywkę nie jesteśmy gotowi ;P

@Fufu - coś mi mówi, że większość głosów na nie to Feniks i Soge ;p

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
01.09.2013 00:24
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
okiren napisał(a):że większość głosów na nie to Feniks i Soge

Czemu Feniks? Przecież to drużyna Yoha xD

Ja np głosowałam na nie, bo nie chce mi się w to bawić tutaj za bardzo ;o

01.09.2013 00:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(01.09.2013 00:24 )okiren napisał(a):  @Fufu - coś mi mówi, że większość głosów na nie to Feniks i Soge ;p
Yoh twierdzi, że Feniks jest za.

Nie głosowałem, ale mogę Wam bez większego problemu wywróżyć, że ten PBF nie wypali. Znam się na czarnowidztwie. Wiem, co mówię.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
01.09.2013 00:32
Jutsu
Unregistered

Też mi czarnowidztwo, to akurat jest reality.
Yoh twierdzi że poprowadzi dla dwóch grup. Pewnie dla Soula i Neo. Nie ma nikogo innego chętnego, póki co a Soge jeszcze wymaga dużo kreatywności. A najlepsze jest to, że Feniks skąd wypłynęła propozycja PBF nie będzie miał własnej przygody.Big Grin
01.09.2013 00:44
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Fairy napisał(a):Feniks skąd wypłynęła propozycja PBF nie będzie miał własnej przygody.

A to pewnie oni głosawali na TAK, hahaha xD
TAKI FAIL.

01.09.2013 00:50
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,030
Heishi napisał(a):Yoh twierdzi, że Feniks jest za.

Nie głosowałem, ale mogę Wam bez większego problemu wywróżyć, że ten PBF nie wypali. Znam się na czarnowidztwie. Wiem, co mówię.

Jak tak twierdzi, to widać źle mi się wydawało ;P Nie pierwszy nie ostatni raz.

Dzięki za podminowywanie zapału, zanim dane nam było jeszcze spróbować.

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
01.09.2013 01:44
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Nie wiem czy ktoś to już proponował, ale czy nie prościej by było by kapitanowie zrobili wewnątrz siebie głosowanie, kto jest za PBF'em a kto nie i w ten sposób, tylko załogi chcące grać, dostały by PBF'a? Wtedy Mistrzom Gry łatwiej by było ogarnąć załogi i wgle byłoby fajnie, bo ci co chcą dostali by PBF'a a ci co nie chcą byliby szczęśliwi. Ahh i jakby brakowało MG, to mogę się zgłosić na Zastępce/Asystenta, bo nie raz prowadziłem już "przygody" na innych forach i mam trochę doświadczenia. No nic, to tyle z mojej strony.

jeżeli już to ktoś proponował, to przepraszam, ale nie chce mi się czytać pięciu stron zalanych tekstem Tongue

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
01.09.2013 02:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama