Aktualny czas: 19.06.2018, 08:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,640
Poziom ostrzeżeń: 5%
Piłka nożna
Były tematy o Mundialu, o Euro, ale takiego ogólnego, gdzie jakiś meczyk można by skomentować, no to nie ma, więc postanowiłem założyć, zwłaszcza, że o finale LM jets co pisać i szkoda, by to się w Spamiliadzie marnowało.
Jak wiecie nie oglądam na co dzień spotkań, ale jak jadę do domu, a teraz właśnie jestem poza Poznaniem, to rzecz się zmienia i tak miałem "przyjemność" oglądać wczorajszy pojedynek Realu Madryt VS Liverpool.

O ludzie, co się wczoraj między Realem a Liverpoolem działoxd
Z Ramosem to na pewno będzie jakiś mem, bo żeby załatwić Salaha, gwiazdę Liverpoolu rzutem, którego by się w wrestlingu nie powstydził i nawet nie było faulu, no to już tylko korki powinni od niego brać. Masakra. 20 minut i Salaha nie ma.
I człowiek myśli, że nic Cię bardzije nie zaskoczy, a tutaj wpada pierwsza bramka Reala, wbita przez Benzemę, kiedy... bramkarz wyrzuca piłkę do gry i trafia prosto na nogę napastnika. Ja nie wiem, jak do tego doszło, ale Liverpool to musiał mieć tak niskie morale, że ja nie wiem jak zdołał wyrównać...
No a potem piękna asysta Marcelo i prześliczny gol z przewrotki w wykonaniu Bale'a, który chyba chwilę wcześniej wszedł na boisko.
Na koniec kolejna kompromitacja bramkarza Liverpoolu, bo bramkarz niby obonił strzał Bale'a, ale piłka przeszła przez palce i wpadła do bramki.
No co za meczxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2018 11:04 przez Komimasa.)
27.05.2018 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,067
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Piłka nożna
Walka bark w bark o piłkę i niefortunny upadek, a nie wrestling...

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
27.05.2018 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Błagam Cię, przecież on zablokował mu rękę pod łokciem z premedytacją. Tu nie ma mowy o przypadku. Jak on mógł być fortunny, jak ręka unieruchomiona? Bo przecież gdyby tak nie było, zadziałał by instynkt samozachowawczy i Salah by łapę wyciągnął. Nawet na spowolnieniach to było dobrze widać jak ciągnął go za tę łapę i specjalnie wywrócił by na nią upadł.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2018 16:28 przez Komimasa.)
27.05.2018 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Moja wersja jest wyżej. Za dużo piłki w życiu widziałem by wszędzie widzeć premedytację.

27.05.2018 16:56
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,016
Poziom ostrzeżeń: 0%
Albo po prostu jesteś za wielkim fanem, żeby przyjąć do wiadomości, że nawet im się zdarza bardzo nieślicznie zagrać Wink. Z Ramosem w srealu jest, jak niedgyś z Alvesem w farsie - ktoś musi od tej czarnej roboty być Wink.
27.05.2018 17:10
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
(27.05.2018 17:10 )Kyouchika napisał(a):  Albo po prostu jesteś za wielkim fanem, żeby przyjąć do wiadomości, że nawet im się zdarza bardzo nieślicznie zagrać Wink. Z Ramosem w srealu jest, jak niedgyś z Alvesem w farsie - ktoś musi od tej czarnej roboty być Wink.

(27.05.2018 17:11 )Devzan napisał(a):  Komi, to było na korzyść Realu, a więc dalsza dyskusja nie ma sensu, odpuść, szkoda Twojego czasu xP

[Obrazek: hqdefault.jpg]
Mogę myśleć inaczej, a to opinia kogoś kto się zna na piłce, jest przeciwny grze nie fair/brutalnej/antysportowej, Real nie ma tu nic do rzeczy.
Dev jak zwykle śmieszek szkalownik, więc nawet nie ma co się silić by odpowiedzieć, a Ty Kyo masz ból pupki jakiś ale nie wiem czemu xD Jak nie lubisz ani barcy ani Realu to też widzę obiektywnie w ciul Tongue

Także no. Dla mnie po obejrzeniu styuacji to była walka o piłkę. Dla mnie end of the story, a Ramos jest głupim ciulem, który gra często chamsko i jak tylko to widzę to jestem przeciwko, nie musicie mi wierzyć, ja kończę temat.

27.05.2018 17:18
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Ale Dev, Ty wychodzisz tutaj, zdaje mi się, z błędnego założenia, że ja Realowi nie kibicuję.
Tymczasem, jak oglądałem ten mecz z ojcem, to śmieszkowałem, że potem Ramos pytany o to odpowiada "to on tam wsadził rękę? Ups, nie zauważyłem". Bo ja od początku byłem za Realem i jak ojciec mówił "zobaczysz, Real teraz dostanie po dupie" to ja odpowiadałem "że królewscy wygrają". I jaki był zły na mnie za to, że Ramos sfaulował tak brutalnie tę jego gwiazdę Liverpooluxd
Jakbym nie lubił Realu za zawsze pozytywnie nastawionego Marcello, za Bal'a, Benzemę no i Ronaldo, tak Ramosa brzydkie zagrania zawsze były mi nie w smak.
Także to nie jest tak, że on jest fanem Realu to widzi inaczej to zagranie niż ja, bo ja też jestem fanem Realu. Nie mówię, że byłem od kołyski fanem, tak nie twierdzę, ale od jakiegoś czasu cieszą mnie ich zwycięstwa i jak grają to im kibicuję.

Fufu, można wiele sobie wmawiać, ale Salah to był czołowy napastnik Liverpoolu. To miał być pojedynek napastników CR7 VS Salah. Nie może być przypadku, że akurat Ramos, znany z brzydkich zagrań elimituje tak mocnego zawodnika przeciwnej drużynie. W tym momencie musiałbym być co najmniej tak ślepy jak pan Poe w Niefortunnych Zdarzeniach, który daje się nabrać na każde przebranie Olafa.

Warto tu jeszcze dodać, że to nie ten "nie faul" załatwił definitywnie Salaha, ale pod bramką nawet go tam w ten bark uderzyli. To wtedy po tamtym dośrodkowaniu bodajże, Salah definitywnie zszedł z boiska.

Ciekawe jest natomiast, co się stało tamtemu z Realu, co niedługo po nim też zszedł. Cały czas leżał na twarzy i ją zakrywał twarzą, a na powtórce nie było nic widać, ani nikt go nie uderzył ani nic. Chyba niefortunnie upadł na twarz, ale to w tym momencie słowo to jest bardzo adekwatne, no bo żeby zaraz zejść?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2018 18:24 przez Komimasa.)
27.05.2018 18:20
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Komi, nie było tak, że Ramos miał w planach zniszczenie salaha xD Jeśli już to miał go kryć xD Nie dostał zadania - wyeliminuj go faulem, no bez presady teorie spiskowe to nei dla mnie ;p

27.05.2018 18:41
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 222
Poziom ostrzeżeń: 0%
Fufu pamiętasz jak się kłóciłeś ze mną czy w meczu półfinałowym Real-Bayern była ręka w polu karnym....
Ciężko Cię uznać za osobę bezstronną xD

Notatka od Devzan, 28.05.2018 18:45 :

Nie tylko z Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Obrazek: z08fm7W.png]
28.05.2018 18:39
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
(28.05.2018 18:39 )Oshhe napisał(a):  Fufu pamiętasz jak się kłóciłeś ze mną czy w meczu półfinałowym Real-Bayern była ręka w polu karnym....
Ciężko Cię uznać za osobę bezstronną xD

Oshhe, ale jak zobaczyłem dokładnie sytuację to się zgodziłem, zresztą mało mnie interesuje co kto o mnie mówi, wiem, że jestem bezstronny jeśli chodzi o grę przeciwko duchowi Fair-play, nie wmówi mi nikt inaczej, czy to Real czy to kurde ktokolwiek inny. Jak Real zdobywa gola po ewidentnym spalonym to dla żartu moge gadać "dobrze gol! tak trzymać!" ale na serio uważam, że technologia VAR jest potrzebna natychmiast! W każdej lidze. Wink Czyli przeciwko każdej niesprawiedliwości, a także grze antypiłkarskiej. Zresztą mam tutaj opinię, któramoże przekonać laików piłkarskich: http://sport.tvp.pl/37402209/marciniak-o...czna-walka

ps: do tego takie odbijanie piłeczki na jakieś sytuacje serio jest głupie xD Do tego no reka Marcelo byłą ewidentna, ja prawdopodobnie miałem inny obraz sytuacji i kajam sie, byłem w błędzie. Emocje poza tym jednak działają, zwłaszcza gdy ja za realem jak za Polską, nie wiem czy to zrozumiecie jak nikomu nie kibicujecie..

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2018 22:00 przez fuszioms.)
28.05.2018 21:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama