Aktualny czas: 22.10.2017, 15:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pirackie zegary, kolczyki i inne gadżety (:
Autor Wiadomość
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Poziom ostrzeżeń: 0%
Thumbs Up Pirackie zegary, kolczyki i inne gadżety (:
Zakładam nowy temat, to może więcej osób zauważy d;
Jeśli ktoś nie zaglądał do mojego tematu z fanartami, to wyglądają tak:
[Obrazek: 81863920.jpg]

Cytat:Przyjmuję zamówienia na pirackie kolczyki i zegary (:
Mogą być takie jak na zdjęciu, albo inne jeśli ktoś ma życzenia. Ja ze swojej strony mogę zaoferować jolly-rogery kogokolwiek z serii One Piece.

Aukcja zostanie zakończona najprawdopodobniej przed czasem, gdyż we wtorek planuję złożyć zamówienie na potrzebne półprodukty. Dlatego wysyłać będę najwcześniej za tydzień.

Proponuję zorganizować to w następujący sposób

Jeśli chcesz wzór taki jak na zdjęciu:
1)Klikasz "Kup teraz"
2)Możesz od razu dokonać przelewu, albo poczekać na informację ode mnie, że mam już potrzebne rzeczy do pracy - ale nie zacznę nic robić dopóki nie otrzymam wpłaty.

Jeśli chcesz inny wzór:
1)Wysyłasz do mnie wiadomość o jaki wzór kolczyków/zegara chodzi, najlepiej z załącznikiem w postaci obrazka. Ja wtedy odpiszę, czy jestem w stanie wykonać kolczyki/zegar i po moim potwierdzeniu
2)Klikasz "Kup teraz.
3)Możesz od razu dokonać przelewu, albo poczekać na informację ode mnie, że mam już potrzebne rzeczy do pracy - ale nie zacznę nic robić dopóki nie otrzymam wpłaty.

Wydaje mi się, że sensownie ogarnęłam, jeśli nie to również będę wdzięczna za propozycje ulepszenia systemu Smile

Tutaj linki do aukcji na allegro:
(usunęłam już bo nieaktualne)

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.05.2016 18:39 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
12.12.2010 04:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Jutsu
Unregistered

RE: ZAMÓWIENIA NA PIRACKIE ZEGARY/KOLCZYKI! Tylko do wtorku! Super prezent na święta!
Mam chwilę czasu wiec napiszę... według mnie trochęźle z krokiem kup teraz. Dlatego bo wychodzi na to że ktoś klika "kup teraz" a potem wysyła do Ciebie z wymarzony mwzorem. I tu jest problem bowiem jak napisałaś
Chlor napisał(a):Ja wtedy odpiszę, czy jestem w stanie wykonać kolczyki/zegar i po moim potwierdzeniu"
A to znaczy że możesz nie być w stanie zrealizować zamówienia mimo że ktoś kliknął już kup teraz, czyli mimo wszystko transakcja została zawarta. Czasami obie strony godzą się na polubowne rozwiązanie, które jest niedopuszczalne. Udają że aukcja zakończona pomyślnie i obydwaj wystawiają pozytywy. Dlatego też lepiej kup teraz zaznaczyć w przypadku tego konkretnego wzoru. Natomiast jeżeli ktoś będzie chciał co innego to niech lepi zapyta poprzez "zadaj pytanie sprzedającemu".Wink
Sam by zamówił ale z Polski do Anglii to wyniesie...
12.12.2010 15:38
Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: ZAMÓWIENIA NA PIRACKIE ZEGARY/KOLCZYKI! Tylko do wtorku! Super prezent na święta!
TO TWOJE? XD
Ja chcę! XD
A Jutsu przesadza! Kcem! XD

ee... wysyłasz za granicę? ^^'

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2010 15:42 przez Gociak.)
12.12.2010 15:39
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Dzięki za uwagę Jutsu, właśnie nad ranem szczerze mówiąc pomyślałam, o tym samym - że tu coś się nie zgadza (: Ale dobrze, że napisałeś, zaraz postaram się to naprawić! Tak to jest jak się próbuje ogarniać w nocy d;

A co do zamówienia, to będę później robiła pewnie też, tylko teraz tak krótko wystawiam, jakby ktoś chciał na święta po prostu, żeby zdążyć z wysłaniem. Jeszcze będę robić, także nic straconego (:
Ok, już zmieniłam.
Jackie, chyba mogę wysłać, ale szczerze mówiąc nigdy nie wysyłałam i nie wiem czym to się różni od wysyłania do Polski, oprócz tego, że na pewno jest droższe. Czy są jakieś inne problemy z tym?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.12.2010 17:19 przez Chlor.)
12.12.2010 15:39
olsonne Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Ja na pewno zamawiam! Te kolczyki są świetneBig Grin

"Spójrz! Popatrz! Widzisz różnicę? Bo ja różnicę widzę"
12.12.2010 18:01
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Przy okazji, żeby było jasne NIE TRZEBA ZAMAWIAĆ PRZEZ ALLEGRO (:
Jak ktoś woli to zapraszam na pw albo gg (:
Zrobiłam aukcje na allegro dla osób, które wolałyby mieć jakieś zabezpieczenie prawne. No bo ostatecznie, nie znamy się tak naprawdę (:
Przypominam, że jutro składam zamówienie na materiały, więc decydować się szybciorem, jeśli chcecie to na święta!

Jeśli nie, to oczywiście później też będzie możliwość zamówienia.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.12.2010 02:57 przez Chlor.)
13.12.2010 02:57
Gittarackur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Masz jeszcze jakieś??Ja bym jeden taki zegar kupiła!Ale mały....

[Obrazek: P6A5vot.gif]
18.12.2010 00:55
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Mieć nie mam, dlatego zbierałam zamówienia (: Ale zrobić jeszcze mogę teraz (jak tylko dotrze do mnie paczka z materiałami, która miała być dzisiaj ): ), tylko na pewno nie dam rady wysłać go przed świętami. Albo inaczej - wysłać może jeszcze zdążę ale nie sądzę by przed świętami dotarł.

Ale zamawiać zegary i kolczyki można cały czas oczywiście (:

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2010 02:11 przez Chlor.)
18.12.2010 02:10
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
A Ciebie, młoda, to skąd na to stać?
Nie sprzedawaj jej, Chlor, ona ma 10 lat! XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
19.12.2010 01:39
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Wiesz, jak już mówiłam - na zamówienie zaczynam malować jak dostanę przelew d; Więc to, że ktoś sobie zapyta w temacie to jeszcze nic nie znaczy a odpowiedzieć można (:

19.12.2010 01:54

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama