Aktualny czas: 23.10.2019, 18:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
Płacze, wzruchy, łzy w poduchy
Autor Wiadomość
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,203
RE: Płacze, wzruchy, łzy w poduchy
Mnie wzrusza strasznie dużo rzeczy. Jak ktoś umiera (chyba, że znienawidzona postać Tongue ), jeśli dobrze pokazane jest jak inni cierpią z powodu tej straty to będę płakać przeokropnie, albo ogólnie jak ktoś cierpi z jakiegoś powodu. Smucą mnie również sceny jakby to ująć hmm "złych wyborów" np. scena w Nanie
Spoiler :
Kiedy ta głupia Hachiko nie otwiera drzwi Nobu ;_; dla mnie do tej pory jedna z najsmutniejszych scen w tym anime
Zresztą Nanę to prawie całą przepłakałam. Albo sceny "frustracji" - szczególnie w sportowych anime, gdy np. drużyna przegrywa i wszyscy tam zalewają się łzami. Wzruszają mnie również romanse, ale nie takie wymuszone dramy, bo wtedy mam ochotę rzucić anime w diabły. Mogę nawet płakać na szczęśliwych zakończeniach. Ogólnie bardzo dużo mnie wzrusza, za dużo. Dlatego nie lubię oglądać dramatów. Na smutnych produkcjach człowiek się upłacze, zachlapie okulary, co chwilę musi pauzować, żeby przetrzeć oczy i okulary.Na koniec człowiek potrafi się tak zdołować, że nawet najlepsza komedia nie pomoże.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2018 09:18 przez Hime.)
26.03.2018 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,146
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Płacze, wzruchy, łzy w poduchy
Ja się właśnie wzruszyłem przy "Szef jak szpieg", mimo iż zdaję sobie sprawę, że to totalna ściema musi być (bo co, nikt nic nie podejrzewa jak wszędzie ekipa z kamerami chodzi?). To dopiero ze mną coś musi być źle ;(

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

26.03.2018 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama