Aktualny czas: 23.11.2017, 02:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Planszówkon Poznań
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Planszówkon Poznań
Ponieważ w Rawiczu 18-19 miał się odbyć "Kociołkon" ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że szanse na to są dość nikłe, Rai zaproponował, by zrobić spotkanie u nas czyli u mnie i Jutsu. Po przemyśleniu sprawy itd takie spotkanko właśnie się odbędzie i postanowiłem dać temat z infem, żeby się jakoś zgrać, bo jestem dzieckiem specjalnej troski i nie mam fejsaxd

Miejsce: Poznań -> Grunwald (około no niech wam będzie 40 minut z buta od dworca)
Termin: 18-19
Kiedy wbijamy: Wydaje mi się, że z racji iż mówimy o weekendzie najlepiej jest wpaść już w piątek, by po prostu dłużej sobie razem posiedzieć, bo w niedziele jak znam życie i tak się wszyscy rano zmywają (tylko błagam nie przed 10). Także preferowany jest piątek, godziny dowolne i stąd prośba do Was byście jakoś tak się zgrali (najlepiej tuxd), żebym co godzinę na dworzec nie musiał zajewaniaćxd
Atrakcje: Mafie, gry planszowe zarówno imprezowe jak i może polecieć coś "grubszego", no i konsola z mordobiciami.
Nocleg: Na miejscu, ale mamy tylko dwa łóżka, więc optymistycznie licząc zmieści się 4-5 osób, także w miarę możliwości prosiłbym zabrać śpiworek, to zawsze też się przydaje, bo na dobrą sprawę nie mamy dodatkowych zestawów pościeli. (to też zależy ile osób ma przyjechać, ale myślę, że 10 przed sesją nie przekroczymyxd)

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2014 20:31 przez Komimasa.)
12.01.2014 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Planszówkon Poznań
Robisz to w trakcie sesji... Narażasz mnie na niezdanie Stary, bo strasznie mnie korci, żeby przyjechać. I pewnie to zrobię, uprzednio skserowawszy sobie materiały do nauki w pociągu, bo z Nakama nie widziałem się całe wieki, a planszówki to jak wiesz mój konik. Ze swoich gier przywiózłbym SUmmoner Wars - wiele nie zajmują, a chciałem Ci pokazać i może Banga, jeżeli nie masz własnej kopii. Najbardziej chyba liczę na możliwość pogrania w Krukonową Planszówkę i ew. dodanie paru sugestii po zobaczeniu, jak to wygląda w praniu - będzie możliwość? Big Grin

Podsumowując - na 90% wpadnę, jeżeli by jednak nie wypaliło, to dam znać.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
12.01.2014 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,146
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ta,cudowna data : p
Nie dla mnie ten rarytas :<

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
12.01.2014 20:09
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 466
Ja już mówiłam, że na 100% określę się później, bo jeszcze nie wiem, czy dostanę więcej kasy Sad

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
12.01.2014 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wochu
Unregistered

Jak wiesz ja jako przedstawiciel ludzi nie pracujących mam dużo wolnego czasu więc na pewno będęTongue
12.01.2014 20:31
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
To tak: jeżeli miałbym wpaść w piątek, to mam dwa pociągi. Jednym byłbym na dworcu Poznań Główny o 16:20, drugim o 20:30. Jakbyście Wy przyjeżdżali, żeby mniej więcej w tym samym czasie się zjawić?

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
12.01.2014 20:37
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Crewcon będzie na bank, bo przecież mam wszystko na miejscu i mam nadzieję będzie już wprowadzone kilka ważnych zmian (grałem już chyba 4 partie testowe i swoje zauważyłem). Będzie też nawet możliwość wypróbowania "Snails" z unikatową frakcją stworzoną przez Hoti, ale to już raczej dla zapaleńcówxd
Jakby co jest też ta survivalowa, którą złożyłem z innych gier, ta, którą chciałem na forum wprowadzić, Wochu wie o czym mowaxd

Z gier takich imprezowych mam: Avalon, Time's Up, MCS i właśnie odmianę Banga - Samurai Sword, więc nie wiem, czy będzie potrzeba, no jak kto woli, ale w samuraju się nie ginie.
Dobry pomysł, byś wziął tego Summoners, chętnie sobie obczaję to na żywo, zasady w większości znam, tylko wiesz jak to jest, jak się nie grało.

Wochu, wiem aż za dobrzexd Fajnie, że będziesz.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2014 20:44 przez Komimasa.)
12.01.2014 20:41
Jutsu
Unregistered

I to jest racja. Takie spotkania powinny być po sesji i zapowiedziane miech wcześniej by bilet taniej wykupić.
Orzi, tylko gra crewcona, jest bez umiejek postaci, bo nie ma wszystkich.
No i mnie ciekawi czy będzie kociołek, dla samej nazwy, bo raczej się nie skuszę.
12.01.2014 20:44
Odpowiedz cytując ten post Return to top
kassztan Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 169
Będę oczywiście Smile w piątek o 15.20 Tongue jak coś to mogę sama dojechac busami i wgl więc nie trzeba mnie odbierać xD (tylko podać busy i jak mam jechać xD)

Dinkalu dinkala kasztan to czym jestem ja. Dinkala dinkalu ostry kasztan gra jak z nut.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2014 15:55 przez kassztan.)
13.01.2014 15:54
Ajinur Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 70
Eh żałuję teraz, że nie dam rady...Sad

A może herbatki?
13.01.2014 17:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama