Aktualny czas: 23.10.2017, 06:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Pochwały i złorzeczenia
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Poziom ostrzeżeń: 0%
Pochwały i złorzeczenia
Tutaj chciałbym, abyście wyrażali sowje opinie na temat forum i strony. Nie sugerowali, co zmienić, bo od tego jest temat "Sugestie". Chce, żebyście wypowiedzieli się, za co polubiliście Nakamę, co was w niej denerwuje itd. Po prostu wasze dotychczasowe wrażenia związane z działalnością strony. Proszę o szczere wypowiedzi, zapraszam do wypowiadania się ;]

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
05.06.2009 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Więc przede wszystkim ganię moderatora Wąskiego, za to, że jest głupi, a znam go prywatnie więc wiem. Proponuję odebrać mu kolor i wlepić 4 warny z miejsca za twarz.

A tak na serio, to: Nakamę lubię za to, że jest tu inny klimat niż na com.pl. Są tu ludzie, którzy stamtąd odeszli, a są dla mnie naprawdę ważni - zrobili coś o zupełnie innym klimacie. Chociaż sporo jest zdublowanych tematów, to jednak rozmowy tutaj wyglądają nieco inaczej niż tam. Mam wrażenie, że tutaj naprawdę jesteśmy nakama. Siedzimy sobie w knajpie i gadamy. Czytając posty Komiego mam przed oczami jego czterookie oblicze. Czytając Vampircię widzę ją, dokładnie jak zapamiętałem z konwentu. Gadając z RdRem mam bekę bo wyobrażam sobie Renji'ego siedzącego za kompem. I tak jest z każdym userem. Kocham te rozkminySmile Pewnie wynika to z tego, że tutaj nie mam kolorka i rozkoszuję się życiem zwykłego Usera. No może usera-korektora(dajcie mi coś do korekty). A dodam jeszcze, że bardzo lubię serwis fików na stronie. I jeszcze za cenzurę w Shoutboksie na początkuSmile Najlepsze jest to, że zarejestrowałem się przed większością modówSmile

Czego nie lubię w nakama? Mało komentarzy do WWSad To w zasadzie główny minus, poza niejakim Ra(na szczęście już go nie ma) I tego, że nie mogłem go zbluzgać.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
05.06.2009 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

Za co lubię : miła atmosfera,pracowitośc,klimat,i za posty hansa ^^
Za co nie lubie : na forum nie ma odnośnika, który przenosiłby od razu na stronkę.I to wszystko
05.06.2009 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247

xaton napisał(a):Najuch napisał/a:
Gadając z RdRem mam bekę bo wyobrażam sobie Renji'ego siedzącego za kompem.

Ty teżXD?
Witam w klubie.

Otóż bardzo sobie cenię Nakamę za klimat, niezbyt liczne, ale za to wspaniałe grono osób wcześniej znanych mi z com.pl. Tam też jest miło ale forum się rozrosło i nie ma takiej przytulnej, kameralnej atmosfery.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
05.06.2009 22:44
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

A czy czasem od włażenia w tyłek adminom, modom i reszcie forum nie jest ten temat: http://www.forum.onepiecenakama.pl/viewtopic.php?t=23 ? Tongue

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
05.06.2009 23:33
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,168

Coście się tak mnie uczepili xD. W rzeczywistości nie mam nic z Renjego, a zresztą teraz jestem LAMBO!!! xD.

Co do stronki, to tak jak większość niesamowita atmosfera, która zanikała na com.pl, wszyscy userzy, których naprawdę bardzo lubię i cenię sobie każdą okazję do wymiany poglądów z nimi. Można by powiedzieć że jest tu idealne grono userów. Generalnie ciesze się jeszcze że na stronie wszystko jest dostępne bez rejestracji i to właśnie sprawia że rejestrują się osoby, które naprawdę chcą podyskutować i mają o czym. Wink

06.06.2009 00:24
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,082

Hmmm... pomyślmy za co lubię nakama.... Smile
Przede wszystkim jest tu duzo osób, które znam, forum nie daje tak po oczach i nie ma takiego tłoku jak na com.pl
Jednak pogadać o OP jest cieżko ostatnio, bo nikt nie pisze ;P ( tak to o tobie RdR Smile )
Ogłnie rzecz biorąc jest git, czasem mam trudności z wypowiedzeniem sie, ale to tylko, dlatego ,ze wcześniej już o tym pisałem na com.pl XD Może będę kopiował wypowiedzi XP

Zacznijcie ludziska troszku więcej pisać, bo nie ma z kim Big Grin Zajęci ludzie z was Smile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
06.06.2009 03:22
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Em em, Wąziutki wczoraj mnie poprosił o wypowiedź, a ja dopiero dziś to przeczytałam, czem prędzej nadrabiam.

Jeśli chodzi o forum, to podobnie jak większości, podoba mi się kameralny klimat

BlackKuma napisał(a):Ogłnie rzecz biorąc jest git, czasem mam trudności z wypowiedzeniem sie, ale to tylko, dlatego ,ze wcześniej już o tym pisałem na com.pl XD Może będę kopiował wypowiedzi XP

Właśnie (; wczoraj po raz pierwszy tak zrobiłam z tym kopiowaniem, bo już nie miałam siły myśleć. A nie, przepraszam drugi <: Na com.pl wkleiłam pytanie do quizu, na które tutaj nikomu nie udało się odpowiedzieć, a tam jakoś szybko poszło.

Najuch napisał(a):Gadając z RdRem mam bekę bo wyobrażam sobie Renji'ego siedzącego za kompem.
A ja zamiast xatona widzę Sogekinga na górce <:

Fantomas napisał(a):na forum nie ma odnośnika, który przenosiłby od razu na stronkę.I to wszystko
O tak, też czasem o tym myślę, że by się przydał. Ale nie jest to wielki minus.

Co do strony podobają mi się długie, wyczerpujące newsy (ino czasem Komi pisze tak, że nie bardzo go rozumiem d; to mi się nie podoba <: ) i konkurs dymkowy, który dobrze sobie radzi (;

[Obrazek: h3sygn.png]
06.06.2009 18:53
Gweloss Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 140

Co jest dobre... to na pewno to że...
Odcinki są na bieżaco tłumaczone...(szlag mnie trafiał jak com.pl było kilka epków w tył),tak samo z mangami...
ładna szata graficzna...ładne arty...
ładne forum...sporo osób...brak idiotów(jak narazie Smile)

co złe... chyba nic... jak narazie nie zauważyłem

A co wam przeszkadza w braku odnośnika na strone? wystarczy kliknąć zakładki/OPNakama i już jesteś na stronie głownejSmile(Ew. nowa karta i kliknąć na okienko w szybkim wybieraniu w operzeBig Grin)
06.06.2009 21:01
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247

Właśnie przypomniałem sobie o pewnej sprawie która niezmiernie mnie irytuje. Posty w tematach dla elitarnych grup (WT, RO) są u wszystkich naliczane jako nieprzeczytane.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
06.06.2009 21:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama