Aktualny czas: 24.05.2018, 06:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początek wyprawy na wyspę ryboludzi.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,617
Poziom ostrzeżeń: 5%
Początek wyprawy na wyspę ryboludzi.
Oczywiście temat do dyskusji dla tych, co oglądają. Osoby czytające mangę oczywiście także mogą pisać, ale bardzo proszę by nie wykraczać poza za to, co ukazało się w anime. Można oczywiście myśleć "co będzie dalej", ale takie rozmyślania wolałbym by zostały tylko po stronie osób nie czytających mangę, by nie kusić losu.

W końcu przychodzi czas na to, na co wszyscy czekaliśmy. Skończyła się wojna, Słomkowi się zebrali i wyruszają na spotkanie nowej przygody. Tym razem mamy przed sobą 10,000 mil podmorskiej żeglugi w one piecowym wydaniu. Ogólnie bardzo mi się podoba to przedstawienie świata głębin i zawiązywanie się akcji. Przyznam, że ostatnio odcinki są napakowane dobrą mieszanką, humoru, dialogu, akcji. Podobają mi się akcenty z Frankym, który wprowadza niezłą dawkę humoru.
Gryzie mnie natomiast jedna taka sprawa. Wyraźnie zostało powiedziane, że im niżej tym robi się zimniej, więc lepiej by założyli kurtki. I teraz tak. Kurtki na sobie mieli zanim weszli do prądu spadającego i nie spadli na głębokość 7,000 metrów. Nawet jakby dopiero jak zeszli założyli kurtki to i tak panuje tam zbyt niska temperatura, by można było przeżyć. Szkoda, że Oda nie pokusił się o jakiś system grzewczy na statku czy coś... Co 1,000 metrów temperatura wody jest niższa o 20 stopni! Z czego są te ich kurtki? Zresztą nie wszyscy je mają. Ja rozumiem, że Franky paradował w gaciach po krainie skutej lodem (i jakoś wtedy było mu zimno) ale tu to jest ogromna przesada...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.12.2011 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,917
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Początek wyprawy na wyspę ryboludzi.
A to nie jest tak, ze od pewnej glebokosci temperatura trzyma sie tych 4 stopni? Opieram to na mglistych wspomnieniach z lekcji biologii, wiec moge sie mylic ;P Ale gdyby byla nizsza od 0, to przeca by tam mieli lod, a kurtka na 4-0 stopnie to zadne wielkie halo xP

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.12.2011 21:01 przez okiren.)
02.12.2011 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama