Aktualny czas: 16.12.2017, 07:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Do której drużyny należysz?
Team Instinct
Team Mystic
Team Valor
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Pokemon GO
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,576
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Pokemon GO
Serebii napisał(a):Niantic have confirmed that Legendary Pokémon are to hit Pokémon GO very soon. It has been confirmed that the first Legendary Pokémon will be at GO Fest if players around the world manage to succeed in capture targets set throughout the weekend. If trainers in Chicago can then defeat it, then it will start appearing in Raid Battles across the World. Once captured, Legendary Pokémon can be used to battle Gyms, but they cannot be placed within the gyms. Further details are to come
Edit: Based on the video, you will get a notification about the Legendary Raids, tied with a Legendary Raid Pass and thereis a 2 day build up for the Raid
Spoiler :

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
20.07.2017 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,048
Rok temu próbowałam grać Ale mój telefon i Internet były na to za słabe:< Od 2 tygodni nam nowy tel i szaleje z pokemonami xD zaskoczyło mnie ze nawet trochę ludzi w to jeszcze gra, A niektórzy znajomi wręcz maniakalnie Big Grin wszyscy w okolicy tacy wykoksowani A ja ledwie na 19 lvl
17.08.2017 08:37
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,576
Poziom ostrzeżeń: 0%
Zapowiedziano trzecią generacyję.

Serebii napisał(a):It has now been confirmed that Hoenn Pokémon are to come to Pokémon GO later this week. With this, dynamic weather patterns are to come to the game. At first, only 50 of the 135 Hoenn Pokémon will be available at launch. Weather patterns will cause Pokémon to appear differently for example, Mudkip will appear more often when it is raining. In addition to this, moves will also have increased or decreased effects during the weather just like the main games. It can also result in increase CP as well as more stardust gained
Clear: Grass, Ground & Fire-types get stronger and appear more frequently
Rain: Water, Electric and Bug-types get stronger and appear more frequently
Snow: Ice & Steel-types get stronger and appear more frequently
Windy: Dragon, Flying & Psychic-types get stronger and appear more frequently
Foggy: Dark & Ghost-types get stronger and appear more frequently.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
06.12.2017 17:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama