Aktualny czas: 24.10.2017, 08:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Kto dał najlepszy tekst?
John Godson
Kaczyński
Komorowski
Tusk
Arłukowicz
Miler
Dorn
Biedroń
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
Polityka na wesoło.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,377
Poziom ostrzeżeń: 5%
Polityka na wesoło.
Ostatnio została rozlosowana nagroda "Srebrne usta" za śmiechową wypowiedź polityka. Zwyciężył Godson. Przyznam, że była ona zabawna ale mnie rozbroił najbardziej inny pan, czyli KomorekBig Grin I to są reprezentanci naszego narodu ja p****
Zróbmy sobie takie wewnętrzne głosowanie, kto według was dał najlepszy tekst.

"Apeluję do Polaków, abyśmy się nie bali mieć więcej dzieci. Mam czworo wspaniałych dzieci. Jeżeli możesz mieć jedno dziecko, możesz też mieć dwójkę. A jeżeli możesz mieć dwójkę, możesz też mieć trójkę. Ja zrobiłem swoje"

John Godson

"Po wichurze potrzebna była folia, ale premier Donald-nic-nie-mogę-Tusk nie potrafił nawet tego załatwić. Tymczasem wójt nic-nie-mogę... wszystko-mogę, przepraszam, tutaj się po prostu pomyliłem. Wójt wszystko-mogę Daniel Obajtek wszystko załatwił"

Jarosław Kaczyński

"Różnicę między mną a Jarosławem Kaczyńskim? Koń jaki jest każdy widzi i różnice między nami są wielkości konia."

Donald Tusk

"Jestem skłonny tu bez żadnego bólu, tym razem pisanego przez ó kreskowane, zaprosić pana Jarosława Kaczyńskiego na obiat, jak on pisze przez literę t, może się wtedy razem pouczymy ortografii"

Bronisław Komorowski

"Pamięta pani, pani minister, jak kończyliśmy studia i szliśmy do szpitala i z torby straszył stetoskop, z półki spoglądał otoskop, a horror wzbudzał laryngoskop. Pani minister pewnie pamięta jak, pewnie nie raz, tuż po studiach stawało przed panią dziecko z obrzękami i ten galop myśli: czy jest to mezangio-kapilarne kłębuszkowe zapalenie nerek, czy ogniskowe segmentalne stwardnienie kłębuszków, a może zwykłe uczulenie na kota?"

Bartosz Arłukowicz

"Ruch Palikota przejmuje różne zużyte elementy naszej działalności, czy to zużyte budynki, czy rozmaite zużyte już symbole, czy może też jakieś zużyte osobowości. No po prosu ktoś musi zjeść te resztki."

Leszek Miler

"Ja wątpię w zapowiedź pana premiera, że owszem, jeśli cięcia będą to precyzyjne. Nie będzie żadnych precyzyjnych cięć, jeżeli te zapowiedzi są na poważnie. To już nawet nie będzie oślepły księgowy z nożyczkami. To będzie oszalały masaż z wywecowanym rzeźnickim nożem, który będzie ciął po kości".

poseł Ludwik Dorn

"To nie wzrost zapewni przyszłość Unii Europejskiej, to nie Euro i walka o Euro, walka o wzmocnienie banków zapewni przyszłość Unii Europejskiej! To miłość, zgadzam się, to miłość między obywatelami Unii Europejskiej zapewni jej przyszłość"

Robert Biedroń

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.03.2012 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
RE: Polityka na wesoło.
Złota myśli Biedronia przebija wszystko,

-.- !

A tak nawiasem mówiąc to nie wiem, czemu tego Godson'a się tak uczepii.Chłop powiedział całą prawdę.Polać mu !

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
15.03.2012 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
komorowski imo miał najlepszy tekst Big Grin
Dobry był też kaczyńskiego. "Donald-nic-nie-mogę-Tusk" xD

[Obrazek: monkey.png]
16.03.2012 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Poziom ostrzeżeń: 0%
Kaczyński niezłe tytuły wymyśla, Kaczyński dba o dobre imię polityków xD

16.03.2012 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama