Aktualny czas: 19.09.2017, 15:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Polskie zapowiedzi mangowo-novelkowe
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
Poziom ostrzeżeń: 0%
Polskie zapowiedzi mangowo-novelkowe
Jakiś rok z VAT-em temu nosiłam się z zamiarem wątku spisującego to, co jest na naszym rynku dostępne. Niestety, spadła mi motywacja i przerosły ambitne plany, przez co wątek jest w małych kawałkach w kilku plikach, bez chęci jego dokończenia. Przy tej okazji jednak zaczęłam sobie spisywać regularnie zapowiedzi i chociaż taki, w mniej ambitnej formie, niż ten niedoszły, temat utworzyć mogę. A zatem, oto zapowiedzi mangowe na polskim rynku, z uwzględnieniem tych, które zdążyły już wyjść. Na dzień dobry, na rok...

2015 - wciąż wydawane
Spoiler :
HANAMI
  • Mushishi (tomów 10) / seinen, przygoda, tajemnica, fantasy

J.P.FANTASTICA
  • Wzgórze Apolla [Sakamichi no Apollon] (tomów 9) / josei; okruchy życia, romans, muzyka
  • One Punch-Man (tomów 13+) / akcja, komedia, parodia, sci-fi, supermoce

KOTORI
  • Finder (tomów 8+) / yaoi

STUDIO JG
  • Oblubienica Czarnoksiężnika [Mahou Tsukai no Yome] (tomów 7+) / shounen, fantasy, supernarural
  • Jak zostałam bóstwem!? [Kamisama Hajimemashita] (tomów 25) / shoujo, romans
  • Servamp (tomów 10+) / shoujo, komedia, supernatural
  • Monster Musume: Codzienność z potworzycami [Monster Musume no Iru Nichijou] (projekt Osiem Macek) (tomów 12+) / komedia, ecchi, fantasy, seinen
  • Noragami (tomów 18+) / shounen, przygoda, akcja, romans, siły nadprzyrodzone
  • Bestia z ławki obok [Tonari no Kaibutsu-kun] (tomów 13) / shoujo, komedia, romans, szkolne życie

WANEKO
  • Sekaiichi Hatsukoi: Przypadek Ritsu Onodery (tomów 11+) / yaoi
  • Tokyo Ghoul (tomów 14) / shounen, horror, tajemnice, akcja, supernatural
  • Strażnik Domu Momochi [Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji] (tomów 11+) / shoujo, supernatural, revers harem
  • No Game No Life (tomów 1+) / seinen, komedia, ecchi, fantasy
  • Horimiya (tomów 10+) / romans, komedia, szkolne życie, okruchy życia, podwójna tożsamość
  • Sunstone (tomów 5) / komiks zachodni, romans, BDSM, komedia, dramat
  • Dragons Rioting (tomów 9) / shounen; ecchi, sztuki walki, akcja, komedia, szkoła

YUMEGARI
  • Nim rozkwitną kwiaty [Hana wa Sakuka] (tomów 6) / yaoi
2016 - wciąż wydawane
Spoiler :
J.P.FANTASTICA
  • Róża Wersalu [Berusaiyu no Bara] (Mega Manga) (tomów 3) / shoujo; dramat, romans, historyczny
  • Blame [format B5] (tomów 6) / seinen; horror, dramat, sci-fi, psychologiczny
  • Drifters (tomów 5+) / seinen; akcja, przygoda, historyczny, samurajowie, fantasy, komedia
  • Planets [MEGA MANGA] (tomów 2) / seinen; sci-fi, okruchy życia, psychologiczny, dramat

KOTORI
  • Totally captivated (tomów 6) / yaoi; manhwa; komedia, dramat, akcja, romans
  • Rycerze Sidonii [Sidonia no kishi] (tomów 15) / seinen; sci-fi, mecha, dramat, akcja, militaria
  • Durarara!! [Light Novel] (tomów 13) / light novel; akcja, komedia, dramat, nadprzyrodzone, tajemnica, szkolne życie
  • Artificial people: Magenta [KattLett] (tomów 2) / mangopolo
  • Overlord [Light Novel] (tomów 11+) / akcja, fantasy, gry, magia
  • Ten Count (tomów 5+) / yaoi; dramat psychologiczny, romans, okruchy życia
  • Hanger - Szubiennik [Hanger – Shikkounin] (tomów 1+) / yaoi; akcja
  • Pocałuj jego, kolego! [Watashi ga motete dousunda] (tomów 11+, przewidywane 15) / shoujo; komedia, romans

RED-SUN
  • Wind Breaker (tomów 3+) / webtoon, manhwa; sport, dramat, szkolne życie - całość w kolorze

RINGO AME
  • Lucky Number 13 (tomów 2) / shounen-ai, komedia
  • Ayuta (tomów 1+) / seinen, komedia, supernatural

STUDIO JG
  • Fairy Tail (tomów 60+) / shounen; fantasy, przygoda, magia
  • Golden Time (tomów 9) / komedia szkolna, romans
  • Ajin (tomów 10+) / seinen; horror
  • Highschool DxD [8 Macek] (tomów 9+) / eicchi, komedia
  • Log Horizon [Light Novel] (tomów10+) / shounen; fantasy
  • Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire [Clover no Kuni no Alice - Cheshire Neko to Waltz] (tomów 7) / romans, fantasy
  • Toradora! [Light Novel] (tomów 10 - wyd. pol. tomów 5) / komedia, romans, życie szkolne
  • Sherlock (tomów 3+) / seinen; kryminał
  • Miłość, jenoty i inne kłopoty [Hime-sama Tanuki no Koizanyou] (tomów 9) / seinen; nadprzyrodzone moce, komedia, dramat, romans

WANEKO
  • Gangsta (tomów 7+) / seinen; akcja, przemoc, gangi
  • Szkolne życie [Gakkou Gurashi!] (tomów 9+) / seinen; survival, akcja, dramat
  • Requiem Króla Róż [Baraou no Souretsu] (tomów 7+) / shoujo; dramat, średniowiecze, historia, fantasy/supernatural
  • Gwiazda spadająca za dnia [Hirunaka no Ryuusei] (tomów 12) / shoujo; szkoła, okruchy życia, komedia
  • Nasz cud [Bokura no Kiseki] (tomów 15+) / shoujo/josei; dramat, tajemnica, akcja, fantasy, szkolne życie, magia, reinkarnacja
  • Bakuman (tomów 20) / shounen; akcja, tworzenie mang/życie mangaki, komedia, dramat, okruchy życia
  • No Game No Life [Light Novel] (tomów 9+) / light novel; ecchi, akcja, dramat, komedia
  • Seraph of the End: Serafin Dni Ostatnich [Owari no Seraph] (tomów 13+) / shounen; wampiry, akcja, dramat
  • ReLIFE (tomów 7+) / webtoon; humor, romans, supernatural, dramat - całość w kolorze
  • Gdy zapłaczą cykady - księgi odpowiedzi [Higurashi no Naku Koro ni] (tomów 22 / 11 - 2w1) / dramat, tajemnica, horror, przemoc
  • Magi - The Labyrinth of Magic (tomów 34+) / shounen; przygoda, komedia, dramat, magia, fantasy
  • Kulinarne pojedynki [Shokugeki no Souma] (tomów 23+) /shounen; ecchi, komedia, szkolne życie, kulinaria
  • Księga Vanitasa [Vanitas no Shuki] (tomów 3+) / shounen; fantasy, tajemnica, akcja, humor, supernatural
  • Do Adolfów [Adolf ni Tsugu] (tomów 2) / seinen; tragedia, historyczny, psychologiczny

YUMEGARI
  • The Breaker New Waves (tomów 20) / shounen, manhwa; akcja, komedia, dramat, sztuki walki, ecchi, szkolne życie
  • Lady Detective (tomów 6) / manhwa, shoujo; detektywistyczny, historyczny, tajemnica, romans, komedia
  • Vampire Library (tomów 6+) / manhwa, shoujo; fantasy, horror, komedia, nadprzyrodzone
2017

DANGO
  • Granica twojej miłości [Kimi Koi Limit] (tomów 1) /list-2016 lut-2017/ yuri;
  • Slow Starter (tomów 1) /mar-2017/ shounen-ai; okruchy życia
  • Usłyszeć ciepło słońca -Teoria szczęścia- [Hidamari ga Kikoeru -Koufukuron-] (tomów 1) /czerw-2017/ shounen-ai; okruchy życia
  • Caste Heaven (tomów 2+) /lip-2017/ yaoi; szkolne życie, psychologiczny, komedia, dramat
  • Przy wspólnym stole [Bokura no Shokutaku] (tomów 1) /sier-2017/ shounen-ai; okruchy życia
  • Kompleks sąsiada [Otonari Complex] (tomów 2+) /wrze-2017/ shoujo; gender bender, komedia, romans, okruchy życia
  • CANIS -Dear Mr. Rain- (tomów 1) /paź-2017/ yaoi; okruchy życia, komedia, dramat
  • To nie tak, że cię kocham! [Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai] (tomów 1) /list-2017/ yaoi; komedia, romans, drama, szkolne życie
  • CANIS -Dear Hatter- (tomów 2) /gru-2017/ yaoi; okruchy życia, komedia, dramat
  • Kryminalny Smakosz [Ichigo Tutu] (tomów 2) /list/gru-2016 2017/ mangopolo; shounen-ai/yaoi

HANAMI
  • Saga winlandzka [Vinland Saga] (tomów 18+ -> 2w1) /koniec roku 2016 ~12-sty-2017/ seinen; historyczny, dojrzały, dramat, przygoda
  • Idący człowiek [Aruku hito] (tomów 1) /15-wrze-2017/ seinen; okruchy życia

J.P.FANTASTICA
  • Naruto: Tajemna historia Sakury [Naruto Hiden: Sakura Gaiden] [Light Novel] (tomów 1) /gru-2016 26-sty-2017/ light novel, shounen
  • Czwórcio i Szóstek - koci pamiętnik Junjiego Ito [Itou Junji no Neko Nikki: Yon & Mu] (tomów 1) /kwie-2017/ seinen; okruchy życia, komedia
  • Wzgórze Apolla Bonus Track [Sakamichi no Apollon Bonus Track] (tomów 1) /19-lip-2017/ josei; okruchy życia, romans, muzyka
  • Naruto: Tajemna historia Konohy. Wspaniały dzień na ślub [Naruto Hiden: Konoha Gaiden] [Light Novel] (tomów 1) /maj wrze-2017/ light novel, shounen
  • Ślepa uliczka [Rojiura] [Kolekcja Horrorów Ito] (tomów 1) /wrze-2017/ horror
  • Naruto: Tajemna historia Gaary [Naruto Hiden: Gaara Gaiden] [Light Novel] (tomów 1) /list-2017/ light novel, shounen
  • Klasa skrytobójców [Ansatsu Kyoshitsu] (tomów 21) /gru-2017/ shounen; akcja, komedia, dramat, supernatural, szkolne życie

KOTORI
  • Kształt twojego głosu [Koe no Katachi] (tomów 7) /28-kwie-2017 (Pyrkon)/ shunen; dramat, okruchy życia
  • Puste granice: Ogród grzeszników [Kara no Kyokai: the Garden of sinners] [Light Novel] (tomów 3) /28-kwie-2017 (Pyrkon)/ light novel; horror, kryminał, supermoce
  • Najpiękniejsza na świecie [Kimi wo mawashitai] (tomów 1) /28-kwie-2017 (Pyrkon)/ shounen; akcja, ecchi, przygoda, yonkoma
  • Rutta i Kodama [Rutta to Kodama] (tomów 3) /czerw 29-sier-2017/ yaoi; kruchy życia, romans
  • Fate/Zero [Light Novel] (tomów 6) /list/gru-2017/ light novel; supernatural, dramat, akcja, fantasy, romans

OKAMI
  • Radiant [manfra - mangopodobny komiks francuski] (tomów 5+, planowane 15) / mar-2017/ shounen

RED-SUN
  • Dark Air (tomów 12) /lut-2017/ manhwa, shounen, akcja, fantasy, gender bender, romans

RINGO AME

STUDIO JG
  • ERASED. Miasto, z którego zniknąłem [Boku Dake ga Inai Machi] (tomów 8) /kwie-2017 Pyrkon/ seinen; psychologiczny
  • Manhole (tomów 2) /kwie-2017 Pyrkon/ seinen; horror
  • Ja, Sakamoto [Sakamoto Desu Ga?] (tomów 4) /kwie-2017 Pyrkon/ seinen; komedia, szkolne życie
  • Mother's Spirit [Seria wydawn. Boys Love] (tomów 1) /kwie-2017 Pyrkon/ yaoi; romans, komedia
  • Dziewczynka w Krainie Przeklętych [Totsukuni no Shōjo] (tomów 3+) /kwie-2017 Pyrkon/twarda oprawa/ shounen; super moce, dramat, tajemnica, fantasy
  • Reset (tomów 1) /maj-2017/ seinen; psychologiczny
  • Log Horizon. West Wind Brigade [Log Horizon: Nishikaze no Ryodan] (tomów 8+) /kwie-2017 Pyrkon/ shounen; przygodowe, akcja, komedia, dramat, fantasy, harem, romans
  • H.P. Lovecraft: Kolor z innego wszechświata [H.P. Lovecraft: The Colour Out of Space] (tomów 1) /koniec-2016 kwie-2017/ groza, horror
  • Po burzy [Arashi no Ato] (tomów 1) /12-wrze-2017/ yaoi; romans, obyczajowy
  • Poison City [Yuugai Toshi] (tomów 2) /sier 15-wrze-2017/ seinen; horror
  • H.P. Lovecraft: Nawiedziciel mroku [H.P. Lovecraft: The Haunter of The Dark (tomów 1) /15-wrze-2017/ groza, horror
  • OPUS (tomów 1 - wyd. zbiorcze) /15-wrze-2017/ seinen; akcja, psychologiczny
  • Deadlock (tomów 2+) /paź-2017/ yaoi; obyczajowy
  • Itadakimasu, Gochisu-sama (tomów 1) /gru-2017/ yaoi; romans, komedia
  • POLIFE - Moje życie jako Japonki w Polsce (tomów 1) /w przygotowaniu/ obyczajowy, komedia
  • Hito Wieczny Tułacz: Wietnam (tomów 1) /2017/ komedia, obyczajowy

WANEKO
  • Wilczyca i Czarny Książę [Ookami Shoujo to Kuro Ouji (tomów 16) /5-sty-2017/ shoujo; humor, dramat, romans, szkolne życie
  • BUNGOU Stray Dogs: Bezpańscy Literaci [BUNGOU Stray Dogs] (tomów 12+) /15-sty-2017/ seinen; akcja, dramat, tajemnica, supernatural
  • Doll Star: Wariant mocy słów JW (tomów 1 - 2w1) /27-lut-2017/ seinen; dramat, tajemnica, supernatural, psychologiczny
  • Posępny Mononokean [Fukigen na Mononokean] (tomów 8+) /19-mar-2017/ shounen; fantasy, komedia, supernatural, dramat, szkolne życie
  • Jackass! JW (tomów 1) /6-kwie-2017/ yaoi; komedia, dramat, romans
  • Re: Zero: Życie w innym świecie od zera [Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu] [Light Novel] (tomów 12+) /7-kwie-2017/ seinen; przygoda, fantasy, komedia, dramat, romans
  • Re: Zero: Życie w innym świecie od zera. Księga 1 - Dzień w stolicy [Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu] (tomów 2) /24-kwie-2017/ seinen; przygoda, fantasy, komedia, dramat, romans
  • Inspektor Akane Tsunemori (tomów 6) /25-kwie-2017/ shounen; akcja, dramat, tajemnica, psychologiczne, sci-fi
  • Po lekcjach X W kucyku [Houkago x Ponytail] JW (tomów 1) /26-kwie-2017/ shoujo; komedia, romans
  • Kuro (tomów 3) /27-maj-2017/ seinen; komedia, dramat, tajemnica, supernatural, horror
  • Czwarty: Oyamoto Tatsuyuki [Yondaime Ooyamato Tatsuyuki] JW (tomów 1) /6-czerw-2017/ yaoi; komedia, dramat, romans
  • Dar Trzech Króli [Mago no Okurimono] JW (tomów 1) /27-czerw-2017/ seinen; dramat, romans, supernatural
  • Akame ga Kill! (tomów 15) /6-sier-2017/ shounen; akcja, dramat, fantasy, romans
  • Tokyo Ghul:re (tomów 10+) /16-sier-2017/ seinen; akcja, psychologiczny, horror, tragedia, supernatural
  • Murcielago (tomów 9+) /24-sier-2017/ yuri, seinen; akcja, komedia, dramat
  • Shiki (tomów 11) /10-wrze-2017/ shounen; akcja, dramat, horror, tajemnica, supernatural
  • Duchowe Bliźnięta [Tamashii no Futago] JW (tomów 1 - 2w1) /27-sier-2017/ josei; dramat, tajemnica, supernatural
  • Alive JW (tomów 1) /27-paź-2017/ seinen; dramat, horror, psychologiczny, supernatural
  • My Hero Academia: Akademia Bohaterów [Boku no Hero Academia] (tomów 15+) /1-gru-2017/ shounen; akcja, komedia, dramat, supernatural
  • Tokyo Ghoule LN - Pustka (tomów 1) /15-gru-2017/ light novel, seinen; dramat, akcja, horror, psychologiczny
  • Kimi ni shika kikoenai JW (tomów 1) /27-gru-2017/ shounen; dramat, supernatural

YUMEGARI
  • Siesta (tomów 5) /lip; sier-2016 1-mar-2017/ shoujo; akcja, komedia, fantasy, nadprzyrodzone, dramat, romans
  • Witajcie w Tokoharu [Tokoharusou e Youkoso] (tomów 1) /mar-2017/ hentai; harem
  • Power Play! (tomów 1) /wakacje-2017/ hentai; harem, romans, komedia, fantasy

2018

Spoiler :
DANGO
  • Coyote (tomów 1+) /sty-2018/ yaoi; dramat, fantasy, supernatural

HANAMI
  • 20th Century Boys - czekają na papiery

J.P.FANTASTICA
  • Boruto (tomów 3+) /sty-2018/ shounen; komedia, akcja
  • Naruto: Tajemna historia Brzasku [Naruto Hiden: Akatsuki Gaiden] [Light Novel] (tomów 1) /sty-2018/ light novel, shounen
  • Dragon Ball Super (tomów 3+) /lut-2018/ shounen; stuki walki, supernatural, komedia
  • Soul Eater NOT! (tomów 5) /2018/ shounen; komedia, eicchi, akcja, supernatural
  • Itachi Shinden [Light Novel] (tomów 2) /2018/ light novel, shounen
  • Sasuke Shinden [Light Novel] (tomów 1) /2018/ light novel, shounen

KOTORI

STUDIO JG
  • Hatsukoi no Atosaki (tomów 1) /lut-2018/ yaoi; obyczajowy

WANEKO

YUMEGARI

JW - Jednotomówki Waneko

wydane
wydawane

Waneko: podglądy przykładowych stron

Można dyskutować/komentować. Pierwszy post postaram się uzupełniać o kolejne doniesienia.

podsumowanie 2015/2016

Zapowiedzi wydawnictw:

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2017 23:52 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
18.03.2015 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Wanted Team

*
Liczba postów: 1,020
RE: Polskie zapowiedzi mangowe
Ile yaoiców o.O

Z tego co jest planowane najbardziej cieszy mnie Kamisama Hajimemashita, choć to ma tyle tomów, że raczej nie uda mi się zebrać całości i zadowolę się choć jednym tomikiem z Tome <3
Ciekawi mnie jeszcze parę nieznanych mi tytułów: Servamp, Warau Kanoko-sama, Mahou Tsukai no Yome, Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji ( to mi przypomina Kamisama Hajimemashita :3 )

Od waneko czekam na zapowiedź jednotomówki (choć tu jakoś nie mam jakoś zbytnio nadziei na coś fajnego xD), komedii i romansu Smile
18.03.2015 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
2 jaojce od Waneko, 1 od RA, będzie jeszcze jakiś 3-tomowy od SJG, 1 od Yumegari + plus Kotori, które się w takowych specjalizuje Tongue A, Kotori ma ogłosić zakończoną serię shojo-ai/yuri jeszcze i kolejną LN.

Hime napisał(a):Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji ( to mi przypomina Kamisama Hajimemashita :3
Wiesz, jaki był płacz i lament, gdy Waneko ogłosiło tę "podróbę Kamisama"? XD Niedługo po tym JG zapowiedziało KH i się płaczki doczekały Tongue

Na forum Waneko zaznajomieni z tytułem pisali, że "Warau Kanoko-sama" to ciekawa seria, ale nie chce mi się za bardzo przebijać, by znaleźć te posty. Masz ogólny opis tylko. Sama pewnie się kiedyś nią zainteresuję Smile

Cytat:Kanoko Naedoko to trzymająca się na uboczu klasowa dziwaczka. Nieustannie świdruje wzrokiem klasę i notuje każdy interesujący szczegół, który zauważy. Spodziewając się po ludziach wszystkiego co najgorsze, nie angażuje się w żadne społeczne więzi. Właśnie dzięki temu uważa się za osobę bezstronną i swoje życiowe powołanie widzi w roli… wielkiego obserwatora! Trójkąty miłosne? Ciche wzdychania? Małe perwersje? Nic nie umknie czujnemu wzrokowi Kanoko, a wszystko ląduje w jej zeszycie! Pewnego razu jeden z jej tajnych rankingów wpada w ręce najpopularniejszego chłopaka w klasie. Czy będzie to katastrofa, czy raczej szansa na nową znajomość?
Poznajcie perypetie aspołecznej okularnicy, która, choć zmuszona do zaangażowania się w życie klasy, nie zamierza poddać się konwenansom i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Przed Wami zwariowana szkolna komedia, przy której nie sposób się nudzić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2015 23:33 przez Murgrabia.)
18.03.2015 21:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Wanted Team

*
Opisy interesujących mang czytałam od razu jak były zapowiedzi Wink
Hime napisał(a):Wiesz, jaki był płacz i lament, gdy Waneko ogłosiło tę "podróbę Kamisama"? XD Niedługo po tym JG zapowiedziało KH i się płaczki doczekały
Hahaha nie wiem xD

Masz może jakieś pomysły na te zapowiedzi od Waneko?:>
18.03.2015 21:12
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Ten piątkowy, to pewnie będzie ta męsko-męska seria, na którą to samce na forum tak bardzo czekają. Skoro wydanie 2w1, to zapewne coś dłuższego. O ile dobrze pamiętam, na asku padało pytanie o długie mangi. Na pewno nie będzie na razie zapowiedzi shojo 15+, ale chyba może być manga 20 czy 25+ (poszła szukać). Nie znam się na "męsko-męskich" seriach, wolę sportówki i romanse Tongue A nie,

Cytat:Myśleliście nad wydawaniem jakiś tasiemców shojo/josei? Takich 25+
[Madziozord] Z tasiemcami, bez względu na gatunek, jesteśmy bardzo ostrożni, dlatego szansa na jakiś tytuł 25+ jest z reguły niewielka.

ale

Cytat: Czy wśród nowości jest jakaś dłuższa seria ( ponad 15-tomowa ? )
A żebyście wiedzieli, że tak Smile

I to zapewne będzie ta piątkowa. Niektórzy na forum typują "Vindland Sagę" (nie pogniewałabym się, mam skany, przeczytać bym to chciała, ale coś ciężko mi się zabrać), niektórzy "Higurashi". Na "Bakumana" nie liczę, bo to nie podpada pod tę m-m serię, a wydaje mi się, że to będzie raczej ta zapowiedź. W karnawałach największy hit zostawiają zwykle na koniec. Pod romans/komedia chętnie zobaczyłabym "Horimiyę", to shonen, więc nie podpada pod nie zapowiadanie do końca "Ścieżek" kolejnych szojek (albo mi się coś z tym nieogłaszaniem pomyliło), była też w którejś z ankiet. Na jaojcach się nie znam, ale ma to być coś ponad 1-tomowego. Raczej w kolejnego długiego pakować się nie będą, więc pewnie coś krótkiego. W Jednotomówkach były na razie: shojka, shojo-ai, josei, horror, shojka, nibyshonen. Mają spore pole manewru, bo gdy planowali tę serię, prosili o propozycję 1-2 tomowych mang i naprawdę sporo tego było. Brat mi kiedyś narobił smaka na "Deep Love", bo chciał enty raz poczytać, ale na manga-libie było, że skany usunięte na prośbę wydawnictwa, co równie dobrze może nic nie znaczyć, ale z drugiej strony może coś. Te mangi mają po 2 tomy, więc do Jednotomówek by się łapały. Jeżeli "Horimiya" byłaby jako romans, to zostaje jeszcze komedia.

Znalazłam wypis niewydanych na tamten czas mang z ankiety:

Cytat:Jeśli ta ta ankieta o której myślę, to było 10 tytułów z czego nie wydano jeszcze tych:
- Horimiya
- Bakuman
- Durarara
- Magi
- Higurashi.

Więc coś może ma szanse. Komedia, a tak. Nie mam pomysłu. A wróć, może jednak "Bakuman"? Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2015 23:36 przez Murgrabia.)
18.03.2015 21:45
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,377
Poziom ostrzeżeń: 10%
O, Higurashi bardzo chętnie bym kupiła. Fajnie, jeśli faktycznie to będzie to ^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
18.03.2015 21:48
Hime Offline
Shichibukai
Wanted Team

*
Które Deep Love? bo mang z tym tytułem jest sporo, ja czytałam jedną: Deep Love Ayu no monogatari.
Z Magi bym się cieszyła, choć to też ma sporo tomów :< ta manga 2w1 tez brzmi intrygująco w sumie...
Poza ukochanymi sportówkami (na które na mam co liczyć xD) ucieszyłabym się z jakiegoś naprawdę fajnego shojca z romansem i komedią, z ładną kreską, przyjemną historią i sympatycznymi bohaterami, ale takie zwykle mają po kilkanaście tomów...
No nic trzeba trzeba czekać na ogłoszenie nowości do przyszłego tygodnia :3
18.03.2015 22:26
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Hime napisał(a):Które Deep Love?
Pierwsze trzy (choć wcale nie wiem, czy tak jest faktycznie chronologicznie) chętnie biorę, to jest: Ayu no Monogatari, Host i Reina no Unmei. Tej ostatniej chyba w końcu nie czytałam. Pao też ma niby dwa tomy, ale go nie czytałam jeszcze. No, mamy materiał na 4 JW ^^

Hime napisał(a):ucieszyłabym się z jakiegoś naprawdę fajnego shojca z romansem i komedią, z ładną kreską, przyjemną historią i sympatycznymi bohaterami
Poza byciem shojcem, to dla mnie "Horimiya" spełnia te wymogi Tongue Również bym nie pogardziła, dlatego jestem ciekawa, co kryje się pod czwartkowym romansem.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.03.2015 22:48 przez Murgrabia.)
18.03.2015 22:48
szogu3 Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 379
Poziom ostrzeżeń: 55%
Ja tam czekam na Tonari no Kaibutsu-kun!
JG napisało na asku, że do końca tego tygodnia ogłoszą LN.

"Ja zawsze mam rację, aż mnie to przeraża." - Herkules Poirot
Wierze w pomidory bardziej niz w cokolwiek innego na świecie.

[Obrazek: 317288_405136879557501_1715073538_n.jpg]
18.03.2015 22:49
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
szogu3 napisał(a):Tonari no Kaibutsu-kun!
Nie, nie chcę, nie ma mowy.

18.03.2015 22:53
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama