Aktualny czas: 24.09.2017, 23:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Pomaganie przez kupowanie
Autor Wiadomość
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,195
Poziom ostrzeżeń: 0%
Pomaganie przez kupowanie
Jest sobie taka strona na internecie FaniMani która umożliwia wam pomaganie poprzez kupowanie w internecie. Każdy z nas od czasu do czasu kupuje coś przez internet i przy okazji może pomóc, nie dokładając do zakupów.

Zapraszam do pomagania, a jeśli zarejestrujecie się przez ten link: https://fanimani.pl/zaproszenie/1828/f9f...75bbdc196/
i kupicie coś poprzez tą stronę do 17.10 to stowarzyszenie w którym jestem tj. Żarskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "APORT" dostanie dodatkowo 10 zł

Zapraszam, a ogólnie warto pamiętać przy każdych internetowych zakupach o tej stronie, jest tam spory wybór sklepów, nawet tych bardzo popularnych. Możecie wspierać organizacje jaką chcecie, oczywiście zachęcam do wspierania stowarzyszenia w którym jestem.

Każda pomoc jest ważna Wink

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2016 20:14 przez Hotarubi.)
14.10.2016 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama