Aktualny czas: 25.11.2017, 00:22 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Pomoc w konkursie
Autor Wiadomość
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250
Poziom ostrzeżeń: 0%
Pomoc w konkursie
Witajcie Smile

Zdaję sobie sprawę z tego, że daaawno się nie udzielałem, ale biernym użytkownikiem jestem stale. Mam dzisiaj do Was ogromną prośbę. Będzie się ona wiązała z drobnym wkładem finansowym. Pieniądze rzecz jasna Wam oddaję natychmiastowo, ponieważ nie chcę, żebyście własną krwawicę marnowali.
Wraz z kolegą bierzemy udział w konkursie Bet-at-Home, który polega na uzyskiwaniu nowych użytkowników. Płacą oni za to spore pieniądze, więc postanowiliśmy zaryzykować. Ogólnie rzecz biorąc trzeba wejść przez baner podany na górze tej strony: http://ristoc.wix.com/lowickieorly zarejestrować się i wpłacić na swoje nowo utworzone konto 45 złotych. Wtedy my uzyskamy kolejnego użytkownika na nasze konto. Po tym, jak zapłacicie zróbcie screena ze stanem swojego konta na serwisie i podajcie mi swój numer konta a ja Wam wtedy pieniądze oddam. Jeśli obrócicie na jakimś niskim zakładzie tymi pieniędzmi, które wpłaciliście to będziecie mogli wypłacić je spowrotem na swoje konta, więc w sumie jesteście o 45 zł do przodu. Nic na pomocy nie tracicie, wręcz przeciwnie jeszcze zyskujecie, ponieważ od 1 czerwca dla nowych użytkowników jest 30% premii do wpłat. Tak więc podsumowując. Wpłacacie 45 zł, dostajecie 45 zł ode mnie, dostajecie 30% z tych wpłaconych pieniędzy od bet-at-home i jeśli zrobicie jakiś niski, pewny zakład nawet po kursie 1.04 (taki najniższy w tym momencie widzę) to wyciągacie wszystko i macie więcej kasy niż na początku. Jeśli ktoś chce grać dalej to jak najbardziej może, nie ma problemu. Ważne są te 45 zł na początek.
Ważna sprawa: żeby zobaczyć baner musicie wyłączyć adblocka na stronie http://ristoc.wix.com/lowickieorly. A przy rejestracji wyczyście cookies. Takie informacje dostaliśmy w mailu, aby wszystko przebiegło bez problemu. Oczywiście poprosiłem o to wszystkich moich znajomych, bo im więcej osób się zarejestruje tym więcej kasy dostaniemy, a ze swojej części później chętnie postawię co nieco tym, którzy pomogli Smile

Serwis bet-at-home jest znany i bezpieczny, więc nie musicie się niczego obawiać. ają 2 miliardy obrotu rocznie, więc na nagrody ich stać Smile

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszcie. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to zawsze wkład finansowy i że jestem dla was w sumie obcy, ale proszę Was o zaufanie. Udowodnię, że można mi ufać. W ramach jakiejś weryfikacji mogę powiedzieć, że byłem tłumaczem w WT i że nikt mi konta nie ukradł i nie stara się z was kasy wyłudzić. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły na to, jak mogę uwiarygodnić swój image to piszcie Smile
Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam Smile

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
01.06.2014 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama