Aktualny czas: 14.11.2019, 03:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Pomysł na forumową grę przetrwania.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,970
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Pomysł na forumową grę przetrwania.
Są wakacje, może ktoś ma ochotę na coś nowego, przesączonego negatywną interakcją? Będziecie się zmawiać, okłamywać, zawiązywać tymczasowe sojusze, walczyć z Krakenem, a wszystko to w imię najwyższej wartości, by przeżyć!
To nie jest gra czasochłonna. Nie będzie tu ścian tekstu i kupy postów, wymaga jednak myślenia, planowania i odpowiedniego wykorzystania sytuacji na planszy. Jeżeli zaś chodzi o czas to warto by gracze tak ze dwa razy dziennie weszli na chwilę zobaczyć co i jak, bo będziecie mieli np dobę na wybranie osoby, która zostanie stracona i czasem warto będzie chwilę podyskutować. Ważne! W tej grze możecie wysyłać sobie PW, próbując się po kryjomu zgadać, ale wtedy musicie napisać, że do kogoś wysłaliście PW (coś jak gadanie na ucho, wiemy, że jest konspira, ale nie wiemy o czym)

Gra jest naprawdę fajna, jedyny mankament to niestety przebicie się przez zasady. Żeby naświetlić to najlepiej jak się da podałem także przykładową rundę, dlatego w pierwszym poście jest tyle tekstu. Jeśli komuś będzie łatwiej podaję instrukcję:
http://www.rebel.pl/repository/files/ins...horror.pdf
Zawsze też można zrobić przykładowe dwie rundki dla ogrania. W każdym razie potrzebne jest nie mniej, nie więcej tylko sześciu graczy!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.08.2015 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,244
Przeczytałem zasady wygląda super. Ciekawi mnie w jaki sposób chcesz to rozegrać na forum.

08.08.2015 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Na boardgame rozegrywali partię na 18 graczy, tyle że tam każdy miał jedną postać, więc bardzo słabo. Myślę, że spokojnie da się to zrobić, w wielu momentach nawet nie ma potrzeby, by dochodziło do konsultacji, bo i tak z góry ktoś ma przewagę. Wiesz, trochę jest to eksperymentalne, ale co szkodzi spróbowaćWink

Lista chętnych:

1. Redrey
2.
3.
4.
5.
6.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.08.2015 16:17 przez Komimasa.)
08.08.2015 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wochu
Unregistered

Masz mój topór ( dla wtajemniczonych moją gitaręTongue). Jeśli dobrze myślę grałem w to na żywa jeśli się mylę to mnie Komi oświećTongue
10.08.2015 16:46
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Tak, kiedyś robiłem samoróbkę tej grySmile

10.08.2015 17:33
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Poziom ostrzeżeń: 0%
Whaaaaat??? W którym miejscu mnie się popykało? Sie na zombie nastawiłam, parking nastawiłam psychicznie, a teraz już zdurniałam kompletnie. Muszę zrobić reset i zapomnieć o pierwszej instrukcji ( Komi zabiję, 4 strony mielenia tego w upale na komórce!!)

Ale okej, dam radę. Jak mój bliźniak gra to ja też. Nię będę gorsza! Wchodzę w ten psychodelikoskomplirąbany system!
10.08.2015 18:50
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Znaczy wiecie, ja wymyśliłem otoczkę z Krakenem i pokładem statku, co by to bardziej pasowało klimatem do piratów, którymi przecież jesteśmy. Mnie tam bez różnicy, może być zombie w centrum handlowym, naprawdęSmile
Jeśli przeczytałaś nic nie tracisz, bo jedynie nazwy zmieniłem, ale mechanicznie wszystko zostaje tak samo.

10.08.2015 20:05
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
hehehehe... triple kill Big Grin Ale nie no pirackie jak najbardziej jest ok! Jestem za.....
10.08.2015 20:14
Wochu
Unregistered

To teraz mamy tylko 3 osoby tak?
14.08.2015 16:42
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Wiesz kart nie ma....i to sie nazywają zapaleni gracze... uuuu I think that I found myself a cheerleader,....(cholera caly dzien to spiewam dzisiaj) ale tak tak 3 są Smile
14.08.2015 19:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama