Aktualny czas: 22.05.2019, 23:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Pomysły, Sugestie, Propozycje, Wady
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,819
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Pomysły, Sugestie, Propozycje, Wady
No niby tak, ale ta "świadomość" zniechęca, do potencjalnego wypowiadania się, no bo "nie wejdę, bo jeszcze mi coś zaspoilerują". Tymczasem, gdyby była jasność, że tekst przeznaczony dla każdego, osoby nieznającej serialu, będzie wyróżniony, to znika to zagrożenie i mogą w temat wejść zarówno fani serialu, jak i Ci, którzy dopiero zastanawiają się, czy go obejrzeć. I tak będzie w przypadku każdego serialu czy anime. Oczywiście są osoby, którym spoilery nie przeszkadzają, ale ile jest takich osób?

Poza tym to też tyczy OP. W tej chwili jest problem, bo nie można pisać o wydarzeniach z mangi, skutkiem czego no spadła znacząco aktywność w tematach związanych z OP. No bo korzystanie z tagu spoilera nie jest wygodne. A tak ten problem by zniknął i można by się swobodnie wypowiadać o wydarzeniach w mandze odnośnie jakiejś postaci, wydarzenie czy cokolwiek. Oczywiście ma to rozwiązanie swoje minusy, pytanie jednak czy nie przynosi więcej korzyści.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.10.2018 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,032
Poziom ostrzeżeń: 0%
Komi, nie sądzisz, że to odwrotny skutek odniesie?
Taki kolor w ścianie tekstu się raczej wyróżnia, więc siłą rzeczy z automatu wzrok przykuwa, więc nie - nie jest to sposób na ominięcie spoilerów. Zastanawiam się wręcz, czy przypadkiem nie będzie powodował częstszego na nich wpadania Wink.
Już pomijam fakt, że dla mnie tęczowa wiadomość też raczej za udogodnienie nie uchodzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2018 16:46 przez Kyouchika.)
15.10.2018 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,166
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nie utrudniamy życia tym, którzy jeszcze się tu wypowiadają.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.10.2018 17:59
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Jak dla mnie to pomysł strasznie przekombinowany. Jest dobrze tak jak jest. Tutaj się z Devem zgodzę, że jak wchodzisz na jakiś temat o serialu a nie jesteś na bieżąco, to spodziewaj się spoilerów. Ja jak zaczynam jakiś serial/anime to trzymam się z dala od grup dopóki go nie skończę. Poza tym uważam, że spoilery w serialach powinny zostać zniesione xD To tak jakbyś wszedł na nasze forum i krzyczał byśmy dawali wszystko w spoiler, bo typ jest dopiero na drugim odcinku, przecież to sensu nie ma xD

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
15.10.2018 17:59
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,201
Mam podobnie do Taboreta, jeśli nie obejrzałem całego serialu, którego dotyczy temat na forum to tam w ogóle nie wchodzę.

Dla mnie dotychczasowe rozwiązanie jest dobre, może owszem trochę ten tag odstrasza, ale czcionka innego koloru odniesie jeszcze gorszy skutek, to po prostu nie wygląda na przystępne dla oka w większej ilości. Jedno zdanie, jeszcze ujdzie, ale już cała ściana - mało przyjemne. No i dodać trzeba, że osoba która szybko czyta może tak czy owak się nadziać.

Spoiler :
Użyty zabieg z różnymi kolorami, to taki nie mający na celu być złośliwym, śmieszek.

Spoiler :
Luffy umiera.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
15.10.2018 18:09
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,006
Ja po prostu nie wierzę, że miałeś jeszcze czas, by wymyślić takie pierdoły...

Wiadomo, że nie wchodzi się dla własnego dobra, w temat o serialu, którego się nie widziało. Oczywiście pod warunkiem, że ma się go w planach i spoilery przeszkadzają.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
15.10.2018 21:38
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,819
Poziom ostrzeżeń: 5%
Tak Hime, przejrzałaś mnie! (Nie to Fuszioms mnie przejrzał...)

Ale spoko, macie dobre argumenty, nie będę nic forsował na siłę, po prostu, tak jak zostało napisane, chciałem nieco uchylić użytkownikom nieba, no ale nic to. Ja tam zawsze staram się ostrzegać, jak coś ważnego miałbym zaspoilerować, jak cośSmile Ale fajnie, że tyle osó w tak krótkim czasie, zabrało głosSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.10.2018 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,166
Poziom ostrzeżeń: 15%
KOMI, czas by zdjąć limit czasowy na pisanie postów. Już i tak jest ich doś mało. Może to coś pomoże, a przynajmniej nie będzie utrudnieniem dla starych użytkowników Smile I tak nie będzie problemu z natłokiem wiadmości, przynajmniej na razie. Wink

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
28.10.2018 13:43
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,003
Mówicie, że wystarczy nie wchodzić na tematy o danym serialu i jest spoko. Ale tak tylko wspomnę, że Marvelowskie seriale Netflixa mają wspólny temat na forum, a powstają szybciej niż człowiek je ogląda, więc na przykład tam mógłby człowiek chcieć wejść by wypowiedzieć się o którejś z wcześniejszych serii, a tu ktoś wali spoiler z najnowszej. Dlatego IMO najlepszym rozwiązaniem jest
Spoiler :
ten patent
, kiedy chcemy mówić o jakichś przełomowych wydarzeniach, plot-twistach itd. Innymi słowy - nie zmieniałbym obecnego stanu.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

28.10.2018 13:52
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama