Aktualny czas: 15.12.2017, 06:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Postacie lubiane
Autor Wiadomość
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Poziom ostrzeżeń: 0%
Postacie lubiane
Aż jestem zaskoczona, że nie ma tutaj jeszcze takiego tematu. W takim razie go dodaję.

Jakie są wasze ulubione postacie? Argumentacja bardzo mile widziana Wink

Osobiście moją ulubioną postacią z Naruto jest Kakashi, ponieważ uwielbiam jego charakter i sposób zachowania. Jest wręcz uroczy, kiedy spóźnia się na każdym kroku, a potem próbuje się wytłumaczyć (z pewnością pomagał starszej pani!). Tak samo uwielbiam jego zachowanie na samym początku Shippuudena, kiedy walczył z Sakurą i Naruto. Sposób w jaki przegrał, rozbawił mnie niemal do łez. Ta postać daje dużo humoru do tej serii i uważam, że trudno jej nie lubić.

Drugą postacią, którą uwielbiam podobnie jak Kakskiego jest Shikamaru. Mimo jego lenistwa i ciągłej próby (podkreślam!) unikania kłopotów, jest naprawdę niesamowicie pozytywną postacią. Najbardziej lubiłam tego bohatera podczas walk, gdzie mógł ukazać swoją inteligencję i to, że jest świetnym strategiem.

Trzecim z kolei bohaterem, który przypadł mi do gustu jest Gaara. Mimo że w początkowo owa postać była pokazywana tylko ze złej strony, to ja ją lubiłam. W późniejszy odcinkach, kiedy wyjaśniono przeszłość Gaary i jego zachowanie, polubiłam go jeszcze bardziej. Aż sama się zdziwiłam, bo w sumie nie umiem podać odpowiedniego argumentu, aby poprzeć moją sympatię do tej postaci.

To są trzy główne postacie, które bardzo lubię, ale, gdybym miała wypisywać dalej, to z pewnością pojawiliby się jeszcze Naruto, Sakura (ta z Shippuudena) i Rock. Naruto i Lee są bardzo humorystycznymi bohaterami, podobnie zresztą jak Kakashi, i chyba właśnie dlatego ich polubiłam. Miło jest oglądać anime i się śmiać.
A dlaczego Sakura? Lubię jej nieprzewidywalność, szczególnie wtedy, kiedy wścieka się na Naruto. Zresztą jest to moja ulubiona postać damska z Naruto.
02.05.2011 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyuubi Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
RE: Postacie lubiane
Itachi Big Grin Uwielbiam go po prostu. Jest moją ulubiona postacią nie tylko z Naruto, ale ogólnie. Taki rasowy kozak Tongue Podoba mnie się ta jego mroczna aura i wieczna powaga.

Gaara Lubię jego spokojny sposób bycia. Bardzo pasuje do roli Kazekage. Bardziej go lubiłam przed tą jego metamorfozą ze złego na dobrego, ale nawet teraz jest spoko.

Ogólnie całe Akatsuki Big Grin Zawsze uważałam, że czarne charaktery są bardziej zajebiste Wink

[Obrazek: shinigami_chop_by_chaoshead10-d2zcw2x.png] Shinigami Chop!
02.05.2011 22:14
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Tak, Itachi rzeczywiście ma coś takiego w sobie, że trudno go nie lubić. Szczególnie jeśli pozna się prawdziwą wersję wydarzeń z przeszłości. Wiadomo jakich, nie muszę spoilerować.

I rzeczywiście niektóre postacie z Akatsuki są godne uwagi, jednak na pewno nie powiedziałabym, że wszystkie Wink
02.05.2011 22:28
Gac Maister Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 49
Hmmm...Naruto?
Cóż,ja bym preferował bardziej postacie z Akatsuki,nie wiem czemu,tak jakoś Tongue
Głównie Itachi - za umiejęności,ale i fajny charakter Big Grin Hidan - to raczej dlatego,że jest śmieszny. No i Tobi,jako Tobi,a nie jako Madara - czyli wtedy jak chodził w parze z Deidarą i się wygłupiał Big Grin Szkoda,tylko że całe Akatsuki,jako zła organizacja musi zostać pokonane :/

[Obrazek: 57f533f344c9145e0045a8bee4881e0b.png]

Każdy ma swoje życie i może je zmarnować tak jak mu się podoba...
03.05.2011 11:48
grzesiek199608 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
Danzo: pozornie slaby (te bandaże i laska...), ale jednak bardzo silny i posiadający liczne Sharingany i tkankę I Hokage. Do tego hakra wiatru oraz niesamowity spryt i mamy super wojownika.
05.05.2011 18:36
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Gac Maister, dobrze Cię rozumiem, chociaż na szczęście członkowie Akatsuki nie są moimi ulubionymi postaciami. Rzeczywiście można się domyślić, że na końcu zostaną wyeliminowani, a nie chciałabym na to patrzeć.

Danzo? Nie ważne w jaki sposób spojrzałabym na tego bohatera, to i tak nie jestem w stanie go polubić. Odpycha mnie na każdy możliwy sposób Smile
05.05.2011 18:53
CiemnoWlosy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Więc i ja się wypowiem, no to lecim:

Naruto- Człowiek wytrwały z poczuciem humoru, przede wszystkim nie jest narcyzem i do wszystkich swoich technik doszedł ciężkim treningiem. Po prostu nie wiem co by musiał zrobić bym go znienawidził Smile

Kakashi- Silny ninja, spory arsenał technik ma parę dobrych walk oraz jest postacią dosyć humorystyczną. Ma dobry charakter i zawsze pomaga swym przyjaciołom (to samo można powiedzieć o naruto) I ma to coś w sobie co nie pozwala go nie lubić.

Jiraya- Śmieszny, gdy trzeba jest poważny i silny podobnie jak kakashi ma duży arsenał technik i potrafi zadziwić nie jednym. Ma wielkie serce i nie szczędzi go przyjaciołom, jest miły i przyjemnie się go ogląda. Powiem szczerze że gdy zginął spłynęła mi łezka z oka.

Z akatsuki- Cięzko wymienić ich wszystkich co dlaczego po co i kogo najbardziej. Lubie ich wszystkich razem świetnie walczą no i mają te swoje akcje na przykład tobi z deidarą (dawniej) czy Kakuzu dyskutujący z Hidanem o przyszyciu głowy.

Dodałbym jeszcze sasuke(shippuden i z pierwszej serii Gaara saga), Sakurę i zapewne Rocka lee ale nie chcę mi się aż tak rozpisywać. Smile

[Obrazek: signatureaceetteachbyad.png]
05.07.2011 19:41
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
Danzou - lubię takie niejednoznaczne postacię. Z jednej strony cyniczny, brutalny, potrafi iść po trupach, byle by dojść do celu. Jest jednak druga strona medalu - Danzou jest osobnikiem, który bronił wioski, był cieniem i ważną podporą. Myślę, że w świecie kreowanym jako miejsce brutalne i bezpardonowe taka postać jest bardzo ważna.

W Naruto jest wiele kreacji, które wyróżniają się charakterem, czy cechami szczególnymi. Bohaterowie tacy jak Itachi czy Kakashi są też godne uwagi, niemniej największą uwagę przykuł w mandze właśnie Danzou.
25.07.2011 19:29
Rudder Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
Szczerze mówiąc moją ulubioną postacią jest ( a raczej był ) Jiraiya. To jego zboczone poczucie humoru Smile . Gdy zginął oglądnąłem najwyżej 2 odcinki Naruto. Ale z wydarzeniami jestem na bieżąco, bo przeczytałem ostatnie 10 rozdziałów mangi Tongue . Posiadał też, dosyć dużo potężnych technik, ale jego wygląd Sage, przypominał mi Ryboluda . Dlatego mi się tak podobał Smile . Ach i jeszcze Kakashi. Następny zboczuch Tongue . Ale to już nie to samo, co Ero - Sennin. Tamten dosyć otwarcie pokazywał swoją erotomanię. Ale mniejsza z tym. Kakashi to fajna postać. Jest dość poważny, ale gdy da mu się jego ulubione " bajeczki " , to co innego. Akatsuki podoba mi się jako organizacja. Taka Naruciakowa mafia. W końcu zawsze, gdzieś musi się czaić, jakieś ZUO.
25.07.2011 20:04
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Itachi, Tobi, całe Akatsuki i Kakashi, Shikimaru

Czemu? Jakoś podobne do mojej natury i lepiej ich polubićWink

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
27.07.2011 22:41
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama