Aktualny czas: 15.12.2017, 06:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Postacie nielubiane
Autor Wiadomość
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Poziom ostrzeżeń: 0%
Postacie nielubiane
Skoro dodałam już temat z ulubionymi postaciami, to wypadałoby się również wypowiedzieć na temat tych, które nie przypadły nam do gustu.

Jedną z postaci, za którą nie przepadam w Naruto jest Ino. Wiele osób nie znosi Sakury, a ja uważam, że Ino była znacznie gorsza. Nie dosyć, że przez całą pierwszą serię latała za Sasuke (wiem, wiem, Sakura też, ale przynajmniej później się zmieniła. Trzeba doceniać!), to dodatkowo przez ponad czterysta odcinków anime non stop używała tej samej techniki. Na siłę ją strawię, ale za nią nie przepadam.

Podobnie jest z Chojim. On sobie jest i z pewnością jeszcze trochę będzie, ale właściwie jest niczym powietrze, w ogóle go nie widać. Jego filozofia polega na "jeść, jeść, ostatni chips jest również mój".

Ponadto strasznie zaczął mnie denerwować Sasuke. Jak w pierwszej serii i do połowy Shippuudena go lubiłam, to teraz mam problem, aby strawić jego postać. Ciągle się zastanawiam, dlaczego Naruto tak wiernie za nim podąża, niczym bezpański pies. W końcu mam wrażenie, że nasz kochany Uchiha zapomniał, po której stronie powinien stać. Ale zobaczymy, jak to się dalej potoczy...

Myślę, że warto jeszcze wspomnieć, że Karin to totalna porażka. Przy niej to nawet Ino jest najlepszą postacią na świecie.
02.05.2011 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
grzesiek199608 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
RE: Postacie nielubiane
Ja najbardziej nie lubię Kiby z jego psem i Sakury z Ino. Kiba bez psa jest strasznie słaby, a dziewczyny zbyt ciapowate.
05.05.2011 18:40
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Akamaru jest akurat fajny Big Grin A Kiba, w sumie podobnie jak Choji. Jest sobie i prawdopodobnie jeszcze długo sobie będzie.
O dziewczynach się już wypowiedziałam Tongue
05.05.2011 18:43
CiemnoWlosy Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Więc nadeszła pora na mnie, także to leci tak:
Ino- Bezużyteczny szmelc że tak się wyrażę. Przez co najmniej połowę anime była bezużyteczna z jedną techinką, jak wiadomo latała za sasuke co mnie wręcz męczyło. Dodatkowo zgapiła od Sakury pomysł zostania medycznym ninją, jednym słowem PORAŻKA.

Kiba- Ten chłopak działa mi na nerwy od jakiegoś czasu, ten jego styl bycia pyskatość i przede wszystkim 1 technika bojowa. Gatsuga,Gatsuga,Gatsuga to męczy jest przydatny w misjach przez swój węch co prawda ale naprawde aresnał jego technik bojowych mógłby się zwiększyć choć trochę. Tak wiem zna jeszcze parę technik ale wszystko sprowadza się do gatsugi lub jej odmian jak naprzykład garouga.

@offtop do Nighty
Powiem szczerze że mi sasuke najbardziej działał na nerwy w 1 części choć nie zawsze oraz w shippudenie na początku ale później się zrobił w porządku. Przynajmniej się nie bawi w tym co robi przedewszystkim ma spory arsenał technik oraz potrafi walczyć. Teraz co do jego zwariowania to stał się taki przez brata i sądzę że jeśli naruto nie da rady go zmienić to można go powstrzymać tylko i wyłącznie śmiercią.

[Obrazek: signatureaceetteachbyad.png]
05.07.2011 19:31
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Wkurzają mnie w naruciaku baby! Miauczą i wnerwiają. Nic dodać nic ująć.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
26.07.2011 17:30
Sasilton Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Tenten czy jak jej tam
ba beznadziejny stul walki oraz wkurzający głos

[Obrazek: 2fff2a217eb64716090a2d1099c910e212633899...5705b2.jpg]
26.11.2011 23:43
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
A mnie najgorzej wkurza Naruto.Ciota ciśnie tylko z Rasengana i wszędzie się wpycha grzecznie mówiąc.Ktoś mu powinien grzecznie mówiąc walnąć.Kiedyś bardziej od niego nie lubiłem Sasuke ale teraz chyba Sasuke jest od niego bardziej strawniejszą postacią.
27.11.2011 01:08
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,883
(27.11.2011 01:08 )Janek Z napisał(a):  Ciota ciśnie tylko z Rasengana
I lol'd! Big Grin

A ja sie nieco wylamie z dotychczasowych typow i powiem... IRUKA! Noz dziala mi ten czleniu na nerwy ze łolaboga!

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
28.11.2011 06:22
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Całe stada Smile W naruto łatwiej nienawidzieć niż lubić Smile

Tenten, Lee, Kiba, Choji, Mandara, Kabuto, Ino, Sakura, Naruto, Danzo, Gaara (do czasu), Cała banda Sasuke ( bez Sasuke niedawno bardzo go polubiłem ), ta co lata z tą świnią, Anko, chyba wszyscy w Akatsuki (oprócz Kisame i tego laleczkarza), ta głupia okularnica która lata za Shikamaru, brat Gaary, znowu Naruto, było by więcej ale nie chce tracić czasu na przypominanie sobie ich.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
29.11.2011 12:03
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama