Aktualny czas: 25.11.2017, 00:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwania gier wszelakich
Autor Wiadomość
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
Poszukiwania gier wszelakich
Witam~ Nie widziałem takiego tematu, to założyłem sam. Raczej tworzę go z samolubną myślą, ale może ktoś będzie chciał się podczepić, toteż tytuł taki bardziej ogólny.

Kurczę, hype. Znów hype. Głupie SAO, głupie GGO. Zachciało mi się jakiegoś FPS-a MMO >.< Ale nie wiem w co obecnie da się w miarę przyzwoicie pograć.

Tak więc szukam jakiegoś FPSa, czyli strzelanki, raczej sieciowej, bo z tych na single'a to wiem co i jak. Nie wiem czy w dobie CS:GO znajdę coś dobrego, darmowego (bo wiem, że zawsze mógłbym pograć w Csy czy CODy ale nie mam Sad ).

Kiedyś grałem w Urban Terror (powstało to z Q3), ale ta gra już jest martwa, mało serwerów gdzie jest ktoś oprócz botów.
Gdzieś w którymś momencie grałem także w WarRocka, ale ta to w cholerę cheaterów jest, nie odczuwałem przyjemności z gry.
Jest też Team Fortress 2, ale o ile grafikę jestem w stanie NAWET zdzierżyć (acz wolę jakieś mroczniejsze klimaty), to sama konwencja stylu gry, taka cukierkowa, przyjazna i łagodna mi nie podchodzi, wolę coś bardziej realistycznego.

Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś kto siedzi w temacie i pomoże mi znaleźć coś dla siebie :<

sweet sweet lemonade
14.07.2014 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
RE: Poszukiwania gier wszelakich
Cytat: Nie wiem czy w dobie CS:GO znajdę coś dobrego, darmowego (bo wiem, że zawsze mógłbym pograć w Csy czy CODy ale nie mam Sad ).

Nie gram za bardzo w FPS'y przez sieć, ale jeżeli chcesz serio coś dobrego, z dużym community to nie lepiej wydać te parenaście złotych na CS'a? Przynajmniej masz gwarancję, że kupujesz jeden z solidniejszych produktów na rynku.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
14.07.2014 13:22
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
CS i dobre community? Big Grin Dużo znajomych gra w CS i CS:GO, już widzę jak by to wyglądało. Swego czasu grałem w 1.6 i jaki hejt tam był to głowa mała. Już słyszę te pociski na nowicjusza, który pierwszy raz odpala tą grę Big Grin

Myslałem o tym, żeby kupić CS:Go jak była summer sale na Steam, zwłaszcza, że miałem wtedy euroski Big Grin Teraz to już nie jest dla mnie cena, którą chciałbym wydać na tą grę.

Przypomniałem sobie, że dołapałem BF 3 jak był za darmo na Originie, może go "łyknę" (o ile w tym pakiecie było multi), ale nadal bym szukał czegoś lepszego Big Grin

Notatka od Hejs, 14.07.2014 13:32 :

Ty serio nie czytasz, co się do Ciebie pisze >.>

Dobra gra z dużym community, nie dobra gra z dobrym community.

sweet sweet lemonade
14.07.2014 13:27
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Cytat:Swego czasu grałem w 1.6 i jaki hejt tam był to głowa mała. Już słyszę te pociski na nowicjusza, który pierwszy raz odpala tą grę

Dlatego trzeba skill musi iść w górę. xD Nie dziwie się, że SC nie ma już wielkiej przyszłości skoro ludzie boją się małego zjechania. : D Zresztą pisałem o tym, że społeczność jest duża, a niekoniecznie bardzo grzeczna i tworząca kółka wzajemnej adoracji. Przez to każdy znajdzie coś dla siebie.

Cytat:Myslałem o tym, żeby kupić CS:Go jak była summer sale na Steam, zwłaszcza, że miałem wtedy euroski Big Grin Teraz to już nie jest dla mnie cena, którą chciałbym wydać na tą grę.

W sklepach z kluczami do 40 zł wyrwiesz teraz, co jak na stosunek cena/spędzony z grą czas na 100% wyjdzie na plus. Darmowe alternatywy w tym gatunku mają to do siebie, że są z reguły średnie i niszowe.

Cytat:Poza tym na TSie gadam właśnie z jednym z zapalonych CS-owców i próbował mi wcisnąć, że w Csie w ogóle nie ma hejtu na słabych graczy :V

Hejt w pewnych granicach też jest potrzebny. : D Inaczej ludzie zaczynają uważać, że (idąc dalej tropem SC) siedzenie w takim bronzie jest super i wiedzą dużo o balansie. xD

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014 13:39 przez Zangetsu2.)
14.07.2014 13:38
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Zangetsu2 napisał(a):Dlatego trzeba skill musi iść w górę. xD Nie dziwie się, że SC nie ma już wielkiej przyszłości skoro ludzie boją się małego zjechania. : D Zresztą pisałem o tym, że społeczność jest duża, a niekoniecznie bardzo grzeczna i tworząca kółka wzajemnej adoracji. Przez to każdy znajdzie coś dla siebie.
No właśnie, a ja gram nie po to by być wielkim mistrzem tylko na funu, więc nie ogarniam spinania pośladów bo komuś nie idzie, tak samo w Lolu.

Aczkolwiek akurat CS głównie kojarzy mi sie strasznie z taką studnią wszechobecnego hejtu. Tzn. teraz tylko kojarzy, wcześniej byłem tego świadkiem bo grałem. Ale nawet pomijając to, sam CS mnie jakoś tak nie zachęca do siebie. Jak już mówiłem duże grono znajomych gra w Csy i często słucham jak mówią albo nawet siedzę z nimi na TSie gdy grają, no i jakoś, sam nie wiem jak to określić, CS wydaje mi się zbyt czarno-biały dla mnie Big Grin Niby jest parę trybów, ale nadal mnie nie przekonuje.

Zangetsu2 napisał(a):Hejt w pewnych granicach też jest potrzebny. : D Inaczej ludzie zaczynają uważać, że (idąc dalej tropem SC) siedzenie w takim bronzie jest super i wiedzą dużo o balansie. xD
Tez nie mylmy hejtu od sensownej krytyki Tongue Doceniam to jak ktoś potrafi powiedzieć co robię źle, jak powinienem to zrobić itd. Nie jestem też jakimś wrażliwym dzieciaczkiem żeby popłakać się i przestać grać jak ktoś wyleje na mnie wiadro curv i innych hooyi, ale jak miałbym grać wiedząc, że za każdą akcje która mi nie wyjdzie będę słyszał takie teksty, to aż mi się nie chce Big Grin

sweet sweet lemonade
14.07.2014 13:57
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
Poziom ostrzeżeń: 0%
Team Fortress 2 nie wiem gdzie tu masz "cukierki" (oprócz grafiki, która jest zrobiona w ten sposób by się nie starzeć szybko) flaki, odcięte głowy, spalone zwłoki itd XD
Do tego nie ma w ogóle spiny! Czysta zabawa!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.07.2014 18:37 przez Ponury.)
14.07.2014 18:36
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
TF2 nie jest realistyczny Tongue Nie lubię tego typ gier, a grałem chwile w TF2.

Póki co udało mi się tylko wyłapać BF 3 ; d

sweet sweet lemonade
14.07.2014 20:28
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,432
Poziom ostrzeżeń: 10%
Nie wiem czy Planetside nie jest taką grą... Nie znam się na tym, ale kilku moich znajomych ostatnio się zakochało i po całych dniach grajoo. Wiem, że tam się do siebie strzela i gra w to naprawdę dużo ludzi. Jak coś to mogę popytać o co chodzi ^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
23.07.2014 20:07
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,667
Poziom ostrzeżeń: 10%
Devzan, a może poszukaj jakichś kumpli do ASG? Będziesz miał realistyczną strzelankę.

[Obrazek: giphy.gif]
23.07.2014 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
ASG to swoją drogą ;P Tylko, niestety, u niektórych ciężko z organizacją, zwłaszcza w wakacje.

Niby ogarnąłem tego BFa 3 (zalegał na originie wieki), ale denerwuje mnie jego mechanika Origina. Męczące jest uruchamianie go. Ale nawet ostatnio mam mało czasu na kompa, a jeszcze mniej na gry, więc w sumie jakoś już tak mnie nie ciągnie.

sweet sweet lemonade
23.07.2014 20:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama