Aktualny czas: 22.09.2017, 04:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Poszukuje mangi, ale nie znam tytułu
Autor Wiadomość
Ksinku Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Poziom ostrzeżeń: 0%
Poszukuje mangi, ale nie znam tytułu
Witam wszystkich serdecznie!

Z początku chce przeprosić za takie pytanie, ale proszę Was o pomoc. Znalazłam to forum i mam nadzieję, że mi pomożecie.
Jakiś czas temu czytałam pewną mangę i zapomniałam tytułu, a chciałabym kontynuować jej czytanie.
Pamiętam tyle, że:

Dziewczyna nie miała ojca, a jej matka popadła w długi i z dnia na dzień ją zostawiła. Miała długu 1 milion jenów. Wtedy zjawili się jacyś goście którzy chcieli ten dług odzyskać, ale uratował ją pewien Syn gangstera. Umówili się, że on spłaci jej dług tylko po to, aby ona udawała Jego Narzeczoną, ponieważ ma dość zalotów i propozycji innych gangów (?) aby w końcu znalazł sobie Narzeczoną. Ona przystaje na Jego umowę, ponieważ i tak nie ma gdzie się podziać. Razem chodzą do szkoły, a on udaje jakiegoś przybitego normalnego ucznia, aby ukryć swoją tożsamość. Za każdym razem jak wraca do domu wszyscy witają Go "witaj w domu Panie" - czy jakoś tak. A ona wciąż nie może się do tego przyzwyczaić, no i ona mu wogole nie ufa i ciągle o tym mówiła, że nie da się jej kupić itd. Ale chyba z czasem zaczeła coś do niego czuć. Z tego co jeszcze pamiętam, to on porównywał ją do dzikiej róży (?) ponieważ kuła i potrafiła się bronić. Jeszcze pamiętam, że przechodziłą treningi, na samoobrone i inne takie ktore musi potrafić Narzeczona Gangstera. Jego ojciec chyba jest chory i on narazie musi się wszystkim zajmować. No i co najważniejsze! Kiedy zobaczy krew to wpada w szał i zamordowałby każdego.
Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać, aby pomoc w poszukiwaniu mangi.
Mam nadzieje, że Ktoś z Was mi pomoże w odnalezieniu mangi. Smile

Pozdrawiam i z góry dziękuje, za każdą pomoc!
03.07.2014 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Admirał

*
Liczba postów: 3,094
RE: Poszukuje mangi, ale nie znam tytułu
Nie wiem co to, ale chętnie się dowiem Smile Szaleństwo na widok krwi kojarzy mi się tylko z Beast Masterem, ale to ma dwa tomy i jest o poskramianiu tego wariata.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
03.07.2014 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ksinku Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
No też tak szukałam, no ale niestety nie mogłam nic znaleźć. Wiem, że w tej motyw przewodni (chyba) to gangsterzy i jakieś klany.
03.07.2014 15:34
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Okay, to może ja.

Była sobie kiedyś manga, której rysunki były tak groteskowe, że autor musiał to wydawać pod pseudonimem. Czytałam to lata temu i już wtedy było ukończone. Gatunek horror, gore. Pełne potworów. Miałam kiedyś taką fazę XD
Być może ktoś z Was skojarzy to cholerstwo - przez to, że sama pamiętam tak niewiele (nawet tytułu nie, argh), ciężko idzie znaleźć cokolwiek przez google. Zapytać tu też mi nie zaszkodzi XD'

[Obrazek: 66HHUfX.png]
25.09.2014 21:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama