Aktualny czas: 22.10.2017, 15:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power Rangers
Autor Wiadomość
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Power Rangers
No tak.. ekhm. Pamięta ktoś ten cudownych serial, niszczący psychikę dzieci, sprawiający że stawały się "czerwone", "niebieskie", "żółte"? xD Bo dla mnie Rendżersi to jeden z nieodłącznych elementów dzieciństwa, który zawsze będe pamiętaj dobrze. Fakt - patrząc się na to teraz to nie da się oglądać. Kiczowate stroje, kitowcy (lol, iksde xD), zordy, specjalne ataki, "gra" aktorska czy wreszcie Zrodon mogą przyprawić o lekki zawrót głowy. Kiedyś to jednak było coś epickiego, co sprawiało że zabawa na podwórku nigdy nie była nudna. xD Pamiętam dobrze, że zawsze w weekendy o 8 telewizor był mój i musiał oglądać jak Lord Z dostaje w dupe. xD Jeżeli w przyszłości doczekam się potomka, to nie omieszkam mu o PR wspomnieć. xD

Pozdrawiam.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
16.08.2010 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 327
Poziom ostrzeżeń: 0%

No klasyk, najlepsze te stare, te kosmiczne już gorsze, a te późniejsze już total crap, ale kitowcy, kurde, jak kiedyś usłyszałem tą nazwę po latach to pół dnia nie mogłem z tego, zapomniałem, a wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z absurdu nazwy.

http://www.youtube.com/watch?v=K0KOfTV1d...re=related !!!

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
17.08.2010 00:32
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604

Sory, ale nie mogę... <Maniak on> To jest zajebisteeeeeeeeee! Gogogogogogogogo power rangers!!111!!!11!1!! <Maniak off>

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
17.08.2010 00:35
Jutsu
Unregistered

Wywalam ci OPZ bo jest na temat. ;-)
A teraz do rzeczy, bez bez... kurde jak im było na imie... Blacha i czacha? W każdym razie bez tej dwójki to nie byłoby to samo, dużo bardziej cenię sobie początki ale jak najbardziej miło to wspominam choć nie wiem czemu, bo to był taki kicz... Lubiłem oglądać aż do walki z potworem, potem to już pies. Power Rangers dostało się do kultury nie ma ludzi którzy, tego nie znają, no albo jest ich mało. Jak najbardziej Rangersi to było to. Pamiętam jak rysowałem sobie te potwory, ach to były czasy. No z racji że na dwór nie wychodziłem to i po podwórku nie latałem.
Im dalej w las tym gorzej, lubiłem tą starą wiedźmę i tego kościsto mięsnego gościa, a resztę i co tam dalej było, czyli dalsze sezony, to jak dalsze sezony nieustraszonego, na siłę i już nie to samo. Ogółem to ja lubiłem samych rangersów jako postacie. Dałem radę jeszcze oglądać jak się pojawił zielony wojownik (który to potem stał sie białym, a może na odwrót?) a muzyka była genialna muszę se ściągnąć, bo to tak jak z Mortal Kombat.
17.08.2010 00:52
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 983

Power Rangers xD !? Też pamiętam ^^. Razem z Pokemonami bajka (hmmm... no dobra serial, ale wtedy uznawałem ją za bajkę ;P), której wszystkie, lecące w TV (te, co bodajże na polsacie szły) epy oglądałem xD. Ogólnie rzecz biorąc też najlepiej wspominam pierwsze odcinki ze starym, dobrym Zordonem, tym robotem, który cały czas Ajajajajaj mówił (sługus Zordona, jak mu było xD ?), Ritą i... największymi kozakami na świecie ! - Kitowcami xD (rozwalali mnie swoim wyglądem, no a sposób w jaki można było ich zlikwidować.... w życiu bym się nie domyślił ;P !). Później ? Tak, jak ktoś wyżej pisał - do pojawienia się zielonego rangera i jego smoka (fajnie z morza/oceanu wychodził *_*) nadal oglądałem, po tym jak zniknął już nie (a może puszczać w polsacie wtedy przestali ? Nie pamiętam).
Jednakże po kilku latach rodzice w końcu podłączyli kablówkę (miałem chyba 13-14 lat) i znów spotkałem się z Rangersami w TV (zgadnijcie gdzie :> ? ... na jetixie), ale to już nie było to samo. O ile Power Rangers SPD (to wówczas w TV leciało) jeszcze z siostrą od czasu do czasu oglądałem, to później już se je odpuściłem (miałem już swoje lata, zaczęły mnie one nudzić, więc nadeszła najwyższa pora na rozstanie ;P. Z tego co pamiętam, na jetixie puszczali jeszcze kilka wersji: ninja storm i jakieś power rangersy w dżungli i przyszłości, ale nie wiem co tam było xD).
17.08.2010 02:38
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%

Ja kiedyś też oglądałam od rana do wieczora, a wszyscy mówili, że jestem chłopakiem i że głupieję od tego :-P

[Obrazek: 4mbg.jpg]
17.08.2010 09:16
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Taaa... Kultowy serial z dzieciństwa. Coprawda wiele odcinków nie widziałem (4 osoby w domu, każdy chce oglądać coś innego), ale tęczowi bohaterowie, głowa w kloszu i robot-niewolnik zapadli mi w pamięci. Później gdy podrosłem, mogłem uzupełnić braki dzięki FoxKids, ale to już nie było to. Mimo to stare PR jest o niebo lepsze od dzisiejszych wersji. A intro było i jest zajebiste xD

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
17.08.2010 11:29
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481

Ja widzę, że nic nowego nie dodam. Stare PR było najlepsze te dzisiejsze to jakieś marne podróby (porównanie Barcelona- Amica Wronki)(bez obrazy dla fanów Amiki), Ja będąc mniejszym obejrzałem WSZYSTKIE odcinki PR, ale tylko 1 sezonu

[Obrazek: monkey.png]
17.08.2010 12:20
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 327

Jutsu napisał(a):A teraz do rzeczy, bez bez... kurde jak im było na imie... Blacha i czacha?

Mięśniak i Czacha!

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
17.08.2010 12:38
Hachi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

Power Rangers w moim dzieciństwie stało na równi z Dragon Ballem, Slayersami i innymi anime... po prostu wtedy to było naprawdę świetneBig Grin Tak jak wszyscy - 1 seria zostawia za sobą w tyle te dzisiejsze. Mimo, że to tandetne to i tak spędziłam przy tym wieeele godzin. Chociaż wątpię, że teraz strawiłabym lewitującą, łysą głowę w słoiku, robota z talerzem zamiast głowy i nawał lateksowych kostiumów xD
17.08.2010 13:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama