Aktualny czas: 06.07.2020, 06:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Powerbanki
Autor Wiadomość
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,864
Poziom ostrzeżeń: 10%
Powerbanki
Hej Nakamy. Ostatnio kupiłem sobie powerbank, bardzo przydatne urządzenie w tych naszych uzależnionych od elektroniki czasach. Przy zakupie moim głównym problemem było to, czy chcę powerbank mały i poręczny, czy duży i pojemny. Nie da się przecież ukryć, że bateria mająca starczyć na kilka ładowań swoje waży, przez co przenoszenie go choćby w kieszeni może wydać się niewygodne. Ostatecznie zdecydowałem się na taki o pojemności 10000 mHa ktory jest wielkości idealnie takiej jak mój telefon komórkowy. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, bo mogę go trzymać razem z telefonem jak jedno urządzenie (chociaż ze względu na wagę po dłuższym czasie się to odsuwa) czy schować do kieszeni, a przy okazji starcza na ok. 4 ładowania. A Wy jakie macie powerbanki i/lub jakie preferujecie?
10.06.2017 07:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Powerbanki
Wiem jedno, na powerbanku nie wolno oszczędzać, raz kupiłem takie małe gówno za 40zł i miałem wrażenie, że mi nie dość iż nie ładował kamerki, to nawet nie utrzymywał jej przy życiu...no chyba, że wymagam zbyt dużo i powerbank nie działa w momencie, jak kamera jest w trakcie pracy.

[Obrazek: 205ee7p.png]
10.06.2017 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 557
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chyba dużo zależy też od sprzętu. Mój telefon ma bardziej pojemną baterię niż standardowe smartfony, ale powerbank nie tylko utrzymuje go przy życiu, ale też ładuje (podczas grania w Pokemon GO np.). Z kolei telefon Kokosa niezbyt się ładował, chociaż bateria w jego smartfonie jest mniejsza niż w moim.
I nie mam jakiegoś superdrogiego i fancy bowerbanka, tylko jakaś cegła z Biedry (chociaż można nieść w ręku razem z telefonem).

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017 14:03 przez Ena.)
10.06.2017 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,072
Ja mam taka krowke Tp-link 10400mAh zawsze w torebce i bardzo czesto sie przydaje. Do tego Duracellek 2600 w zapasie. W sumie codzienne wyposazenie, wiele razy ratowaly mi tylek. Kupilam kiedys na ebayu taki niby to z panelem slonecznym, ale slabo to dzialalo - i tak ladowalam z kompa (ale bylo o tyle wygodne, ze plaskie i mozna bylo podlozyc pod telefon i wygodnie trzymac).

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017 20:56 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
10.06.2017 20:56
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,225
Ja swojego powerbanka dostałam za 1zł przy zakupie telefonu Big Grin pewnie nie jest rewelacyjny, ale mi wystarcza, kiedy gdzieś w drodze, na wyjeździe trzeba podładować telefon, a do tego jest niewielki i lekki.
10.06.2017 20:59
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Powerbank, to przydatne urządzenie, zwłaszcza, że niestety szybko rozładowuję tel. Szkoda tylko, że tak często zapominam go naładować :c Ja swój dostałam od brata na gwiazdkę i wystarcza mi w zupełności. Jest mniejszy od telefonu, ale też da radę bez problemu go trzymać pod telefonem. Nie pamiętam jaką ma dokładnie pojemność, ale myślę, że wystarczy na jakieś 2 ładowania, więc myślę, że jest ok ^^

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
11.06.2017 13:51
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama