Aktualny czas: 24.09.2017, 23:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Powerbanki
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,607
Poziom ostrzeżeń: 10%
Powerbanki
Hej Nakamy. Ostatnio kupiłem sobie powerbank, bardzo przydatne urządzenie w tych naszych uzależnionych od elektroniki czasach. Przy zakupie moim głównym problemem było to, czy chcę powerbank mały i poręczny, czy duży i pojemny. Nie da się przecież ukryć, że bateria mająca starczyć na kilka ładowań swoje waży, przez co przenoszenie go choćby w kieszeni może wydać się niewygodne. Ostatecznie zdecydowałem się na taki o pojemności 10000 mHa ktory jest wielkości idealnie takiej jak mój telefon komórkowy. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, bo mogę go trzymać razem z telefonem jak jedno urządzenie (chociaż ze względu na wagę po dłuższym czasie się to odsuwa) czy schować do kieszeni, a przy okazji starcza na ok. 4 ładowania. A Wy jakie macie powerbanki i/lub jakie preferujecie?

[Obrazek: Z6ihek4.png]
10.06.2017 07:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 388
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Powerbanki
Wiem jedno, na powerbanku nie wolno oszczędzać, raz kupiłem takie małe gówno za 40zł i miałem wrażenie, że mi nie dość iż nie ładował kamerki, to nawet nie utrzymywał jej przy życiu...no chyba, że wymagam zbyt dużo i powerbank nie działa w momencie, jak kamera jest w trakcie pracy.

[Obrazek: 205ee7p.png]
10.06.2017 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 458
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chyba dużo zależy też od sprzętu. Mój telefon ma bardziej pojemną baterię niż standardowe smartfony, ale powerbank nie tylko utrzymuje go przy życiu, ale też ładuje (podczas grania w Pokemon GO np.). Z kolei telefon Kokosa niezbyt się ładował, chociaż bateria w jego smartfonie jest mniejsza niż w moim.
I nie mam jakiegoś superdrogiego i fancy bowerbanka, tylko jakaś cegła z Biedry (chociaż można nieść w ręku razem z telefonem).

[Obrazek: d0Lh1fK.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017 14:03 przez Ena.)
10.06.2017 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,825
Ja mam taka krowke Tp-link 10400mAh zawsze w torebce i bardzo czesto sie przydaje. Do tego Duracellek 2600 w zapasie. W sumie codzienne wyposazenie, wiele razy ratowaly mi tylek. Kupilam kiedys na ebayu taki niby to z panelem slonecznym, ale slabo to dzialalo - i tak ladowalam z kompa (ale bylo o tyle wygodne, ze plaskie i mozna bylo podlozyc pod telefon i wygodnie trzymac).

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2017 20:56 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
10.06.2017 20:56
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,021
Ja swojego powerbanka dostałam za 1zł przy zakupie telefonu Big Grin pewnie nie jest rewelacyjny, ale mi wystarcza, kiedy gdzieś w drodze, na wyjeździe trzeba podładować telefon, a do tego jest niewielki i lekki.
10.06.2017 20:59
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 227
Powerbank, to przydatne urządzenie, zwłaszcza, że niestety szybko rozładowuję tel. Szkoda tylko, że tak często zapominam go naładować :c Ja swój dostałam od brata na gwiazdkę i wystarcza mi w zupełności. Jest mniejszy od telefonu, ale też da radę bez problemu go trzymać pod telefonem. Nie pamiętam jaką ma dokładnie pojemność, ale myślę, że wystarczy na jakieś 2 ładowania, więc myślę, że jest ok ^^

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
11.06.2017 13:51
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama