Aktualny czas: 21.10.2017, 16:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Pozostałe Powrót OMG?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Powrót OMG?
Kurdę, aż nie mogę w to uwierzyć... Nie posiadam się z radości! YEEEEE!
Nie myślałem, że JPF będzie chciał jeszcze kontynuować tę mangę a tu taka niespodzianka!
W ogóle po wypowiedziach Endriu na forum JPF to wielbię pod niebiosa to wydawnictwo! Nie patrzą na zysk.
Pozwolę sobie zacytować:

"Nie ma sensu robic ankiety poniewaz wiadomo, ze wiekszosc bedzie na "nie" - a jednak czujemy sie zobowiazani dokonczyc serie i zadowolic mniejszosc. "

Endriu bardzo zależy na wznowieniu tego tytułu i choć jak pisał "przy wznowieniu OMG jest nawet więcej biurokracji niż przy wydaniu nowego tytulu". To trzymam za te działania mocno kciuki!

Boginki to była jedna z pierwszych moich mang, jestem wniebowzięty!

Ciekaw jestem, czy wśród Was są też osoby, które także cieszą się z ich powrotuSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.10.2011 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

RE: Powrót OMG?
Tak! W końcu! Ku*** czemu to nie ja założyłem ten temat... 2012 to zajebiście piękny rok. Takie gry, takie wydarzenia (nie Euro, błee!) coś pięknego. Tyle to lat minęło. Jestem w szoku i oczywiście złość do JPF przeszła jak ręką odjął. A tak ich nie znosiłem. Jednak to wporzo ludzieBig Grin
Tak, Endriu to w ogóle jest wspaniały człowiek. Te słowa, tak mocno trafiły, pokazały że nie siedzą w tym zwykli ludzie, tylko, kurde fani. To jest piękne. Bardzo piękne. Jak nic winko leci w tym tygodniu.
13.10.2011 00:53
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

eee, TAK?
Aha gdybyś chciał odpowiedzieć na temat Euro to proponuję na pw. Nie warto śmiecić.

I nie jakiejś tam. Tylko OMG! Wątpię by ktokolwiek szczerze wierzył w powrót tej serii. Minęło zbyt dużo lat.
13.10.2011 16:31
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Poziom ostrzeżeń: 0%
No i ta wiadomośc naprawiła mi cały ciezki dzień po pracy ^ ^. Szczerze powiedziawszy już nie miałem ani ksztyny nadzieji na to że OMG powróci i przez to wylądował na półce z zakończonymi seriami. Ale że zostanie przywrócony to trza przyinwestować w nowy regał Smile

[Obrazek: archer-1.png]
13.10.2011 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama