Aktualny czas: 15.08.2018, 10:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Pozostałe Powrót OMG?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Powrót OMG?
Kurdę, aż nie mogę w to uwierzyć... Nie posiadam się z radości! YEEEEE!
Nie myślałem, że JPF będzie chciał jeszcze kontynuować tę mangę a tu taka niespodzianka!
W ogóle po wypowiedziach Endriu na forum JPF to wielbię pod niebiosa to wydawnictwo! Nie patrzą na zysk.
Pozwolę sobie zacytować:

"Nie ma sensu robic ankiety poniewaz wiadomo, ze wiekszosc bedzie na "nie" - a jednak czujemy sie zobowiazani dokonczyc serie i zadowolic mniejszosc. "

Endriu bardzo zależy na wznowieniu tego tytułu i choć jak pisał "przy wznowieniu OMG jest nawet więcej biurokracji niż przy wydaniu nowego tytulu". To trzymam za te działania mocno kciuki!

Boginki to była jedna z pierwszych moich mang, jestem wniebowzięty!

Ciekaw jestem, czy wśród Was są też osoby, które także cieszą się z ich powrotuSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.10.2011 22:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

RE: Powrót OMG?
Tak! W końcu! Ku*** czemu to nie ja założyłem ten temat... 2012 to zajebiście piękny rok. Takie gry, takie wydarzenia (nie Euro, błee!) coś pięknego. Tyle to lat minęło. Jestem w szoku i oczywiście złość do JPF przeszła jak ręką odjął. A tak ich nie znosiłem. Jednak to wporzo ludzieBig Grin
Tak, Endriu to w ogóle jest wspaniały człowiek. Te słowa, tak mocno trafiły, pokazały że nie siedzą w tym zwykli ludzie, tylko, kurde fani. To jest piękne. Bardzo piękne. Jak nic winko leci w tym tygodniu.
13.10.2011 00:53
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

eee, TAK?
Aha gdybyś chciał odpowiedzieć na temat Euro to proponuję na pw. Nie warto śmiecić.

I nie jakiejś tam. Tylko OMG! Wątpię by ktokolwiek szczerze wierzył w powrót tej serii. Minęło zbyt dużo lat.
13.10.2011 16:31
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Poziom ostrzeżeń: 0%
No i ta wiadomośc naprawiła mi cały ciezki dzień po pracy ^ ^. Szczerze powiedziawszy już nie miałem ani ksztyny nadzieji na to że OMG powróci i przez to wylądował na półce z zakończonymi seriami. Ale że zostanie przywrócony to trza przyinwestować w nowy regał Smile

[Obrazek: archer-1.png]
13.10.2011 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama