Aktualny czas: 23.11.2017, 12:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
Autor Wiadomość
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Poziom ostrzeżeń: 0%
Praca
Nie wiem czy w dobrym dziale założyłem temat.

A co do tematu:
Jaka była wasza pierwsza praca? Ile mieliście lat i ile wam płacono ? Pracujecie czy nadal się uczycie? Jeżeli możecie podzielicie się ze mną tą wiedzą??

28.04.2010 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Pierwsza praca - biuro. Teoretycznie - przepisywanie danych. W praktyce - pracy miałam na 2h, więc przez pozostałych 6 nudziłam się jak mops (to wtedy przetłumaczyłam te wszystkie sbsy - z nudów XD). Często biegałam po biurze z mniej ważnymi zadaniami - skserować, posortować, poszukać, przynieść... Płaca - 1800zł/mies.
Rok później znowu załapałam się tam (ludzie z biura wyjeżdżali na wakacje, więc praca teoretycznie wakacyjna XD) i tym razem dostałam 2500zł/mies.
Trzecie podejście do pracy skończyło się w McDonaldzie - straszny zapiernicz, zwłaszcza w święta. Ale za to na "dzień dobry" dostajesz do wykorzystania 20 dni urlopu i 1300zł/mies netto. No i sporo ludzi fajnych - tam się naprawdę załapuje sporo studentów do roboty, więc wbrew wszelkim pozorom - jest z kim pogadać XD
Teraz szukam sobie jakiejś roboty bardzo typowo wakacyjnej - zbieranie gdzieś jakichś owoców - i szukam kolejnej roboty w biurze.

To chyba tyle... A, inne pytania:
Ile miałam lat, jak złapałam pierwszą pracę - um... już nie pamiętam, dawno to było x_x' (zagląda do cv) A, mam. 19 XD Miałam przerwę w nauce, bo kiepsko zdałam maturę i nie dostałam się na studia.
W Macu jednak pracowałam już studiując (właściwie załapałam się do tej roboty po to, żeby móc się na tych studiach finansowo utrzymać). Ba, pracowałam tam nawet przez kilka miesięcy po rozpoczęciu dziennych studiów. Więc się da, choć przyznam, że jak mnie zwolnili w grudniu to nie płakałam po nich a organizm dochodził do siebie przez jakiś miesiąc (bo z robotą to zapiernicz miałam okrutny)...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
28.04.2010 23:42
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 329

2 lata temu w lecie, na poczcie - w większość wakacyjnych dni oprócz poniedziałków szybko się kończy (7-13), płacą nieźle (na początek 1600 brutto, potem 1900, teraz w ogóle były podwyżki więc może więcej, no i premie po 200-400zł do tego, a zawsze listonoszy potrzebują), warto.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
28.04.2010 23:43
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
RE: Praca
Moja pierwsza praca... gimnazjum... ogrodnictwo... 3 zł/godzinę
Ogólnie wyzysk w biały dzień, pracowało się nawet po 12h/dziennie, ale jeśli nie można liczyć na nic innego to się bierze co jest. Pomijając to, że wszystkie moje rośliny umierają, a nawet kaktusa udało mi się zasuszyć, nie wiem, czy to była odpowiednia praca dla mnie, ale była Tongue
No a jak się jest dzieciakiem to każdy grosz się liczy i zawsze można kupić sobie coś 'wymarzonego' nie wiem czy to dobre określenie, ale niech będzie Tongue

Potem pracowało się w różnych miejscach... ale teraz póki co studia i praca na piknikach firmowych w firmie "Terenowiec" - czyli animacja czasu dziecięcego.

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2014 18:42 przez Hotarubi. Powód: Poprawiona ortografia)
02.02.2014 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Ja zbierałem japka. Super robota, ale w górach latem gorąco jak w saunie.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
02.02.2014 18:43
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No ja teraz mam swoją pierwszą pracę jako programista kodząc apki na IPhonyTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
02.02.2014 18:45
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,147
Rany, kto to odkopał?! Hotti x___x

Ja pracowałam jako sprzątaczka w biurowcu prawniczym iii... miałam 19lat.
Zarabiałam ok 1600 - 1800zł za miesiąc i mi się podobało, było można podżerać ciasteczka po konferencjach ;^; Mhmm~

Nie, nie pracuję tam już od dawna, teraz się uczę do zawodu medycznego Technik Elektroradiolog~.

Ale to info Nakowi już pewnie nie jest potrzebne XD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
02.02.2014 18:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,665
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ulotki rozdawałem.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
02.02.2014 18:50
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Widzę górnictwo się na forum szerzy xdd

Ja osobiście miałem parę robót ale póki co do tej pory nie miałem niczego poważniejszego. W sensie na dłuższy okres czasu niż miesiąc. Pierwsza praca to robiłem na kasie w Carefour. Jakieś 8 zeta za godzinę więc jak na pierwszą robotę nie było aż tak źle jak miała chociażby Hoti xdd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2014 18:56 przez Taboretto.)
02.02.2014 18:55
Wochu
Unregistered

Ja pierwszą pracę w życiu miałem na wakacji w zakładzie gdzie moja mama pracuje potrzebowali kogoś to pomocy i tak się tam znalazłemTongue 45 zł za dzień pracy miałem płacone, a lat miałem jakieś 8 albo 9Tongue
Później od 13 albo 14 roku systematycznie co wakacji pracowałem na dachu jako dekarz zarobki były różne, a aktualnie szukam pracyTongue
02.02.2014 20:21
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama