Aktualny czas: 23.11.2017, 12:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Prace załóg na portal/forum
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Prace załóg na portal/forum
Tak sobie pomyślałem, że warto by pokazać jak fandom onepiece, czyli my moi drodzy był przez te dwa miechy aktywnySmile Uważam, że nawet jeśli prace nie są kozackie( nie widziałem ich wszak), to warto jest pokazać innym, że zwykły użytkownik tez może coś od siebie dać.
Stąd też miałbym pytanie czy zgadzacie się aby te prace(po ocenieniu i wydaniu werdyktu) zostały właśnie publicznie przedstawione.
O to jak bym to widział.

Fanfiki pójdą do "Prace Fana" w dział Fanfiki.

Edycja, będzie dodana do dowlandu. Może nie wyszły super, ale zrobić coś takiego łatwo nie jest, a myślę, że to zawsze coś nowegoSmile

AmV do działu "Prace Fanów" AMV.

Śpiewy - na forum do tematu "Jak śpiewamy"(czy innego) lub do Karaoke tam na stronie.

Oczywiście rozumiem, iż nie wszyscy są za. Dlatego proszę tu o odpowiedźSmile Wszak nie musimy dawać wszystkiego. Zwłaszcza zapewne niektórzy nie chcą by ich występ A to Z był ukazany publicznie. Stąd Ci co śpiewali zdecydowanie proszę o odpowiedźSmile Jednocześnie tyczy to wcześniejszych zwycięskich nagrań Tymka Brand New Worl, We are i Jigle Bells oraz Wąskiego Sake BinksaSmile Chociaż nie bronie i innymd awac swoje co nagraliSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.02.2010 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Ja nie mam nic przeciwko ;-)

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
25.02.2010 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Poziom ostrzeżeń: 0%

Jestem jak najbardziej za.

25.02.2010 16:00
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

BO NIE ŚPIEWALIŚCIE! VETO XD
Ja nie mam nic przeciw umieszczeniu fików, edytki czy amv, ale nie chcę, żeby ktośkolwiek jeszcze słyszał to moje wycie, no proszę Was, zlitujcie się... >.>"

[Obrazek: 66HHUfX.png]
25.02.2010 16:34
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Jackie D. Flint napisał(a):BO NIE ŚPIEWALIŚCIE! VETO XD
Ja nie mam nic przeciw umieszczeniu fików, edytki czy amv, ale nie chcę, żeby ktośkolwiek jeszcze słyszał to moje wycie, no proszę Was, zlitujcie się... >.>"
Nom ja też podzielam zdanie o fikach, AMV, ale co do karaoke, to nie jestem z tego za bardzo dumny, więc tak jak przedmówczyni mówię: "Zlitujcie się...".

[Obrazek: 19979393.png]
25.02.2010 16:37
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

To tylko pokazuje jak wiele jeszcze musimy się nauczyć od naszego mentora >P
I to nie tak, że nie mamy jaj - zwyczajnie troszczę się o bębenki ludzi, którzy podjęliby się słuchania tego XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
25.02.2010 17:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

Dobra każdy się domyśla, że sobie żartowałem. Ale kąśliwa uwagaBig Grin Jesteście super, że wysłaliście(bo skoro się wypowiadacie to pewnie wy się nagrywaliścieBig Grin) Tak jakoś dziś mam świetny humorBig Grin Oczywiście szanuję czyjąś niechęć do upubliczniania swoich śpiewów. Nie jeden z nas wolałby nie zostać nagrany jak daje decybele pod prysznicem^^ Sam też jestem nieśmiały choć teraz dzięki siedzeniu na forum i Wam jest dużo lepiej(pamiętacie temat Nieśmiałość?Big Grin) więc to doskonale rozumiem, dlatego też właśnie pytałem. Nie muszę się litować nad nikim, Jackie, Tymek, skoro nie chcecie, to absolutnie nie mam zamiaru was do tego zmuszaćSmile

Jako, ze sam się katowałem równo z tym utworem, to bardzo bym pragnął usłyszeć jak inni sobie poradziliSmile No i dla każdego takiego brawa!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

25.02.2010 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293

Nie mam nic przeciwko ujawnieniu mojego nagrania, choć nie uważam, by był to jakiś geniusz śpiewacki. Bardzo chciałbym usłyszeć jak śpiewają inni, dlaczego inni mieliby nie posłuchać mnie (choć ostrzegam, że może to grozić trwałą utratą słuchu i cała odpowiedzialność, za kliknięcie na link, byłaby po stronie klikającego xD)

Rozumiem osoby, które nagrań ujawniać nie chcą. Ja jeszcze rok temu zapewne też bym się nie zgodziła. Więc nie namawiam, a jedynie stwierdzam, że szkoda ;-)

Ogólnie uważam, ze prace powinny być ujawnione Smile Po co kryć to, nad czym się męczyliśmy i napracowaliśmy. Nawet jeśli nie wyszły nam ósme cuda świata, to myślę, że zapoznawanie się z nimi przyniesie każdemu mnóstwo radochy - w sensie jak najbardziej pozytywnym. Poza tym jeśli ktoś się starał, włożył w coś czas i serce, to po prostu nie ma możliwości, by wyszło coś kiepskiego Smile

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
25.02.2010 18:56
Shi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 37

Cytat:Jako, ze sam się katowałem równo z tym utworem, to bardzo bym pragnął usłyszeć jak inni sobie poradziliSmile No i dla każdego takiego brawa!

Czuję się upoważniona do udziału w dyskusji z racji kilkunastogodzinnych przygotowań, nagrywania i wycia "A to Z" Tongue Myślę, że nie byłoby problemu, żeby (oczywiście uzgadniając z autorami) wysyłać te utwory prywatnie do Ciebie lub kogokolwiek zainteresowanego, jednak sama na publikowanie śpiewów (i to TAKIEJ piosenki @.@) na ogólnodostępnej stronie bym się stanowczo nie zgodziła.
Pozdrawiam

Shi

~~~~~~~~~~
PAX K*R*A! PAX!
25.02.2010 19:27
roronoazoro Offline
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 250

Przecież można zrobić Topic zabezpieczony hasłem i udostępnić je jedynie wybranym osobom. Wtedy byłby i wilk syty i owca cała. Ja, pomimo tego, że nie należę do żadnej załogi, z wielką chęcią posłuchałbym waszych piosenek. Znam to całe gadanie o tym, jak to ktoś okropnie śpiewa i wiem, że utwory wykonane właśnie przez takie osoby są zwykle najlepsze. Każdy niedocenia swoich możliwości (albo coś takiego, wiecie o co chodzi, nie chce mi się składać innego zdania)

Siedzim i myślim, pocośmy tu przyśli?
25.02.2010 19:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama