Aktualny czas: 23.07.2017, 10:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wątek zamknięty 
Prezentacja OP
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,157
Poziom ostrzeżeń: 5%
Prezentacja OP
Tekstu wam wklejał nie będę bo wiele jest kanji... Ale potrzebuję pomocy w dobraniu klipówSmile

Teraz przedstawię o co chodzi. Jutro przedstawiam w mojej grupie prezentację o One Piece. Chciałbym ich oczywiście zainteresować tym tytułem. Przytargam mangę, ale nie wiem, czy to starczyBig Grin Najlepiej dać amv i teraz słuchajcie.
Na początku planowałem dać na koniec ale to głupi błąd.

Najlepiej dawać fragmenty(najlepiej początkowe) amv przedstawiające to, o czym powiedziałemBig Grin I teraz wam streszczę podzieloną na fragmenty prezentację i poproszę was o dobranie klipów^^

Wpierw mam o Rogerze, który rozpoczął Erę piratów. Oraz krótko, o tym iż wielu stało się piratami i wypłynęło w morze a marynarka ma za zadanie ich ścigać jako tych złych ale do końca nie jest zaznaczona granica między dobrem a złem.

Tu właściwie wystarczy wstęp do pierwszego odcinka^^

Potem mam o tym, że bohaterem jest Luffy, który zbiera załogę. że sa zwariowani, i sa też dziwni jej członkowie Tu podałem gadającego renifera za przykład. że sa ciekawe charaktery Np kochająca pieniądze pani nawigator, czy nadużywający kłams tchórzliwy strzelec. Wielu z nich nie miało lekko w życiu, miało smutną przeszłośc. Nie mówię o nich jednak. Można by dać przykład ale wolałbym tylko głównych słomianych więc najlepiej Sanji.

Tu z kolei nie głpim zdaje się być nasze Reqiuem^^

I tu zaczyna się kłopot.

Historia Luffy'ego, był Sjhanks, Luffy zjadł owoc, tamten go uratował, powierzył kapelusz, przydałby się krótki klip to pokazujący.

potem mam o świecie, że jest ogromny, szczegółowy itd Dałem za przykłąd "Cmentarzysko piratów", starałem się nei spoilerować.

Tu jest krótko, więc AMV nie potrzebuję.

Potem mam o walkach. że sa one ważne, a utor używa rożnych sposobów, by je urozmaicić. Różne rodzaje bronii, rasy jak chocby syreni itd. No i oczywiście o Diableksich owocach. Jest zdanie takie: osoba, która zje diabelski owoc może władać/kontrolowac światłem, ogniem, wiatrem, jej ciało może stać się niczym guma, kolce, lub może ulec całkowitej przemianie w jakieś zwierze.

I przydałby się klip mało spouilerujący, który pokaże walkę Devil userówBig Grin

Potem o przyjaźni. Ile to nie przyzwycięża dla niej, ze przelamuja ludzkie ograniczenia, niemozliwe staje sie mozliwe i takie tam.

I tu tez przydałby się krótki klipekSmile

Na koniec podsumowanie piękna tej serii i informacja o naszej stronie^^

Wiem, że to nie wszystko ale ja to muszę powiedzieć na pamięć po japońsku a i tak mam całą bitą stronę w wordzie...

Tak więc proszę o pomoc ku chwale ONE PIECE!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.03.2010 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 325
Poziom ostrzeżeń: 0%

Taki temat to trzeba było założyć miesiąc temu, a nie na dzień przed. I tak btw, 90%, jak nie więcej będzie miała kompletnie w dupie to co mówisz, no i sam się dziwie, że chce Ci się tak to robić, jakby ktoś chciał oglądać One Pieca to by już tu robił, a skoro nie to wątpię, że nagle masowo na to polecą.

Fragment pobytu Robin na budowie mostu smutny lub inną wzruszającą scenę, która jest wzruszająca dla widza od razu bez znajomości fabuły, potem jakiś fragment śmieszny i może być też i fragment dramatycznej walki Luffyego z kimś, co zresztą na samym początku aby pokazać akcję, ogólnie tak żeby była krew, pot i łzy :]

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
02.03.2010 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

I teraz jeszcze raz zapytam, skoro jest już o tym temat - czy dozwolone są klipy z muzyką nie-japońską?

Gosen, to, co rzuciłeś jest idiotyczne :/
Zarażanie innych ludzi to przyjemność, to raz ;]
Jeśli prezentacja jest ciekawa, to każdy, choćby z nudów, posłucha ;] To dwa ;]
Nawet, jeśli 90% nie będzie słuchać, to jeśli prezentacja dotrze choćby do tych 10ciu, co będą - to już będzie sukces ;] To trzy.

Uważam, że taka prezentacja to bardzo fajny pomysł, żałuję, że sama nie mam okazji zrobić podobnej, może później dadzą nam taką szansę ^^

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.03.2010 17:19
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,490

Gosen napisał(a):Fragment pobytu Robin na budowie mostu smutny
To by raczej zniechęciło odbiorców. W tym odcinku była fatalna kreska.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
02.03.2010 17:38
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,043

Gosen napisał(a):Taki temat to trzeba było założyć miesiąc temu, a nie na dzień przed.
To akurat prawda.
Gosen napisał(a):I tak btw, 90%, jak nie więcej będzie miała kompletnie w dupie to co mówisz, no i sam się dziwie, że chce Ci się tak to robić, jakby ktoś chciał oglądać One Pieca to by już tu robił, a skoro nie to wątpię, że nagle masowo na to polecą.
Nigdy chyba twojego podejścia do różnych spraw nie zrozumiem (!)Tongue
Gosen napisał(a):Fragment pobytu Robin na budowie mostu smutny lub inną wzruszającą scenę, która jest wzruszająca dla widza od razu bez znajomości fabuły, potem jakiś fragment śmieszny i może być też i fragment dramatycznej walki Luffyego z kimś, co zresztą na samym początku aby pokazać akcję, ogólnie tak żeby była krew, pot i łzy :]
Komi prosił chyba od razu o klipy, a nie o opisanie scen, które miałby te klipy ukazywać...
Poza tym rzuciłeś tak wszystko bez ładu i składuTongue
Jackie D. Flint napisał(a):Gosen, to, co rzuciłeś jest idiotyczne :/
Zarażanie innych ludzi to przyjemność, to raz ;]
Jeśli prezentacja jest ciekawa, to każdy, choćby z nudów, posłucha ;] To dwa ;]
Nawet, jeśli 90% nie będzie słuchać, to jeśli prezentacja dotrze choćby do tych 10ciu, co będą - to już będzie sukces ;] To trzy.
Zgadzam się. Robienie prezentacji o czyś co się delikatnie rzecz ujmując bardzo lubiWink jest fajną sprawą. Jak się jeszcze uda kogoś do tego namówić to jeszcze lepiej.

Szkoda, że nie mogę pomóc, bo nie mam kompa swojego no i w takich klipach i wycinaniu jestem do du.. ;(

EDIT:
Grigorij napisał(a):Gosen napisał/a:
Fragment pobytu Robin na budowie mostu smutny

To by raczej zniechęciło odbiorców. W tym odcinku była fatalna kreska.
Najlepsze byłyby moim zdaniem klipy z najlepszych sag OP. Tych najbardziej klimatycznych. Arabasta, albo CP9, bo Skypie jest fajna, ale dosyć specyficzna, więc może odstraszyć. Choć mnie akurat przyciągnęła.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
02.03.2010 17:38
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

Yay XD No to tak:

Co do przyjaźni, zdecydowanie polecam My guardian angel

We've had enough - tu masz sporo scen pokazujących potęgę załogi.
Light and sounds - walka Luffy vs Eneru, IMO jedna z fajniejszych jaka była jeśli chodzi o userów (ta z Lucchim strasznie się ciągnie XD)

Chihuahua - jeśli chodzi o śmieszne momenty...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
02.03.2010 17:47
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 151

To jest bardzo przyjemnie, śmieszne i na pewno zachęci do oglądania. Piosenka angielska, dużo Luffiego. 3 minuty 16 s.
http://www.youtube.com/watch?v=i9ZFe-1gF...re=related

Króciutkie, japońskie, czarno ? białe i głównie Luffy i Zoro.
http://www.youtube.com/watch?v=Mz5PqIon-...re=related

To też przyjemne, 3 minutu 13
http://www.youtube.com/watch?v=WzKY5v1fw...re=related

dość krótkie
http://www.youtube.com/watch?v=UXir0GMR2...re=related

Luffy i Shanks
http://www.youtube.com/watch?v=n4XXC6ldg...re=related

może coś się przydaSmile

[Obrazek: e7xu91.jpg]
02.03.2010 18:22
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 325

Cytat:To by raczej zniechęciło odbiorców. W tym odcinku była fatalna kreska.

W każdym jest taka sama :o w każdym razie ja nie widzę różnicy, dla mnie oprócz poprawy względem pierwszych odcinków, a obecnym stanem, każdy kolejny odcinek wygląda tak samo, więc nie wiem o co chodzi, dla mnie tam była zwyczajna.

Cytat:Nawet, jeśli 90% nie będzie słuchać, to jeśli prezentacja dotrze choćby do tych 10ciu, co będą - to już będzie sukces ;] To trzy.

Docierać może, ale nikt przez to nie zacznie oglądać One Pieca i jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy, że jest bardzo naiwny. Internet każdy ma, o serii większość słyszała, więc albo ktoś nie ogląda, bo nie chce, albo ogląda, bo chce i żadna prezentacja tego nie zmieni, co innego jakby była mowa o mniej znanym tytule, wtedy może ktoś by zobaczył i by mu się spodobało.

Czas na to był bardzo długi, a ten i tak praktycznie w ogóle nieprzygotowany, a był czas to by sam sobie jakiś klip złożył nawet, ba może nawet konkurs jakiś, ale nie... po co, jak można zrobić na dzień przed i siedzieć kilka godzin Tongue A tak podobno lubi :>

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
02.03.2010 19:00
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 290

Ja bym zaproponowała, żebyś puścił swojej grupie ten AMV, który mnie zachęcił do OP, czyli:

http://www.youtube.com/watch?v=owsPAJz2-sA

Jest i walka, i wzruszające sceny, deviluserzy, krew, łzy... chyba wszystko, co trzeba Smile I spoilerów nie tak dużo, bo szybko obraz skacze. I jest tylko do końca Enies Lobby.

Gosen napisał(a):Docierać może, ale nikt przez to nie zacznie oglądać One Pieca i jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy, że jest bardzo naiwny. Internet każdy ma, o serii większość słyszała, więc albo ktoś nie ogląda, bo nie chce, albo ogląda, bo chce i żadna prezentacja tego nie zmieni, co innego jakby była mowa o mniej znanym tytule, wtedy może ktoś by zobaczył i by mu się spodobało.

Ja słyszałam o OP dużo i widziałam wiele, i byłam do niego mocno sceptycznie nastawiona przez sporo czasu. Właściwie to aż do momentu, kiedy zobaczyłam powyższy AMV, tak btw.

Albo jeszcze to, co kiedyś Wąski proponował w temacie z muzyką (czuję się trochę poniekąd upoważniona, by go zaprezentować, bo tak trochę na spółkę go odnaleźliśmy, kiedy tamten link, co wrzucił, został wykasowany przez YTB):

http://www.megaupload.com/?d=TLU13VR2

Od połowy daje takiego powera, że aż człowiekowi trudno usiedzieć Big Grin

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
02.03.2010 19:54
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,157
Poziom ostrzeżeń: 5%

Tylko napomknę, ze nie czułbym się fanem Op a na pewno adminem tej strony, jakbym mając szanse kogoś przekonać do tego tytułu z tej szansy nie skorzystał.

Przeglądałem te AMv i przyznam, że ciężko mi wybraćBig Grin Nie wiem tez czy pozwoli mi puścić cały klip stąd szukam tak by można było pokazać część tego, część tego, jednak przyznam, ze to tylko "zobrazuje to, o czym mówię" a to ma zachęcić dlatego zobaczę co da się zrobićBig Grin Niemniej dzięki ludzie, początek np on Einaren pokazuje szybko i krótko historie Luffy'ego, w pierwszym klipie Mononoke jest dużo dobrych humorystycznych scenek w Chihuahua też, znowu w we had enought pierwsze 20 sekund pokazuje devil userówBig Grin
Z przyjaźnią trochę słabo bo bardzo nostalgiczne kurczę.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.03.2010 22:11
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama