Aktualny czas: 22.11.2017, 23:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Polaków?
Autor Wiadomość
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
Problem Polaków?
Kiedyś o tym myślałem i doszedłem do wniosku (wiem, że nie odkryłem ameryki xD), że Polacy nie potrafią się szanować, muszą się dzielić na jakieś grupy. Co historia pokazuje, dopiero jak przyjdzie niemiec i/lub rusek i przyłoży Polsce nóż do gardła to nagle się łączą wszyscy jak jeden brat do walki. Gdy nie ma wroga to Łączymy się w takie grupy, że np. Ja jestem z Krakowa, a on jest z Warszawy więc jest moim wrogiem (najczęściej to kibole, wiecie Legia, Wisła, Lech), a Jak nie da się tak to sobie wymyślą: A Ja jestem z Pragi Płn, a on z Bródna więc jest moim wrogiem, a bywało nawet chyba tak, że Ja jestem z takiej ulicy, a on z takiej.

Taki trochę misz masz xD, ale wiecie o co mi chodzi? co wy o tym sądzicie?

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
26.03.2010 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

Powiem tragedia. Z kibolami to już w ogóle ale ogólnie tak jest, że potrafimy się tak pokłócić o byle co... I to na przeróżnym polu, myślę że ogólnie nie tylko Polska ma taki problem, ale z kibolami to zapewne mamy największy...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.03.2010 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861

Z kibolami to miałem nie raz do czynienia, ja jestem z miasta gdzie kibicują jednej drużynie miałem dziewczynę w mieście wrogiego klubu, co jest najlepsze że zawsze jak jeden na jeden dostaje po dupie to za 10 min jest ich 10-15 i cię gonią nawet spokojnie do domu nie dojedziesz. Spory między klubami to jest pikuś, mieszkam w sumie w miasteczku w którym porobiły się grupy, wszystko było by ok gdyby nie to że jedna chce być lepsza od drugiej i mieć posłuch na mieścinie. W weekendy to przeważnie są różne bójki niekiedy samemu jest strach iść do domu, ale do czego zmierzam, do tego że nawet w małym mieście Polacy nie umieją żyć w zgodzie, każdy każdego zna a i tak o byle co dostajesz po dupie i wracasz do domu obity.
26.03.2010 21:47
a4eveN Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15

Tak to już jest, nie ma kar to robią gówniarze, co im się podoba. Spójrzcie mecze, np. w Angli, tam nie ma żadnych płotów, a ludzie spokojnie siedzą.
26.03.2010 22:22
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Myślę, że wszędzie jest tak samo. Nie jest to tylko problem Polaków.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
26.03.2010 22:25
Karas09 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 39

a4eveN napisał(a):Tak to już jest, nie ma kar to robią gówniarze, co im się podoba. Spójrzcie mecze, np. w Angli, tam nie ma żadnych płotów, a ludzie spokojnie siedzą

Bo tam za jakiekolwiek ekscesy dostajesz dożywotniego "bana" na mecze swojej drużyny, który jest skrupulatnie egzekwowany. W Polsce jakieś kary niby są ale nic z tym nie robią. Nie myślcie, że w Anglii jest taka sielanka, po prostu tamci kibole spotykają się po meczach, w umówionym miejscu i się naparzają, czyli najzwyklejsza "ustawka".
26.03.2010 22:38
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,246
Poziom ostrzeżeń: 20%

Tego brakuje polskim kibolom, właśnie większość kiboli z zagranicy chodzi na ustawki, biorą ilu się da ustalają miejsce, parę minut się będą tłuc po czym odchodzą i żadna osoba trzecia nie doznaje uszczerbku no ale gorzej jest z polskimi kibolami niestety. Tam widziałem w jednym programie o kibolach na Discovery było akurat o polakach, tu to oni wolą robić takie ,,pułapki'' na kiboli przeciwnej drużyny, zaczepia grupkę jeden potem ucieka a następnie wychodzi reszta jego bandy i tak się tłuką i to najczęściej w miejscach gdzie przechodzi w cholerę osób, przy ustawkach to możesz se nawet siąść niedaleko wziąć popcorn i oglądać a tu? dają w pysk każdemu kto nie ma szalika jego drużyny. Po za tym dochodzi jeszcze sprawa samych meczów gdzie to walą rożnym szajsem w przeciwne drużyny i po chwili trza odwoływać mecz, ja na miejscu piłkarzy bym się niezłe w***wił a kibole odchodzą z uśmiechem myśląc że ze zrobili coś fajnego...co za idioci. Za graniczą też się to zdarza ale reporter tego programu sam przyznał że polscy kibole są jednymi z gorszych, żeby się z nimi spotkać musiał jechać za nimi z pół godziny w nocy by z nimi pogadać więc to coś znaczy o polskich kibolach.

[Obrazek: a5d45uF.png]
26.03.2010 22:59
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99

wg. mnie Polska to całkowite dno i nie jestem zadowolony iż jestem polakiem ... Polska w historii zawsze była tym "gorszym" krajem ... A władzę to mamy ... Lechu ... Bez jaj to chyba jakiś żart, że wybrali takiego prezydenta Tongue Jestem ciekawy kto będzie następny.

Co do kiboli ... Ta nasza policja to śpiochy ! Ja bym od razu brał wszystkich do paki, a nie wszystko rozwalają, po co to komu?! idioci na max'a.
Lub dawał tak zwane "bany":p

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
26.03.2010 23:03
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 870

Niestety, u nas to zjawisko się rozrosło i teraz ciężko jest nad tym zapanować. To naprawdę przykre... Przypomina to tematy, które były ostatnio poruszane na forum, tam również ludzie znajdują sobie błahe powody. Nigdy się piłką nie interesowałam, więc kompletnie tego nie rozumiem, nie wiem, chodzi im o honor drużyny? Bo ciężko tu mówić o honorze... Jestem za zaostrzeniem przepisów. Bany to również dobry pomysł.

nrgzero77 napisał(a):ja na miejscu piłkarzy bym się niezłe zdenerwował

Niestety piłkarzy bardziej interesują raczej pieniądze...

nrgzero77 napisał(a):przy ustawkach to możesz se nawet siąść niedaleko wziąć popcorn i oglądać a tu?

Nie wiem jaką można czerpać przyjemność z patrzenia na coś takiego...

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
27.03.2010 00:01
Iskariota Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107

Moj sor od PO opowiadał nam kiedyś, jak rozgrywali mecz w innym miasteczku (grał dla miejscowego klubu na defensywie kilka lat temu). Wszystko było niby w porządku, ale on sam słyszał najróżniejsze historie o tamtejszych kibicach. W trakcie meczu poznał na własnej skórze o co chodziło z tymi plotkami. Sytuacja była nieciekawa - ofensywa szybko zbliżała się z piłka do bramki, ale cale szczęście (albo i nie) profesorowi udało się przejąc podanie. Gdy już oddal piłkę kolegom z drużyny ktoś z trybun wyskoczył na boisko z siekiera w dłoni wrzeszcząc::
- Zabije cie, zabije cie, kur**!
Sor nie miał innego wyjścia - wziął nogi za pas i cala drużyna zwiali do autokaru (za kibicem zaczęli biec inni mu podobni).

Coz... historia może nie jest specjalnie epickim wydarzeniem, ale obrazuje nam, ze sprawy tego typu maja miejsce. Co ja bym zrobił? Moze zastosowałbym metodę powolnego "wychowywania kiboli". Zacząłbym od problemów jednego miasta dopiero wtedy zajmując następnym. Moznaby ewentualnie przeszukiwać przy wejściu na stadion, tudzież rozwieszać listy z ściganymi przez prawo za nadmierna "energiczność". Badz co badz... metod jest wiele - potrzeba tylko ludzi i realnych chęci (nie samej rozmowy, a czynu).

[Przepraszam za klawiaturę]

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
27.03.2010 00:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama