Aktualny czas: 21.11.2019, 13:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Problem z kompem
Autor Wiadomość
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Problem z kompem
Gdybym nie miał klucza to chyba nie mógłbym go zainstalować. (Jak dobrze zrozumiałem)
Chodzi o samą aktywację.
I Win XP nie jest już wspierany prze MS. Sam się zdziwiłem, że nie mogę połączyć się z serwerem, ale poczytałem i wychodzi na to, że tylko telefonicznie można to zrobić. Jeżeli ludzie z internetu nie kłamią...

I tak, połączenie z internetem mam...

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
18.12.2016 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
Ponury napisał(a):Chlor:
Chyba oprócz ustawienia strefy czasowej musisz też ustawić godzinę "ręcznie". Przynajmniej tak u mnie jest.

No tyle to i ja wiem, że mogę ręcznie, ale skoro to się nie ustawia samo jak trzeba, to coś musi być nie tak z oprogramowaniem?

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
19.12.2016 10:30
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,152
Na wszystkich telefonach które miałem, to strefa czasowa sobie, a ręczne ustawianie czasu sobie. WIęc dalej nie wiem po co ta strefa była.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

19.12.2016 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja w dwóch ostatnich telefonach miałam tak, że automatycznie się ustawia czas, po połączeniu z siecią. Jak resetowałam telefon, to ustawiła mi się jakaś dziwna data i godzina, po chwili pojawił się zasięg i już miałam normalną godzinę (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
19.12.2016 22:04
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Może właśnie musisz ustawić synchronizację czasu z jakimś serwerem ;P

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
19.12.2016 22:32
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
Jaki to model telefonu?

[Obrazek: D2kDFZK.png]
19.12.2016 22:33
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
We wszystkich poprzednich telefonach które miałam to ustawienie strefy wystarczyło. Teraz dostałam Huiaweia Honor (chyba 7? Nie chce mi się sprawdzac dSmile

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
19.12.2016 23:22
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,035
No co ja mogę powiedzieć...
Aktualizowałam antywirusa, AVG się nazywa, nowy kod wpisany i prośba o restart, myślę sobie rutynowa prośba, to robimy. A tu figa. Po restarcie ekran miałam jak po formacie, ale z powodzeniem odkryłam, że pliki na pulpicie są, w odpowiednim folderze ( users.pulpit te sprawy) tylko nie ma ich na samym pulpicie. No to kopiuj i voila! pojawiły się. Patrzę dalej co to za odkrycia i brak historii, zakładek w Fire Foxie, przelał kroplę, która doprowadziła do przywracania systemu. A to był duży, k^%$* błąd.
Po operacji przywracania systemu, znów parę rzeczy na pulpicie ( dobrze, że chociaż tyle), ale zakładki były, no to myślę sobie, że eksportuję zakładki, cofnę przywracanie i znów wrócę do stanu gdzie MAM pliki pulpitu. C^%$ tam. Nie mam. Wyj^%$#@ mi pliki i nie mam jak ich odzyskać. A mam tam masę ważnych plików, to był mój taki dzienniczek, notatnik, no ku%$# wszystko tam było. I wolę nie myśleć co tam jeszcze było. Przywracań systemu zrobiłam już z sześć i dalej nic. Nowym sposobem nie sięgnęłam po alkohol ( bo w takim stanie jestem, że nic tylko się napić) tylko poszłam spać, co w sumie polecam w momentach no nazwijmy to małego dramatu^
Ofc proszę o pomoc^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2017 18:56 przez Imithe.)
08.06.2017 18:55
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 402
AVG to trochę niebezpieczny program, który się głęboko zagnieżdża. Długi czas miałem, ale gdy chciałem ściągnąć inny, a potem usunąć to były wielkie problemy, nie wiem czy przypadkiem w trybie pomocy nie musiałem pozbywać się tego.

Jeśli pamiętasz nazwę tych plików to może w "szukaj" gdzieś znajdzie, ukryte na obrzeżach systemu? Może w trybie awaryjnym coś będzie dało radę znaleźć, byle chociaż znaleźć potrzebne pliki i je skopiować na przyszłość w bezpieczne miejsce. Może są jakoś ukryte też (w folderze pulpit byłoby to dziwne, ale warto spróbować pokazywanie ukrytych plików i folderów) Trzymanie czegoś ważnego bez kopii zapasowych/na pulpicie to proszenie się o problemy, ale teraz już sama wiesz Tongue

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
08.06.2017 23:01
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,035
Coś jeszcze pokombinuję, pliki są ważne, ale... Ale są rzeczy ważniejsze. To tylko rozpoczęcie życia na nowo ( mocno przejaskrawione). W dodatku komputer mi się przegrzewa ( robienie OP to katorga^), więc niewiele mogę na komputerze teraz zrobić^ Jeszcze liczę na odzyskiwanie danych, bo w ukrytych tego nie ma, ale mam faktycznie nauczkę i zdaję sobie sprawę, że to głupota.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
11.06.2017 22:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama