Aktualny czas: 09.12.2019, 15:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Problem z kompem
Autor Wiadomość
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Problem z kompem
<Dzięki Szczery>
Mam problem z moim ProBookiem HP 4520s, przegrzewa się przy ambitniejszych rzeczach, typu granie w PESa czy renderowanie filmów/zdjęć, po 10-15 minut jest insta shut down, czyszczenie na błysk wiatraczka, nowa pasta na procka, grzebanie w biosie ustawień wiatraka czy temperatury procka nic nie dały...google ma mnóstwo pytań, a zero konkretnych odpowiedzi(prócz tych co już wykonałem). Ktoś jakiś pomysł?

Chwilowo stacjonarnie<chyba>pozbyłem się problemu, mianowicie rozkręciłem blaszke nad wiatraczkiem i prockiem, zdjąłem klawiature, bo i tak korzystam z PCtowej myszki i klawy, no ale na miasto tak nie wyjde Big Grin Do tego na górę dałem odwróconą tę matę chłodzącą, która pierwotnie nic nie daje, no ale dzisiaj udało mi się zrenderować 4 godziny film bez wyłączenia, czyli coś co wydaje się głupie a działa, to nie jest do końca takie głupie Tongue
Spoiler :
[Obrazek: kGWpTsGl.jpg]
[Obrazek: 1du0Y3cl.jpg]
PS. z ciekawostek naprawczych, kiedyś(z 3-4 lata temu) jak mi siadła karta graficzna(hieroglify na starcie), to wsadziłem ją na 220C na 10 minut do piekarnika(ahh te google pomysły) i o dziwo pomogło na parę miesięcy, ktoś jeszcze testował?Big Grin

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2017 04:31 przez Kotu. Powód: Poprawiona ortografia)
15.06.2017 04:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,921
Poziom ostrzeżeń: 20%
Kotu napisał(a):PS. z ciekawostek naprawczych, kiedyś(z 3-4 lata temu) jak mi siadła karta graficzna(hieroglify na starcie), to wsadziłem ją na 220C na 10 minut do piekarnika(ahh te google pomysły) i o dziwo pomogło na parę miesięcy, ktoś jeszcze testował
To jest normalny sposób naprawy karty graficznej, przy problemie tzw. zimnych lutów. Tylko trzeba plastiki z karty zdjąć :v

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
15.06.2017 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
Uwierz mi, że paru ludzi się stukało w głowę, jak im o tym mówiłem. Ta wiem że to polega na tym, by zimne luty się trochę podtopiły, jeśli nie stykają, a się nie ma lutownicy w domu, no wiadomo, że trzeba ściągnąć wiatraczek Tongue bo płyta główna się w takiej temperaturze na szczęście nie pali.
Zastanawia mnie ten wiatrak przy procku, wygląda jakby chodził na dobrych obrotach, pytanie dlaczego się tak grzeje, no ale kombinacja z podstawką bez klawy działa póki co dobrze, komicznie to wygląda Tongue

[Obrazek: 205ee7p.png]
15.06.2017 09:59
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
Poziom ostrzeżeń: 0%
tu chyba będzie ok.
nie mogę się zalogować na origina. ostatni raz robiłam to w maju, teraz hasło nie wchodzi, a próbowałam różnych (z tym, że na 100% jestem pewna, że wpisuję dobre). nie mogę go przypomnieć, bo mail stary jak świat i nie pamiętam do niego hasła :v przy logowaniu wyskakuje, że hasło jest nieprawidłowe lub konto wygasło.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
21.09.2017 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Kilka dni temu też próbowałam się zalogować, pytałam w Soulu czy się mogo zalogować, ale nie mogli. I faktycznie, dalej się nie da ;0

Przypomnienie też nie działa xD

[Obrazek: b5OctaZ.png]

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
21.09.2017 22:23
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
ale zalogowałam się na drugie konto i wszystko nagle było ok, a ostatni raz wchodziłam na nie ze 2-3 lata temu.

21.09.2017 22:31
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Chcialam sie zalogować na stronie.

[Obrazek: SNxmonO.png]

xDDD

21.09.2017 22:35
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,155
Ej, a pamiętacie, że hasło u nich musi być z dużej litery? Ja nie pamiętałem i dopiero przy zmianie hasła się zczaiłem ;P Jednak wymagania co do hasła powinny być podawane też przy logowaniu, żeby człowiek pamiętał jak modyfikował swoje typowe.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

22.09.2017 02:10
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
nie wiem, ja tam z przyzwyczajenia zawsze daję wielką literę, bo praktycznie wszędzie jest wymagana przynajmniej jedna.

22.09.2017 02:38
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Szczery, patrzę teraz, że próbowałam już odzyskać hasło, bo myślałam, że po prostu go nie pamiętam. Ale link, który wysłali mi na e-maila nie działał. Teraz nawet nie mogę wysłać sobie tego linka, bo wszędzie wyskakują mi błędy i errory.

22.09.2017 09:05
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama