Aktualny czas: 15.12.2019, 02:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Problem z "kreskówkami"
Autor Wiadomość
BabciaPierog Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4

Jeśli ktoś by myślał o osobach, które starają się pomóc i bronić autora, że są prostakami to raczej oni są nimi. Często takie osoby, uważają, że są w centrum świata i wszystko im się należy ;/. Sam wiem jakie to ciężkie - tłumaczenie anime, bo przez chwilę się zajmowałem, ale było zbyt pracochłonne więc się na mangę przerzuciłem. A tym bardziej takie podkradanie to po prostu zniechęcanie tłumacza, nie wiele osób robi coś za darmo, poświęcają na to dużo czasu tygodniowo, a tym bardziej jeszcze zaledwie pare osób, które obejrzą powiedzą "dziękuję"(wiem, sam nie mówię zwykle - ale czasem mi się zdarza ;p, ale nie jestem hipokrytą Tongue) i jeszcze do tego inne kradną to co zrobiłeś. To jest naprawdę przesada.
17.08.2010 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hachi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 22

Można coś masowo napisać na forum, ale żeby to jakoś brzmiało... tzn. nie można dać się ponieść emocją, bo napisanie kilka linijek wyzwisk raczej nie pomoże : P
17.08.2010 14:57
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 348
Poziom ostrzeżeń: 0%

Może robić Mkv? Szybko się robi więc chyba nie powinno się to zbyt przedłużać, a niektórzy nie umieją wyciągać napisów, albo im się nie chce.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
17.08.2010 15:06
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%

Wiecie, bo to jest tak, że ja jestem tu SA, więc jak ja gdzieś awanturę wywołam to mogę właśnie rzucić cień na całą stronę, tak jak wcześniej zrobił Zmora.

Osobiście to... macie moje błogosławieństwo:]
Ale nie będziem tak świnić ładujemy się na forum tam i kulturalnie staramy się przekonać władzę do działania. Mogliby przecież powołać ludzi, którzy by sprawdzali, czy jest źródło napisów podane. Powinni być też ludzie, którzy podają email by w razie czego łatwo było się z nimi skontaktować bez potrzeby rejestracji, tym bardziej, że sorry ale ja na tym kreskówka.pl no zarejestrować się nie mogę...
Jak ktoś chce to się da ale najlepiej to udawać, ze się nie widzi i trzepać kasę na reklamach, których z kolei jest od diabła.

Do jackie: Sama wiesz, jak Cięzko jest kogoś znaleźć. Zresztą nawet jak by ktoś z Was chciał tak sprawdzać, to jego ingerencja wątpie by działała na adminów. Zawsze to inaczej jak sam autor się dopomni swoich praw. Ale szkoda na to czasu. Ja rozumiem napisy do anime o którym mało kto wie, ale OP to jedna z najpopularniejszych serii...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.08.2010 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vandal69 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9

Witam wszystkich. Z całego serca serdecznie przepraszam za moje chamstwo. Nie będę więcej dodawał odcinków one piece i fairy tail. Gdybym znał sie na uploadzie to sam napewno umieszczałbym wasze napisy itd. Filmiki , które dodaje to nie mój upload. Jeszcze raz wszystkich przepraszam i pozdrawiam!
17.08.2010 16:55
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Dzięki stary za odwagę. Trzeba mieć jaja by tak oficjalnie przeprosić. Co jednak utrudnia sprawę, bo to znaczy, ze ktoś inny to posyła w netBig Grin

17.08.2010 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vandal69 Offline
Gość
Pirat

*

Jeśli mi dobrze wiadomo, uploaduje to DarkJak jednak w tym tygodniu odcinek przesłał kruczysko1234 jak można to zobaczyć tutaj;
Kod:
http://video.anyfiles.pl/Fairy_Tail_-_42_Napisy_PL/Anime/video/2865
17.08.2010 17:29
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Kreskówki.pl to zostawię, tam ogólnie był porządek a skoro ty tam uploadowałeś a tam to działa na innej zasadzie, nie każdy może, to myślę, że nie będzie już tego rodzaju kłopotu. Natomiast na pewno się zaloguję na kreskowkifani.pl i tam sobie temacik odpowiedni założę oj takBig Grin

17.08.2010 17:43
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%

niepowtarzalny, szacun stary. Naprawdę masz jaja, żeby się przyznać i przeprosić :o nie spodziewałam się czegoś takiego TUTAJ. Gdzieś na kreskówkach, to jeszcze, ale... kurde...

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
17.08.2010 18:55
Vandal69 Offline
Gość
Pirat

*

Hehe, miło mi słyszeć z waszej strony takie opinie. ^^ Nie wiem, od kiedy ten temat tu jest... Trzeba było napisać do mnie od razu, ale tam kij... Już nie ważne. Dobrze, że kumpel napisał mi o tym temacie Wink
17.08.2010 21:11
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama