Aktualny czas: 09.12.2019, 15:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Problem z "kreskówkami"
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%

Zaczęliśmy tutaj, bo jak sam widzisz - nie wiedzieliśmy nawet z której strony Was ugryźć ;] Wielkie dzięki za ten pierwszy, jakże odważny, krok ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
17.08.2010 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%

Dobra dobra nie chwalmy tak bo wyjdzie, ze warto nagrzeszyć bo odpuszczenie win jest tego warteTongue Trochę źle zrobił przeprosił okazał skruchę w porządku. Gorzej myślę będzie z Torch tym bardziej, ze działa na kreskówkachfani a tam już była nawet taka sytuacja, ze trzy odcinki pod rząd ewidentnie zmieniono umyślnie autora, i to nie było aż tak dawno temu. I tam jutro uderzam bo dziś to nie miałem jak widzę dojść do kompa za specjalnie...

EDit
Jak pragnę zakwitnąć, 4 razy kliknąłem przypomnij hasło wpisywałem co podali i dupa noż kurde...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.08.2010 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Enlil Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30

Jak ja tam zwróciłem uwagę temu co dodawał mangę WT nawet bez creditsa tylko coś w stylu "użytkownik przedstawia najnowszy rozdział np. KHR" to mi nawet nie odpisał na 2 wiadomości... A jak napisałem do admina żeby patrzyli co dodają to dostałem bana za spam... xd
21.08.2010 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Na kreskówkę wbijają mangę? Tak samo świniąc jak ML?
21.08.2010 13:04
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ja piernicze co za poroniony portal. Założyłem nowe konto, zarejestrowałem się na tych kreskówka fani a na forum nie mogę. Myślę dobra, pewnie trzeba osobno. Wpisuję moje dane co dałem na portal i guzik, zajęte, no WTF? W końcu zalogować się na forum nie mogłem, więc tylko kulturalnie zwróciłem uwagę Torchowi w OP i FT. A szkoda, chciałem tak na tym forum ten temacik wdzięczny założyć... ale dobra, może Torch zawróci na dobrą stronę jak niepowtarzalny. Różnica tylko taka, ze na fani dodaje każdy więc nie ten to będzie inny...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

21.08.2010 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama