Aktualny czas: 20.09.2017, 11:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Projekt OP
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,247
Poziom ostrzeżeń: 5%
Projekt OP
Jak wszyscy zauważyliście, zaczęliśmy projekt OP. Właściwie ja np pragnę brać w tym udział, chcę by na nakamie była manga Op wykonana właśnie przez nas. Wielu może się z tym nie zgadzać, ok, ale skoro te osoby, które to robią to lubią i sprawia im to frajdę, to czemu im tego odmawiać?
Przyznam też, że bardzo miło jest poczytać stare dobre początki OP.

Zachęcam wszystkich do współpracySmile Ten temat jest od tego. Jak macie pytania walcieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.06.2010 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja mam pytanie - co w ogóle masz na myśli? O tłumaczenie OP od początku? Jeśli chcecie czemu nie, choć osobiście nie widzę sensu w dublowaniu gotowca (no chyba, że udałoby się wam zdobyć skany lepszej jakości)

Edit: Zobaczyłem pierwszy rozdział - jakość jest gorsza niż u projektmangi. Co w moim mniemaniu wyklucza przydatność tego projektu ale cóż, nie mój cyrk, nie moje małpy ;]

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

13.06.2010 01:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583

Jakość czego - skanów czy tłumaczenia?
Jestem tłumaczem, więc to dla mnie cokolwiek istotne pytanie XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
13.06.2010 01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Przykro mi, widać, że nie jesteś edytorem. Skany są dokładnie te same, wiem, bo ściągałem nie jeden tom raw dzięki czemu mam też strony, których normalnie nie ma. Różnią się one tylko wypoziomowaniem, dla mnie skany PM są ciut za jasne, dla ciebie pewnie te za ciemne, i to taka różnica.

Nie robię tego też po to by "być lepszym", nie będę też porównywał kto robi lepiej, gdyż jest to nie na miejscu, nie o to tu chodzi.
Równie dobrze mógłbym zapytać, o co innego.

13.06.2010 13:11
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,052

Komimasa napisał(a):Nie robię tego też po to by "być lepszym", nie będę też porównywał kto robi lepiej, gdyż jest to nie na miejscu, nie o to tu chodzi.
Jednak mimo wszystko jeżeli ma się możliwość, lepiej zrobić to lepiej nie sądzisz??
To tylko takie małe dopowiedzenie, bo ja jeszcze tych chapterków nie widziałem^^

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
13.06.2010 13:30
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,052

Przeglądałem pierwszy chapterek. Nie czytałem go, wiec tłumaczenia nie ocenięWink
Jednak przyczepie się do samych skanów... Jak w Projektmanga skany na początku są za jasne, tak u was są za ciemne! A szczególnie na początkowych stronach rozdziału. Nie ma lepszych??

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
18.06.2010 16:24
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

To zależy od wypoziomowania. Uwaga jest ważna i za nią dziękujęSmile Wszystko zależy od wypoziomowania, na pierwszych posługiwałem się 50, 0,7 232 i pewnie stąd potem gdy dawałem 40 0,8 240 było lepiej, wystarczy znaleźć złoty środek, mi się wydawało, że jest git ale mogę dać jaśniejsze poziomowanie, ciekaw jestem jak zrobili koledzy edytorzyBig Grin Zanim ruszymy z 2 muszę sobie dokładnie przejrzećBig Grin

19.06.2010 12:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama