Aktualny czas: 13.12.2017, 14:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Propozycje dla WT
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093
Poziom ostrzeżeń: 0%
Propozycje dla WT
Nazwa tematu chyba mówi sama za siebie. Tu zamieszczamy swoje propozycje mang dla WT, które przy dobrych wiatrach kiedyś mogą być rozpatrzone przez naszych pracowitych wantedteamowców;D
Temat nie ma mieć charakteru:"Ja chcieć, wy teraz to zrobić!" Nie! To jedynie propozycje i jak już mówiłem jedynie od członków WT zależy czy zostaną rozpatrzone.
W razie czego można organizować ankietySmile

Zacznę więc... proponuję mangę "Gantz". Jest/była tłumaczona przez grupę Yakusoku, ale od bardzo dawna nie dają znaku życia... martwi mnie przyszłość tego tytułu, wiec zwracam sie z prośbą do WT o jego tłumaczenie, oczywiście, jeżeli chcecieWink
Manga należy do gatunku seinen i można ja trochę do "Berserka" przyrównać. Tytuł jest świetny o czym może zaświadczyć Redrey!;D

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
22.01.2010 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Widzisz, Gantz to jest właściwie to samo co Berserk jeśli chodzi o trudność tłumaczenia. W obydwu mangach występuje takie słownictwo, że wielu tłumaczom trudno to ogarnąć. Powiem szczerze, gdyby była szansa, mógłbym przetłumaczyć Berserka, bo manga jest kapitalna, a chce ją sobie powtórzyć. Ale aktualnie czasu brak. Może zrobie to w wolnym czasie jako "projekt niespodzianka"

Co do Gantza: nie wiem, nie znam się, nie orientuje się. Mange znam ze słyszenia i jakoś nigdy nie ciągnęło mnie to czytania.

Podsumowując: tłumaczyć Berserka mógłbym jako "projekt niespodzianka", ale Gantza to niech ktoś inny ogarnia.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
22.01.2010 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

No wpierw to Ft nadrobić trzaSmile

Berserka tłumaczy jedna grupa bodajże MP. Natomiast Gantz, hmm nie wiem. Tak czy inaczej mamy dużo projektów i potrzebujemy ludzi by szybciej wychodziły a nie po jednym na tydzień. Dopiero gdy coś zamkniemy możemy o tym myśleć. Tak mi się wydaje.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.01.2010 14:36
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522

Coś Ty. Ja zawsze mogę wziąć jeszcze jeden tytuł ;P Tylko że musi być dobry. Jeśli RdR by edytował, to ja spoko Gantza pociągnę.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
22.01.2010 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ale mamy jeszcze Kagejina, który w tej chwili ledwo ma edytora, jak coś to szybciej jeśli RdR miałby czas ( w co watpię) to winien zająć się Kagejinem...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.01.2010 15:09
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Ja bym proponował 07 ghost. Niedługie (bodaj 51 chapterów jak na razie) a grupa tłumacząca to zatrzymała się chyba na 10 chapterku. A fanów tej serii na tej stronie jest kilku. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.01.2010 15:16
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Psyren. Ostatnio wioska go zaniedbała:/

Syrenka dla kobiet też mam coś dobrego Ane Doki. Nie ukrywam, że sam czytałemTongue Ale niestety tylko do 9 odcinka jest po pl

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
22.01.2010 15:27
Matwam Niedostępny
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60

To ja proponuje Hunter X Hunter - anime było świetne (nawet te 3 serie OVA), ale niestety mangi nikt nie robi a chciałoby się poczytać :<.

Edit dorzucam recenzje anime, bo nic z mangi nie mogłem znaleźć.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1415...r/rec/1473
Na te chwile zostało wydanych 290 chapterów, no i manga wychodzi w Shonen Jump Weekly czyli wiadomo że porządny tytuł ;p.
22.01.2010 17:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Um... a co byście powiedzieli na Akumetsu?
IMO świetny tytuł, do tego zakończony, więc wiedzielibyście na co się porywacie ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
22.01.2010 17:42
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

A Ja proponuję coś lekkiego, dla dziewczyn. Kimi ni Todoke - Historia obraca się wokół Kuronumy Sawako, a przez kolegów z klasy wołanej Sadako (dziewczyna duch z filmu ?The Ring?) z powodu przerażającej twarzy i strasznego zachowania.

Lub

Yamato Nadeshiko Shichi Henge
22.01.2010 18:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama