Aktualny czas: 13.07.2020, 01:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Propozycje dla WT
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101
Poziom ostrzeżeń: 0%
Propozycje dla WT
Nazwa tematu chyba mówi sama za siebie. Tu zamieszczamy swoje propozycje mang dla WT, które przy dobrych wiatrach kiedyś mogą być rozpatrzone przez naszych pracowitych wantedteamowców;D
Temat nie ma mieć charakteru:"Ja chcieć, wy teraz to zrobić!" Nie! To jedynie propozycje i jak już mówiłem jedynie od członków WT zależy czy zostaną rozpatrzone.
W razie czego można organizować ankietySmile

Zacznę więc... proponuję mangę "Gantz". Jest/była tłumaczona przez grupę Yakusoku, ale od bardzo dawna nie dają znaku życia... martwi mnie przyszłość tego tytułu, wiec zwracam sie z prośbą do WT o jego tłumaczenie, oczywiście, jeżeli chcecieWink
Manga należy do gatunku seinen i można ja trochę do "Berserka" przyrównać. Tytuł jest świetny o czym może zaświadczyć Redrey!;D

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
22.01.2010 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Widzisz, Gantz to jest właściwie to samo co Berserk jeśli chodzi o trudność tłumaczenia. W obydwu mangach występuje takie słownictwo, że wielu tłumaczom trudno to ogarnąć. Powiem szczerze, gdyby była szansa, mógłbym przetłumaczyć Berserka, bo manga jest kapitalna, a chce ją sobie powtórzyć. Ale aktualnie czasu brak. Może zrobie to w wolnym czasie jako "projekt niespodzianka"

Co do Gantza: nie wiem, nie znam się, nie orientuje się. Mange znam ze słyszenia i jakoś nigdy nie ciągnęło mnie to czytania.

Podsumowując: tłumaczyć Berserka mógłbym jako "projekt niespodzianka", ale Gantza to niech ktoś inny ogarnia.

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
22.01.2010 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,044
Poziom ostrzeżeń: 5%

No wpierw to Ft nadrobić trzaSmile

Berserka tłumaczy jedna grupa bodajże MP. Natomiast Gantz, hmm nie wiem. Tak czy inaczej mamy dużo projektów i potrzebujemy ludzi by szybciej wychodziły a nie po jednym na tydzień. Dopiero gdy coś zamkniemy możemy o tym myśleć. Tak mi się wydaje.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.01.2010 14:36
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522

Coś Ty. Ja zawsze mogę wziąć jeszcze jeden tytuł ;P Tylko że musi być dobry. Jeśli RdR by edytował, to ja spoko Gantza pociągnę.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
22.01.2010 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,044
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ale mamy jeszcze Kagejina, który w tej chwili ledwo ma edytora, jak coś to szybciej jeśli RdR miałby czas ( w co watpię) to winien zająć się Kagejinem...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.01.2010 15:09
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Ja bym proponował 07 ghost. Niedługie (bodaj 51 chapterów jak na razie) a grupa tłumacząca to zatrzymała się chyba na 10 chapterku. A fanów tej serii na tej stronie jest kilku. :-P

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
22.01.2010 15:16
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Psyren. Ostatnio wioska go zaniedbała:/

Syrenka dla kobiet też mam coś dobrego Ane Doki. Nie ukrywam, że sam czytałemTongue Ale niestety tylko do 9 odcinka jest po pl

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
22.01.2010 15:27
Matwam Niedostępny
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60

To ja proponuje Hunter X Hunter - anime było świetne (nawet te 3 serie OVA), ale niestety mangi nikt nie robi a chciałoby się poczytać :<.

Edit dorzucam recenzje anime, bo nic z mangi nie mogłem znaleźć.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1415...r/rec/1473
Na te chwile zostało wydanych 290 chapterów, no i manga wychodzi w Shonen Jump Weekly czyli wiadomo że porządny tytuł ;p.
22.01.2010 17:18
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Um... a co byście powiedzieli na Akumetsu?
IMO świetny tytuł, do tego zakończony, więc wiedzielibyście na co się porywacie ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
22.01.2010 17:42
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 874

A Ja proponuję coś lekkiego, dla dziewczyn. Kimi ni Todoke - Historia obraca się wokół Kuronumy Sawako, a przez kolegów z klasy wołanej Sadako (dziewczyna duch z filmu ?The Ring?) z powodu przerażającej twarzy i strasznego zachowania.

Lub

Yamato Nadeshiko Shichi Henge
22.01.2010 18:35
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama