Aktualny czas: 23.10.2017, 06:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Przygoda dla Feniksów
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
Poziom ostrzeżeń: 0%
Przygoda dla Feniksów
...albo Fallenów. Zawsze mi się mylicie.

W każdym razie dla tej grupy, której miałem być Mistrzem Gry. Przepraszam was bardzo. Czekaliście tak długo na tę przygodę, którą zgodziłem się poprowadzić w imieniu (a następnie - w zastępstwie) Szoguna. Niestety, wygląda na to, że zmarnowałem wasz czas.
Musiałem przeanalizować wszystkie podjęte zadania i projekty. I jestem zmuszony zrezygnować z tego planu. Mam zbyt wiele pomysłów i planów, które są dla mnie jednak ważniejsze, a na które już wkrótce będę miał jeszcze mniej czasu. Dlatego wybaczcie, ale będę prosił aby ktoś kto jest w stanie poświęcić więcej czasu przygodzie, zajął się biednymi, osieroconymi Feniksami. Albo Fallenami. Zawsze mi się mylicie.

Przepraszam.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

20.04.2012 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 867
RE: Przygoda dla Feniksów
Mam nadzieję, że bilet na drugi koniec świata już kupiony, bo jak się Pani Kapitan dowie, ( A chyba jej umknęło^ ) to będzie źle^
Nie wiem czy mogę, wypowiadać się za załogę, więc napiszę od siebie. Dziękuję, że to napisałeś, bo teraz wiemy na czym stoimy. Jak możemy ci się mylić z Fallenami. Oni nie mają takiego kapitana^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
20.04.2012 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Szkoda, bo jak to Natsu zwykł mawiać: Już się napaliłem na to! Ale tak jak Imi powiedziała, dobrze, że dałeś znać. Hmmm, jestem nowy w załodze więc dużo o naszym kapitanie nie wiem, ale widzę niektóre komentarze i zaczynam się bać ;D.

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
21.04.2012 01:16
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Bo obydwa na F i związane nieodłącznie z (moralnym?) upadkiem. Mają prawo się mylić.
Syrenka jakoś będzie musiała przeboleć. Jeszcze raz przepraszam, lecz po trzech godzinach właśnie spędzonych pracowicie nad odkładanym od lat, przełamującym me bariery projektem graficznym... Nie mogę powiedzieć, bym żałował.

21.04.2012 03:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Dobra postaram się kogoś znaleźć wam w zastępstwo i z tego co pamiętam Pasat był chętny na podjęcie pracy jako MG. Jeśli wam nie przeszkadza MG z załogi Fallen ofc.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
23.04.2012 08:23
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Ważne, by MG wiedział co miał robić i nie cudował. Ech poczułam sie jakby moja załoga byłą jakimś kukułczym jajem podrzucanym to tu to tam. :/
No cóż Szczery, jak wadne do wrocka, to... to... fundujesz mi w ramach rekompensaty wycieczkę po ogrodzie japońskim Wink
23.04.2012 10:19
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Sure thing. Mogę nawet Ci potowarzyszyć Tongue Chyba, że za karę mam czekać smętnie pod bramą.

23.04.2012 18:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama