Aktualny czas: 22.11.2017, 23:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Przygoda Fallenów
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Przygoda Fallenów
Tutaj MG Sogeńczycy (czyli władza Soge(losowe)
16.05.2010 00:50
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,246
Poziom ostrzeżeń: 20%

No to skoro Feniksy i Soge ruszyło to Fallen nie zostanie w tyle.....tak jak zwykle.....Nevermind!

Pogoda była niezła jak to zazwyczaj bywa na morzu gdy fale i wiatr nie chcę ci rozwalić statku, a właśnie po wodach Grand Line pływał statek fallenów a na nim trenowałem ze swoim mieczo-biczem ,,Tenkuhebi'' bo po tylu latach wyszło się z formy, po paru minutach przestał na chwile trenować i zacząłem patrzeć się na swa broń, wtedy zacząłem rozmyślać. - (Walki z mieczem to nie problem ale gorzej już z biczem, jeśli spotkam niedługo wroga z którym nie będę se mógł poradzić to będę musiał wymyślić jakiś plan odwrotu.....Gdzieś słyszałem że jakiś ślimak może wyrzucić własne organy na wroga by uciec hmm....Akurat jedną nerkę mógłbym poświęcić i walnąć nią w gościa, a jakby jeszcze Pasat by ją ugotował to by przeciwnika zajęło na dłuższą chwile. No ale czy normalny człowiek nie ze rzygał się i nie dostał zawału bo jakiś kretyn se wyjmuje organy i nimi rzuca???....Głupi pomysł, musiał bym se zniszczyć kostium eh...Lepiej wracać do treningu.) - Czas płynął dalej, a przez to ze gadałem w myślach nikogo nie obrzydziłem.

[Obrazek: a5d45uF.png]
18.05.2010 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%

Hm, NIE.
Zjawiska losowe typu pogoda, czy przypadkowo przelatujący słoń, który właśnie Wam uje*ał maszt leżą w geście GMa. Czyli nas.

Tak więc za karę - właśnie zobaczyliście nacierający na Was sztorm. Możecie jeszcze go uniknąć, ale to będzie oznaczało zejście z trasy loga, ergo - wypłynięcie nie wiadomo jak daleko w morze i oddalenie się od trasy loga. Co robicie?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.05.2010 23:46
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

Po chwili treningu ujrzałem sztorm który leci wprost na nas statek, jedyne co mogłem powiedzieć w takiej sytuacji to. - Zarąbiście! Pierwszy dzień na nowym statku a już będziemy się siłować z sztormem. Heh, ktoś mnie tam lubi na górze hyahaha. - Po wypowiedzeniu tych słów odwróciłem się do załogi i krzyknąłem. - Oi Yarodoma !!! Ruszać tyłki, trzeba będzie przypłynąć przez ten zapomniany przez boga sztorm. Zaxus i cała reszta mięśniaków na tym statku! Do masztów! Slawo! choć i zmolestuj ten sztorm swoim wzrokiem(w skrócie oblukaj sztorm) Neriona! Powiadom Iske i Pasata, i nie myśl mi się chować pod pokładem bo inaczej nakarmię tobą każda rybę w tym morzu i mówię to poważnie! Shimka! zejdź pod pokład i pozabezpieczaj ważniejszy szajs bo po tym może zostać z niego tylko g**no! - Po wydaniu rozkazów opuściłem wzrok i zacząłem tupać po pokładzie i zacząłem mówić w myślach. - Heh, zobaczymy na co cie stać Hensa bara, okaże się czy jesteś dobry by wozić załogę Fallen, w końcu musisz być twardy co nie?.....Hmm chyba mam za ciasny kark bo pieprze do tego statku...a właściwie tod o jego podłogi....później. - Dobra ludziska mamy sztorm do przelecenia tfu! to znaczy do rozdziewiczenia, cholera! Do przepłynięcia i cicho być!

19.05.2010 18:42
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861
Poziom ostrzeżeń: 0%

Spałem w swojej kajucie gdy do moich uszu dotarło słowo zmolestuj, zerwałem się i wybiegłem na pokład zobaczyć co się dzieje. Moim oczom ukazał się nie miły widok, w głowie wmawiałem sobie że przejdzie bokiem, ale nie wyglądało aby się na to zanosiło.
- No chłopaki czeka nas niezła jatka z żywiołem, i dodam... w sumie nic nie dodam.
I pobiegłem do steru modląc się aby reszta ferajny sie ruszyła i zaczęła działać bo inaczej po nas.
19.05.2010 19:45
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

-Kim ty jesteś, żeby mi rozkazywać... Zrobię to co będę chciał, ewentualnie rozkaże kapitan... a teraz chce... Hmmm, co by tu... pójdę pobawić się z masztami!

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
19.05.2010 21:31
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

Jakbyś zwęglony lumpie raz na jakiś czas słuchał co mówią inni, a nie molestował i wyprawiał inne rzeczy o których nawet ja boje się pomyśleć ze swoją bronią, to byś wiedział kto jest oficerem a kto nie ale skoro idziesz na rugby z masztami to i tak nieźle. - Po wymianie zdań z Zaxusem poszedłem w kierunku sztormu. Po chwili wpatrywania się wystawiłem prawa nogę przed siebie i wyprostowałem prawą rękę i wskazałem palcem na sztorm. - Dobra stary! Pojedynek na wzrok!!!..........dobra wygrałeś, oi neri! Jak tam z tą dwójką obiboków?

19.05.2010 21:38
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%

- Już po nich biegnę! - krzyknęła, po czym zbiegła pod pokład. Wyprostowała się, po czym wrzasnęła na całe gardło - SZTORM IDZIE!!! - Były dwa powody, dla których nie mogli nie wstać. Po pierwsze, w Chinach by ją usłyszeli, a po drugie, nareszcie coś się dzieje.
- Oi, czemu nie wstajecie? No tak! Shimka kazała przetestować mi na nich jakieś mazidło! - W gepardzim tempie wbiegła na górę i powiedziała - Chłopaki są teraz nieaktualni. Więc, co jest do roboty?

[Obrazek: 4mbg.jpg]
20.05.2010 18:25
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

......okey......Jakim cholernym sposobem te dwa porosty są nieaktywne! przyznaj się! Ty i shimka testowaliście na nich jakiś szajs co nie?! Od tego ma się szczury wy przeklęte baby! - Z powodu wnerwienia dusiłem Neriona w powietrzu ale po chwili się uspokoiłem a ona wylądowała na 4 literach. No dobra nic na to nie poradzimy. Neri, zejdź tam na dół do nich i przywiąż ich do czegoś liną by się nie poobijali podczas sztormu....i nie ustawiaj ich w pozycjach seme-uke....i nie wsadzaj swojego kija tam gdzie nie potrzeba...po prostu ich przywiąż.

20.05.2010 18:53
Shimka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 216

Shimka z miną niewiniątka przespacerowała się drugim planem z dzioba na rufę. Rozejrzała się zza włosów zawiwanych jej na twarz.
- Ale rooozpiździaaaaaj ! - Chciała zjeść czereśnie ale wiatr wyrwał ją jej z dłoni. Odwróciła się i zjechała na zmoczonej deszczem poręczy. Po chwili wahania usiadła na skrzyni z jabłkami i zaczęła jeść jedno z nich.
- Ja nie dawałam im żadnego szajsu, no w sumie nie przypominam sobie... -Przechyliła głowę i spojrzała ze z kosa na tyłek Weathera - A może jednak dawałam ? No ale jestem prawie pewna że nic im nie będzie

Walczę z całych sił ! Ale Los jest silniejszy i ma lepszy samochód..
20.05.2010 19:53
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama