Aktualny czas: 24.10.2017, 00:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Przywitania
Autor Wiadomość
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,635
Poziom ostrzeżeń: 10%
Przywitania
Hejo! Jako, że nie znalazłem tematu, w którym można zaspamować tym pierwszym postem i napisać coś o sobie, pomyślałem, że uderzę z grubej rury i założę sam xD . Jeśli komuś przeszkadza/jest już taki temat to proszę o przesunięcie/usunięcie tematu, ot.

Nazywam się Orzi, mam 20 lat, jestem onepieceholikiem od 9 miesięcy. O serii (podobnie jak o tym forum) usłyszałem od mojego kumpla, znanego na Nakamie jako Grigorij, który przekonał mnie do złamania mojej zasady "nigdy nie będę oglądał tasiemców" informacją, że One Piece jest o piratach. Moja słabość do rumożłopów kazała mi choćby zapoznać się z tą serią no i ten... Wsiąkłem Big Grin . Nie obejrzałem jeszcze całej serii, aktualnie przerabiam Thriller Bark, ale już teraz śmiało uznaję Jeden Kawałek za jedno z moich ulubionych anime. To na razie tyle, reszta mam nadzieję wyjdzie w praniu!
11.05.2011 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,248
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Przywitania
Orzi, chłopie, jak się cieszę że Cię tu widzę! Witaj zatem serdecznie w naszych progach i mam nadzieję że spędzisz tu z nami miłe chwile.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
11.05.2011 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Witamy, witamy i o zdrowie pytamy (tego kotopodobnego czegoś w avatarze - czy on przeżył??)
Owszem, anime One Piece jest zarąbiste, ale manga lepsza Smile Może jak podołasz anime to i serię rysowaną podgonisz...?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

11.05.2011 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,635
Poziom ostrzeżeń: 10%
Mangę uznaję prawie tylko i wyłącznie w formie drukowanej, od czytania na kompie oczy bolą, więc idę po tym, co JPF wydaje x]
11.05.2011 14:00
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Dołączam się do powitań, Orzi Wink

Cytat:Mangę uznaję prawie tylko i wyłącznie w formie drukowanej, od czytania na kompie oczy bolą, więc idę po tym, co JPF wydaje x]

Właśnie dlatego nie czytam mang. Jedynym wyjątkiem jest Skip Beat, ale z reguły wolę oglądać anime.
11.05.2011 15:51
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Grogu mu polać~! XD
Obyś się tu z nami długo i zacnie bawił ;]

Szkoda, że nie czytasz mang, ale trudno ;] Ja tam nawet książkę na ekranie monitora przeczytam, jak mi się podoba XD Ale ja jestem świrem Tongue Mam nadzieję, że przynajmniej z anime jesteś na bieżąco? Smile

[Obrazek: 66HHUfX.png]
11.05.2011 16:22
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Napisał, że jest na TB... Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

11.05.2011 16:23
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
A ja jestem ślepa, dziękuję, Szczery XD Orzi - wybacz XD
Doganiaj! XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
11.05.2011 16:26
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,520
Jako że w nazwie wątku jest liczba mnoga, to pozwolę sobie skrobnąć coś od siebie. A więc...

*wspina się po linie uprzednio zaczepionej o okręt Nakama, wchodzi na burtę, zeskakuje, staje na środku pokładu i wrzeszczy*

Witam wszystkich!
Przygodę z One Piece rozpocząłem prawie 3 lata temu (9 listopada 2008 roku). Moimi ulubionymi postaciami są członkowie załogi Słomkowego Kapelusza. Interesuję się Japonią i wszystkim, co z nią związane.
Dlaczego OnePieceNakama? Po zapoznaniu się z kilkoma tematami zdałem sobie sprawę, że dawno nie natknąłem się na portal i forum z tak rodzinną i przyjemną atmosferą Big Grin

Edit: Cisza jak podczas westernowego pojedynku (o, właśnie przeleciało to krzaczaste coś, co zawsze przemieszcza się z jednej strony ulicy na drugą w takiej scenie) XD

*podchodzi do masztu, wspina się na górę, gramoli się do bocianiego gniazda, idzie spać*
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.11.2011 19:13 przez Hejs.)
01.11.2011 22:07
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 588
Mi pisze że posty chcą wygasnąć xD
Ale dobra to teraz ja, mogę mogę !? Dzięki xD - Brak głosów na nie mówi że tak

OHAYO!
Więc zacznę od początku. Urodziłem się 18 maja 1994 roku, swoją przygodę z Anime zacząłem od starych Anime takich jak: Dragon ball Z, Pokemony, Yu-Gi-Oh!
Każde z nich na początku uznałem za bajkę (Z całego serca Przepraszam za ten mylny wniosek ale byłem Małym brzdącem głupszym od Luffiego Tongue ). Potem dorwałem Shaman King'a moje ulubione Anime - Z 10 razy go oglądnąłem cały serial! Potem w technikum kolega pokazał że nie trzeba się wstydzić oglądania Anime i stałem się Prawdziwym Fanem Anime, potem zacząłem czytać Mangę Shaman'a i stałem się Fanem Anime i Mangi a jako że interesowała mnie od dawna Japonia stałem się Otaku. Potem udało mi się pojechać na konwent i gdzie spotkałem Małpeczkę - Dowiedziałem się że to z One Piece - I zapamiętałem cudownie te nazwę. ....Moja przygoda Anime z One Piece zaczęła się 3 Lipca (Dokładnie) oglądnąłem tego dnia 10 odcinków - Zostałem powalony przez jego Gomu Gomu owoc Tongue Teraz jestem OnePiecocholikiem gdyż uwielbiam Piratów. Luffy jest tak samo a nawet bardziej zabójczy czasami niż Kapitan! Jack Sparow (Piraci z Karaibów). Nooo to koniec

(Wziąłem chęć i pomysł do napisania tej mowy z Avatara Legendy Angaa)

04.11.2011 16:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama