Aktualny czas: 23.07.2019, 09:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
PSNetwork
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,892
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: PSNetwork
To chyba najlepszy do tego wątek. Jeśli ktoś nie ma PS4 a zastanawia się, czy jak nabędzie, będzie miał z kim grać, to muszę powiedzieć, że nasza grupa na PS wygląda naprawdę coraz lepiej.

Z tego co wiem, kilka osób zagrało razem ładnych parę godzin z rzędu w Portal Nights. Dużym też zainteresowaniem i obłożeniem cieszy się gra Orush, szybka, prosta giereczka dostarczająca masę emocji. Grywamy nawet 2 razy w tygodniu, albo częściej, zależy od tygodnia, wiadomo i najmniej w trzy osoby a nie raz zdarzyło się i w pełnym sześcio osobowym składzie. Bo też doszły do naszej grupy takie osoby jak: Dark, Ryuuga, Yoh, Paxiu, Rai i Wochu którzy jak widzę tu się nie wypowiedzielixd

Także bardzo fajnie się gra. Teraz, w lutym jest gra For Honor, wygląda bardzo ciekawie i zacząłem to grać, acz przyznam, że jest jak to ujął Slawo, skilowa (nie chodzi o to, że nabijamy poziomy, zdobywamy rozwijamy naszą postać i potem jest koksem, tylko chodzi o nasze umiejętności, refleks, reagowanie, itd, można to szybko ogarnąć, a można też męczyć), więc chcę przejść wpierw fabułę zanim rzucę się w wir rozgrywek sieciowych, ale to zrobię też bardzo chętnie.

Jeśli ktoś jest fanem Marvela, to zarówno ja jak i Dark mamy Marvel VS Capcoom Infinity, więc też można się posparować, aczkolwiek polecam tylko prawdziwym fanom, bo choć cena niewielka w tej chwili, to gra jest wymagająca, no nie ma co ukrywać (choć na dobrą sprawę For Honor wydaje mi się również wymagający)

Teraz też jest dość tanio opiewany przeze mnie One Piece Burning Blood. Już kilka osób to ma, też można się umówić na fajty, nie grałem w to ze dwa lata chyba, także raczej nie będę wymiatał, więc śmiało możecie do party sparingów zapraszaćSmile

Fajnie by było też, jakbyśmy wrzucali tu jakieś filmiki z naszych potyczek, oczywiście za zgodą innych. Gdzieś mam te beczki z Onrusha to muszę wrzucić na YT i t podać, to jest prawdziwe otarcie się o kraksęxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2019 12:20 przez Komimasa.)
10.02.2019 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,892
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: PSNetwork
Uhuhu, od 22 do 24 Lutego użytkownicy PS4 mogą pobrać za friko demo deluxe z Dead or Alive 6! Tym razem jednak demo będzie dużo więcej oferować, bo będzie pełny roster 24 postaci!!!
Ponadto dostępne będą różne tryby rozgrywki Tutorial, Free Training, Command Training, Combo Challenge, a także możliwość zagrania po sieci nie tylko rankety, ale i walki w pokojach. Jest to ciekawa sprawa, bo raczej w demach nie daje się możliwości treningu.
Gra już miała swoje demo, wtedy jednak było ono bardzo ubogie i występowały problemy z łącznością, mam nadzieję, że teraz będzie już lepiej i wypróbowanie tej, zapowiadającą się na świetną pozycję gry, będzie czystą przyjemnością. Ja już się nie mogę doczekać!

Dla zainteresowanych wrzucam filmik przedstawiający mechanikę walki od podstaw:

Niesamowicie wielki damage jest od 9:00, ściany, wybuchy, specjał, ale 90% życia mówi samo za siebie.

EDIT
Jednak od 23, czyli tylko dwa dni... no nic w niedzielę siedzę do oporuxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2019 16:42 przez Komimasa.)
21.02.2019 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama