Aktualny czas: 18.12.2017, 01:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Pyrkon
Autor Wiadomość
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,048
RE: Pyrkon
Mam, ale właściwie nie widze by cokolwiek dawał.
Ja żeby usnac muszę miec cicho i ciemno Tongue
25.04.2017 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,647
Poziom ostrzeżeń: 0%
Kurczę, Panel o OP mi koliduje z jednym z paneli rezerwowanych na jaki idę, i teraz się waham... Ktoś życzliwy podszepnie na czym ten o OP ma się w teorii skupiać?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

26.04.2017 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,466
Poziom ostrzeżeń: 5%
To jest panel Duo, więc najpewniej o pogaduchach co tam się na WCI dzieje i ogólnie One Piece.

A w sobotę no to też bym najchętniej cisnął planszówki, Szczery, tylko że raczej nie mogę sobie pozwolić na zawalenie nocki, ale tak do 3-4 chyba bym mógł siedzieć...XD

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

26.04.2017 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wochu
Unregistered

Ja będę w piątek jakoś o 18 już na pyrkonie jak cośWink
26.04.2017 23:40
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 234
Pyrkon był cudowny Heart Byłam pierwszy raz, ale bawiłam się wspaniale. Organizacja na wysokim poziomie, słysząc opinie od ludzi z poprzednich lat strasznie się bałam kolejek, ale ku mojemu zdziwieniu, weszłam od razu. Bardzo fajne panele na których świetnie się bawiłam, nie można było się nudzić (głównie te, w których była inteerakcja z innymi ludźmi, czyli jakieś wspólne scenki itd.), a poza tym pokaz tańca z ogniem i belgijka ~ Cieszę się, że było tak dużo znajomych zarówno z Nakamy, jak i z poza, dzięki którym ten konwent był jeszcze bardziej wspaniały ~ Cieszę się, że mogłam się z Wami spotkać (i pograć z niektórymi w dobble i tajniaków) było super ^^ i dziękuję Komiemu oraz Imi za nocleg z czw na pt. Dzięki Wam nie musiałam się tłuc zatłoczonym pociągiem w pt oraz Szczeremu za zajęcie miejsca w sleepie. Ogólnie jak na mnie mało spałam, ale spało się dobrze, lepiej, niż się spodziewałam (może dlatego, że miałam materac ?) Poza tym bardzo otwarci pyrkonowicze, mogłam poznać też nowych ludzi, wytulać się za wszystkie czasy, czy pograć w mafię w nocy, także atmosfera ogólnie cudowna. W każdym razie Pyrkon uważam za udany i zamierzam pojawić się na następnym Smile

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
01.05.2017 13:46
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,048
Odnośnie organizacji właśnie słyszałam, że trochę olali mangowców i był problem m.in. z panelem o OP, który nie mógł się odbyć, bo organizatorzy nie zapewnili mu do tego miejsca...

Taka ciekawostka od jednego twórcy programu:
Spoiler :
O Meetpointach słów kilka Smile
Każdy dorzuca kilka swoich groszy to ja też coś naskrobie . Pyrkon odwiedziłem trzeci raz pierwszy raz w 2013 lub 2012 ( naprawdę nie pamiętam ) drugi rok temu czysto zarobkowo i jakoś tak się złożyło że w tym roku wybrałem się jako prelegent Smile a więc.... na kilka tygodni przed Pyrkonem dostałem informację od jednego z organizatorów że mój 3 godzinny panel o One Piece nie zmieści się do sali "dalekowschodniej" ALEE !alee ! można go przerzucić na "meetpoint mangowy" gdzie mają się odbywać luźniejsze atrakcję, pomyślałem super świetnie wręcz zajebiście Big Grin organizator dorzucił że będzie wydzielone miejsce ze się projektor znajdzie no brzmiało rewelacyjnie Big Grin poleciało hasło że mogę zgłosić więcej atrakcji, a jako naczelny mangowy podludź który uwielbia spędzać 24/7 w panelówce chętnie zgłosiłem 7 h atrakcji łącznie które później urosło do 9 godzin . z własnego nie ogarnięcia nie zauważyłem jednej rzeczy że Meetpointy mają być na dworze. ale w sumie przejąłem się tym średnio no bo przecież jeśli to pomysł organizacji to na pewno zapewni GODNE i odpowiednie warunki na prowadzenie "punktu spotkań dla fanów"
W informatorze była informacja o istnieniu meepointów ale ze jakiekolwiek atrakcję mają się odbyć nie było słowa ...no trudno czekając od wczesnych godzin piątkowych na informację czy meetpoint jest czy będzie czy się buduje doczekałem się Smile .......czegoś takiego jak na zdjęciach poniżej Big Grin ...... Z jednej strony organizacja robi blok dalekowschodni który z tego co wiem wypadł nie najgorzej,ludzie raczej nie narzekali a z drugiej kpi z mangowców? tak Ci źli niedobrzy mangowcy !chińskie bajki ,mangozjeby itd itp itp. Fajnie by było gdyby w końcu ktoś z organizacji Pyrkonu zauważył jak DUŻY odsetek waszej imprezy stanowią mangowcy.*te setki mangowych cosplayów mangowe stoiska oblegane non stop ale co tam to pewnie 100 osób na krzyż Smile *
Jestem w fandomie mangowym od 12 lat i jeszcze na żadnej imprezie na której byłem nie spotkałem się z sytuacją w której prelegent nie ma GDZIE prowadzić atrakcji Smile z całego serca przepraszam wszystkich ludzi którzy tak bardzo czekali na panel One piece i z całego serca dziękuje Fabien Sacha który mimo odpowiedzialności za swój własny blok dalekowschodni dzielnie próbował pomóc i ratować martwy meetpoint,mam nadzieję ze w przyszłości organizacja Pyrkonu będzie miała trochę więcej takich ludzi Smile ! i jednocześnie dziękuje za rozwianie moich wątpliwości żeby w przyszłości Pyrkon traktować tylko jako fuzje cosplay party z masowym piciem pifka
Co do moich wrażeń z Pyrkonu to... niewiele widziałam xD
01.05.2017 16:43
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,647
Znajdziecie mnie pewnie na Youtubie. Co najmniej dwa razy wpieprzyłem się w kadr podczas wywiadów, i to raz na dłużej bo słuchałem sobie z boczku co pan do mikrofonu opowiada, a nie zauwazyłem kamery xD

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

01.05.2017 20:37
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,466
Poziom ostrzeżeń: 5%
Pyrkon sam w sobie wspominam dobrze, ale głównie jest to zasługa po pierwsze że miło spędziłem czas na testowaniu ślimaków, bo łącznie rozegranych było 10 partii, z drugiej oczywiście nakama, bez której nie wyobrażam sobie tej imprezy. Jednak Pyrkon powtarza te same błędy co zawsze.
Po 21 właściwie człowiek mógł albo udać się do sleepu, albo na planszówki, ewentualnie funkcjonowały jeszcze jakieś panele, ale było ich już mało. Reszta atrakcji pozamykana, co skutkowało też zamknięciem hal i chodzeniem pod gołym niebem przy niezbyt przyjemnej pogodzie. Nawet jak człowiek chciał zagrać w planszówę, to znaleźć miejsce było strasznie ciężko. Na zwykłym konwencie to nie brakuje pustego miejsca, gdzie można rozłożyć koc czy coś a tu? Gaszą światło w tych sleepach po 23 i w ogóle porażka. Że już nie wspomnę o poszukiwaniu gniazdka z prądem, żeby głupią herbatę sobie zrobić. Z drugiej strony były z tego mocno śmiechowe akcje.

Bardzo fajnie też, że udało się zrobić nieoficjalny panel o Op z Ayo, Kirą i innymi fanami, jakaś osłoda na to, jak organizacja zawaliła. Szkoda, że byłem taką ciapą i nie powiedziałem, że jestem adminem opnakamy zapraszam i w ogóle, bo chętnie wprowadziłbym tu więcej fanów Opxd

Generalnie Pyrkon mnie nie zachwycił. Będę za rok, bo bardzo podoba mi się możliwość testowania czy to własnych gier czy gier innych twórców. Super atmosfera, organizacja też bez zarzutu. Koleś co był naszym zwierzchnikiem też był bardzo przyjazny. No a przy tym otrzymuję darmową wejściówkę na cały konwent. Wolę jednak zwykłe konwenty, bo tam atrakcji się po nocy nie zamyka i zawsze jest gdzie usiąść. No i te ceny jeszcze.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.05.2017 11:54
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama