Aktualny czas: 23.11.2017, 00:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
pytania do OG
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

pytania do OG
Strasznie boję się tego tematu... Ale póki co wychodzę z założenia, że trzeba go założyć. Jeżeli nie będzie pytań czego bym bardzo pragnął to się usunie. Tak naprawdę kapitanowie powinni być waszym źródłem informacji. Ale z drugiej strony nie jestem nie wiadomo ki by głosić słowo moje. Tak więc tutaj każdy może zapytać o wszystko (jedyna granica to oczywiście pytania tyczące załóg, rozszerzenia itd.) a ja cóż będę udzielał odpowiedzi, tak byście nie mieli wątpliwości. No to chyba tyle.

Jeszcze może pozwolę sobie tu info dać, jeżeli ktoś nie chce nie musi robić tego co w 4 punkcie w ogłoszeniach dałem.
31.03.2010 12:06
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Mononoke Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 153

No to teraz mam pytanie, nie żeby wypominać, tylko z ciekawości. I tak dla mnie na przyszłość. Za co konkretnie są punkty ujemne, napisałeś, ze jest w ogłoszeniach, ale i tak nie widzę dokładnie za co.

[Obrazek: e7xu91.jpg]
16.04.2010 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja też nie zrozumiałam za co te punkty ujemne są?

[Obrazek: h3sygn.png]
16.04.2010 10:56
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Przecież napisał dość wyraźnie:
Cytat:Czas więc na punkty minusowe, a teraz za co, za to co było w ogłoszeniach.
Patrzymy więc, co było wyżej w temacie "Ogłoszenia duszpasterskie" (JEDYNY temat pasujący do opisu, zresztą, haha, TEN SAM >.>") i proszę, piąty post w ogóle w temacie:
Cytat:Po pierwsze. Nigdzie nie było napisane, że może zostać tak, jak jest. Nie może.
Nad avkiem musi być ranga. Chcażby doklejona paintowo, tak jak rozmawialiśmy. Tak by była dana ranga. Czas macie do końca tego tygodnia.
Kara za niezrobienie -5 punktów a potem -1 za każdy dzień zwłoki.
Naprrawdę, nie tak trudno to znaleźć.
Czytaj, Chlor. Przynajmniej to, co załogowe, bo tam też to już poruszyliśmy.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.04.2010 10:59
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095

Jackie D. Flint napisał(a):Czytaj, Chlor. Przynajmniej to, co załogowe, bo tam też to już poruszyliśmy.
Sorki, jak czytam posty Jutsu to zwykle po drugim lub trzecim zdaniu gubię wątek <; A to był pierwszy temat do którego weszłam, jeszcze nie zdążyłam zajrzeć do załogi.

Nie mam też czasu żeby się zagłębiać w te wszystkie szczegóły, naprawdę nie mam całego dnia żeby siedzieć na forum, więc jestem wdzięczna za odpowiedź.

Jednakowoż, uważam,. że kara jest zupełnie niewspółmierna do przewinienia. Żeby o taki bzdet, który jest do NICZEGO niepotrzebny, zabierać punkty? Nie rozumiem.

[Obrazek: h3sygn.png]
16.04.2010 11:07
Jutsu
Unregistered

Chlor napisał(a):Żeby o taki bzdet, który jest do NICZEGO niepotrzebny, zabierać punkty? Nie rozumiem.

Mienie mnie w dupie, jest bardzo ważnym przewinieniem.

Co by nie powiedzieć Jackie już znalazła odpowiedź, więc ja nie muszę odpowiadać. Patrząc jednak na wasze "rangi", które dodatkowo powstały to mam wątpliwości. Temat był wałkowany gdy powstały już załogi, kapitanowie byli więc doskonale zorientowani o co chodzi. Zawsze jak coś nie jasne mogliście spytać, ciężko? Mieliście od 29.03 a jest 16.04. Tyle czasu było, jesteście załogą i nie możecie jeden drugiego wesprzeć? Dziwi mnie bo w większości Fallen nie miał problemów z interpretacją... Oczywiście chodzi o rangi forumowe, a czemu to proszę przeczytać tutaj:
http://www.forum.onepiecenakama.pl/viewt...&start=105
16.04.2010 12:44
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Czyli jednak. Ale trochę to głupie >.> Podobała mi się oryginalność userów w tym polu.
I dlaczego za coś, co jest forumowe, odejmujesz nam punkty w rpgu? :roll:

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.04.2010 12:56
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,262

Mam przez to rozumieć że należy sobie wpisać taką rangę jaka wynika z ilości postów?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
16.04.2010 12:56
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,246
Poziom ostrzeżeń: 20%

Tak dokładnie, tak jak na początku gdy samo pokazywało range.

[Obrazek: a5d45uF.png]
16.04.2010 12:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

Tak, dla ujednolicenia i nie tworzenia odrębności, o tym była mowa i to dość kontrowersyjna, wytłumaczenie Sashy jest co najmniej śmieszne jednak nie jest tak źleSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.04.2010 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama