Aktualny czas: 15.12.2019, 00:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
"Random" na tle nakamy - kim jest?
Autor Wiadomość
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: "Random" na tle nakamy - kim jest?
Daje plusa Rice (:

Mi się właśnie wydaje, że nikt nowy, kto udzielałby się na forum, w ostatnim czasie się nie pojawił. Jest zastój. Pojawiają się osoby, które napiszą 5 postów i tyle.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
25.01.2016 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,304
Poziom ostrzeżeń: 0%
Filemon - Dla niektórych to Chinchi, Gatanka i Zoro są świeży xD. To zależy od perspektywy. No ale np pojawiła się Zura, ona od czasu do czasu gdzieś napisze, a jest bardzo w porządku.

No i też mi się wydaje, że Orzi z Rudzisz podchodzą do postów Komiego z takim negatywnym nastawieniem, później takie podejście rujnuje cały odbiór tekstu.

Nasze forum jest łanpisowe, a hajp na OP chyba słabnie (nie wiem) dlatego jak ktoś przychodzi to najpierw chce gadać o OP po prostu. Zauważyłem też takie zjawisko, że nowi ludzie co czasem przychodzą są po prostu bardzo dziwni, wręcz pretensjonalni lub po prostu są dziećmi - nastolatkami. Ciężko się też takim nowym wbić w towarzystwo w którym są takie wyjadacze. A szkoda bo wydaje mi się, że miejsca jest dostatek, a chęci na nowych, fajnych forumowiczów wielkie Big Grin.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
25.01.2016 13:57
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,838
Też zauważyłem, że Zura stalkuje ten temat, ale nie chciałem podawać jej jako przykładu, co by się dziewczyna nie speszyła ^^ . Jest jeszcze Rhan, która czasem wejdzie... I to chyba tyle? No i nowy nabytek Souli, zobaczymy jak się zadomowi na forum Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.01.2016 14:02 przez Orzi.)
25.01.2016 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Negatywnie? Na litość Boską, w którym miejscu negatywnie? I proszę nie przeinaczać moich słów. Nie mówiłam nic na temat napływania na forum, w tym aspekcie, to prędzej sobie dam ręce uciąć przy łokciach niż powiem złe słowo na Komiego, tylko zachęcania ludzi cichych, obecnych już na forum,do bliższych kontaktów z tzw jak to Eikiczi nazwał "wyjadaczami".

Eikiczi mówisz, są dziećmi infantylni... a kto ma zasilać nakamę jak nie nowe pokolenie włąsnie? Nie uważasz, że ich trzebaby właśnie pod skrzydła wziąć, pozwlić im się rozwinąć na forum? Niewielu niestety jest dorosłych, którzy ot tak nagle sięgną sobie nagle po mangi i w wieku 27 lat postanowią dołączyć do forum, żeby o nich pogadać.

Porzucam temat reala, bo swoje zdanie wyraziłam i nic więcej tu już nie dodam. Mówię tylko o FORUM i nakamie.pl
25.01.2016 14:14
Zura Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74
(25.01.2016 14:01 )Orzi napisał(a):  Też zauważyłem, że Zura stalkuje ten temat, ale nie chciałem podawać jej jako przykładu, co by się dziewczyna nie speszyła ^^ .
Lol, bo chciałam coś napisać, ale ja strasznie powoli piszę xDD

(25.01.2016 01:02 )Komimasa napisał(a):  A ja uważam, że dramatyzujecie. Nie rozumiem czym taka dyskusja, która po części bierze takich ludzi w obronę miałaby ich odstraszać. No ale tu by musiał się ktoś taki wypowiedzieć, by powiedzieć, jak to faktycznie jest.

Hm, być może ja mogłabym się zaliczać do takich osób, choć raczej nie wniosę nic nowego do tematu. Napiszę w sumie, że fakt, mnie to nieco odstrasza, bo utwierdza mnie w przekonaniu, ze tak jak napisał to podobnie Orzi - Nakama to zamknięta grupa ludzi. Lubię to forum i Wasze dyskusje, jednak zaglądam tu podobnie jak Zangetsu, czyli z przyzwyczajenia. A teraz głównie tylko czekam na temat z nowym chapkiem i zmykam. Szczerze przyznam, że chciałam być kiedyś częścią Nakamy, zaglądać na spotkania, grać w planszówki i zaprzyjaźnić się z ludźmi, którym mogłabym zaufać i razem pośmiać. W tym wszystkim mam jednak wrażenie, że nie wpasowałabym się i nie udałoby mi się dołączyć do paczki, bo nie ma w niej już miejsca. Może błędnie myślę i zbyt krytycznie, pewnie tylko ja tak uważam, nie wiem. Jednak póki co bycie takim zwykłym randomem na tym forum mi raczej odpowiada Smile
25.01.2016 14:16
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Nasz nowy nabytek to wielka niewiadoma~ (:

Chodzi mi raczej o ludzi, którzy dołączyli w przeciągu kilku ostatnich miesięcy, niż osoby, które udzielają się i na forum i na spotkaniach już od, hmmm, dwóch lat?

25.01.2016 14:18
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,838
Zura napisał(a):Szczerze przyznam, że chciałam być kiedyś częścią Nakamy, zaglądać na spotkania, grać w planszówki i zaprzyjaźnić się z ludźmi, którym mogłabym zaufać i razem pośmiać. W tym wszystkim mam jednak wrażenie, że nie wpasowałabym się i nie udałoby mi się dołączyć do paczki, bo nie ma w niej już miejsca. Może błędnie myślę i zbyt krytycznie, pewnie tylko ja tak uważam, nie wiem. Jednak póki co bycie takim zwykłym randomem na tym forum mi raczej odpowiada

Cóż, naprawdę szkoda bo osobiście bardzo miło mi się z Tobą gada na forum jak się pojawisz. Nie bój się, że się nie wpasujesz, na Nakamie jest miejsce dla bardzo różnorodnych ludzi, cichych i głośnych, spokojnych i zwariowanych i każdy się jakoś odnajduje. Miejsce na pewno się znajdzie, większość z nas jest otwarta na nowe znajomości (a w takim przypadku jak Ty, gdy ktoś pisze na forum to już w ogóle) i jeżeli kiedyś byś znowu zechciała spróbować wejść w tę pozaforumową Nakamę to jestem pewien, że przywitamy Cię z otwartymi ramionami Smile .
25.01.2016 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Supernova
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 812
Dzięki Zura. Właśnie o to mi chodzi, cieszę się, że ty to powiedziałaś. Wybacz, nie mam tu nic złego na myśli teraz, ale jako "narybek"

Właśnie to co napisała Zura, w swój nieudolny sposób próbuje powiedzieć w moich negatywnych postach. Trzon, w najmniejszym stopniu nie zachęca do bliższego zapoznania się z nim.
25.01.2016 14:47
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Dla mnie Zuro, z całą pewnością nie jesteś randomem. Czytałam twoje posty, chociażby w zwierzyńcu i wydajesz się być bardzo miłą osobą, którą chętnie bym poznała (:

25.01.2016 14:51
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,304
Zuro na pewno byś się wpasowała, uwierz, że na stówę znalazło by się miejsce, chęci, dobre słowo i zabawa dla Ciebie. No i tak jak pisała Filemon, jesteś znana, nic nie stoi na przeszkodzie by jesli zechcesz przyjechać i się spotkać. Zachęcam gorąco do uczestniczenia w jakimś spotkaniu Big Grin.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
25.01.2016 14:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama