Aktualny czas: 10.12.2019, 20:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
"Random" na tle nakamy - kim jest?
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,032
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: "Random" na tle nakamy - kim jest?
No chyba jednak za duża generalizacja jak dla mnie ;p
Fakt, jak do zbioru Polaków dać Niemca czy innego Szweda, to dużo wnosi, ale bazując na własnych doświadczeniach i tym jak niezwykle różnorodnych mam znajomych, to to uogólnienie nie pasuje wcale do omawianej sytuacji. Tak naprawdę (jeśli brać za przykład to o różnych narodowościach czy samcach bez bab) taki "czyjś znajomy" spoza forum wniosłby pewnie więcej powiewu świeżości, niż ktoś kto wkracza z poziomu forum, bo ma szanse być bardziej różny od ludzi, których przywiodły tu względnie podobne zainteresowania... Pozostaję nieprzekonana. Faktycznie chyba trzeba nam po prostu zostać przy swoich odmiennych zdaniach i tego nie rozgrzebywać dalej XP

A nie zrozumiałeś chyba o co pytam z indywidualnością: zdaję sobie sprawę, że młode zostały wprowadzone do grupy przez Jackie. Ja się pytam czemu to, że się jest kojarzone z siostrą, stanowi problem dla ich indywidualności, bo dla mnie problemu niet - można być kojarzonym z kimś i jednocześnie być wyrazistą jednostką IMO, jedno drugiemu nie przeszkadza.

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
31.01.2016 05:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,155
(31.01.2016 00:38 )Caellion napisał(a):  Hm... spotkanie forumowe to, to nie było... ale mnie Szczery poznałeś najpierw w realu, a teraz od niedawna daję się czytać xD i się udzielam.

A gdzież! Właśnie najpierw poznałem Cię przez forum, pozostawiłeś tutaj spuściznę trzystu postów, więc dla mnie nie byłeś randomem gdy Cię zobaczyłem w Poznaniu. Ja dla Ciebie widać tak, ale ja Ciebie miałem możliwość kojarzenia, choć dawno Cię na forum nie było ;P Więc nie byłeś IMO żadnym Randomem.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

01.02.2016 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nadam sobie sam miano Gold Diggera, a co!
[Obrazek: golden_shovel.gif]

Zacznę wywód od tego czym jest random, po 12 latach bycia graczem MMORPG, wiele razy mi się to przewijało, u nas jako graczy MMORPG(Aion, WoW, KO itd. od 12 lat) to np. była osoba, która przypadkiem trafiła do mojego party na instancje pvp/pve, ale jeśli taka osoba była 1,2,3...10 raz ze mną, to staje się tzw. premade'm. To tyle z mojego punktu widzenia.

Pytanie czy "ścisła" grupa Nakamy, która jest od wieków, nikogo nie chce nowego czy jednak jest wstanie kogoś przyjąć.

Jeśli są jakieś zloty(w mojej gildii na 25 osób było 25 osób), ktoś nie może jednego roku, a drugiego tak, to wiadomo że nie problem, ale czy z takich powodów skreślać kogoś nowego?(wiem, że pewnie nie padło takie określenie, ale tak sobie dodałem)

Mnie na forum ściągnął mój lokator Caellion, mimo że nie oglądałem One Piece(a oglądałem w życiu sporo anime), samego OP zacząłem oglądać dopiero po wizycie Komiego i Imi u mnie, naprawde świetne anime i mam zamiar te 750 odcinków nadrobić w 2-4 miechy(jestem na 35), ale byłem głupi że nie oglądałem tego przedtem, bo dobre anime!

Nie wiem jakie kryteria trzeba spełniać, by być pełnoprawnym członkiem Nakamy, ale już wiem po ostatnich urodzinach ekipy Nakamy, że jest to mega grupa z otwartymi ludźmi.

Domyślam się, że jak każdy, pewnymi cechami się dopasuje, a innymi będę wnerwiał, np. maniakowaniem fotkami(sorry taki mam zawód xD). No i też nie wszyscy mają takie samo zdanie o danej sytuacji jak ja ;P ale to dobre, bo nawet w małżeństwie jak para się nie kłóci, to jest źle.

Urodziny pokazały jedno oblicze, chciałbym poznać jeszcze inne oblicza, jak np. Ogniskon czy CC, ale to nie ode mnie zależy Smile ale i tak było mega na urodzinach Smile

No i na forum dopiero to mój "kilkunasty" post, więc pewnie nie mam prawa głosu, ale zważywszy na moje stare forum i 8k postów, boje się aż tak tu spamować Big Grin

PS. mając dobrą pamięć, pozdrawiam Mono, Oko, Komiego, Imi, Ekicziego, Paxiego, Kasztana, Wocha i Caelliona za świetnie spędzony czas, z mega pozytywnymi ludźmi i nie miejcie mi za złe Tongue

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2016 17:04 przez Kotu.)
29.11.2016 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,244
(29.11.2016 01:34 )Kotu napisał(a):  Urodziny pokazały jedno oblicze, chciałbym poznać jeszcze inne oblicza, jak np. Ogniskon czy CC, ale to nie ode mnie zależy Smile ale i tak było mega na urodzinach Smile

I tu się mylisz Tongue Tu tak naprawdę wszystko właśnie zależy od Ciebie. Jeśli u Ciebie będzie chęć poznania nas i zgłębiania tej relacji czy to online czy w realu, to uwierz mi nie pozostaniemy na to obojętni. Ten temat może odstraszać, ale jak byłeś na urodzinach to widziałeś jak to wygląda więc nie ma się czego bać. Szkoda że nie mogłem się pojawić w tym roku ;(.

29.11.2016 11:34
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(29.11.2016 01:34 )Kotu napisał(a):  No i na forum dopiero to mój "kilkunasty" post, więc pewnie nie mam prawa głosu, ale zważywszy na moje stare forum i 8k postów, boje się aż tak tu spamować Big Grin
E tam, przy obecnej aktywności na forum nie masz się czego obawiać. A spam spamowi nierówny. Dopóki piszesz sensownie i na temat, Twoje posty są tu zawsze mile widziane.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
29.11.2016 12:01
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
(29.11.2016 11:34 )Redrey napisał(a):  
(29.11.2016 01:34 )Kotu napisał(a):  Urodziny pokazały jedno oblicze, chciałbym poznać jeszcze inne oblicza, jak np. Ogniskon czy CC, ale to nie ode mnie zależy Smile ale i tak było mega na urodzinach Smile

I tu się mylisz Tongue Tu tak naprawdę wszystko właśnie zależy od Ciebie. Jeśli u Ciebie będzie chęć poznania nas i zgłębiania tej relacji czy to online czy w realu, to uwierz mi nie pozostaniemy na to obojętni. Ten temat może odstraszać, ale jak byłeś na urodzinach to widziałeś jak to wygląda więc nie ma się czego bać. Szkoda że nie mogłem się pojawić w tym roku ;(.

Bardziej mi chodziło o to czy uda mi się zobaczyć inne oblicza ludzi z Nakamy, gdyż tak naprawdę na ten moment, jak to ująłem u góry w porównaniu do MMORPG, zostałem zaproszony do "party" na party urodzinowe jako 'random" Big Grin i nie wiem jak odebrała mnie reszta na tyle, by zostać "premade'm" ;P na np. Ogniskonie czy CC Smile A chęć poznania jest duża, bo mimo że jestem introwertykiem, to staram się otwierać na ludzi, np. poprzez aparat(którym wkurzam innych Tongue)

A udzielać się będę na tyle ile czas mi da Smile A jest sporo fajnych wątków, tylko nad "ścianą" tekstu trzeba pomyśleć ;P

[Obrazek: 205ee7p.png]
29.11.2016 15:44
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Już pomijając, że odebrała Cię bardzo pozytywnie, to obecność na takich różnych imprezach zależy głównie od Twojego nastawienia, chęci poznania. Bo imprezy takie, ogłaszane publicznie nie forum nie wprowadzają segregacji, wtedy nie jest ważne, czy tam ktoś za kimś nie przepada. Jesteś tutaj, jesteś jednym z nas, możesz wbijać. Nawet CC nie jest tutaj wyjątkiem, bowiem chodzi o chęć poznania, przedstawienia, pisania z nami, jakiegoś spędzania razem czasu, nawet niekoniecznie w irl.

Ale bardzo się cieszę, że tak napisałeś, bo przedstawiłeś to z tej strony najważniejszej, czyli takiej nowej osoby. Rani mnie trochę zwrot "pełnoprawny nakama", ale trudno, najwidoczniej nowe osoby tak to postrzegają, dobrze wiedzieć. Tak jak napisałeś, jesteśmy jak najbardziej otwarci na nowe osoby, a imprezy forumowe dają dodatkowo szanse kogoś lepiej poznać i wtedy nie trzeba być kilka lat na forum, czy mieć ponad 500 postów, żeby wziąć w tym udział. To są mity.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

29.11.2016 19:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama