Aktualny czas: 23.07.2017, 10:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Rasizm? Nie wiem...
Autor Wiadomość
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 494
RE: Rasizm? Nie wiem...
Ktosiu napisał(a):Na pewno się taki nie urodziłeś,tylko wpojono ci takie wartości.

Nie, urodziłem się taki. Nikt mi nigdy nie wpajał obrzydzenia do gejów, to moja naturalna reakcja na to wynaturzenie Tongue Kościół również nie wmawiał mi nienawiści do homo.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
24.03.2010 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
IppoAd Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 29

post usunięty
24.03.2010 18:28
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

IppoAd napisał(a):żydów i cyganów.

A co z nimi nie tak, że chcesz ich tępić??

JP na 100% to chyba rap (nagrywany przez firmę? nie wiem nie znam się na tych połamańcach, nawet nie wiem, czy to był tytuł piosenki, czy ogólna treść przekazu tego chłamu), o ile można to tak nazwać, propagujący do przemocy, wyzywający policję (JP= Je*** Policję) ale to nie o tym temat do tego powinien być założony pod tytułem "Demoralizacja"(ewentualnie dodać młodzieży i dzieci, bo chyba głównie na nią to działa).
24.03.2010 18:58
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715
Poziom ostrzeżeń: 0%

Widzę, że IppoAd to młody neonazista. :mrgreen:
Przydałaby się jakaś wojna światowa. Jak powiedział Stalin: "Wojna oczyszcza społeczeństwo".

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
24.03.2010 19:48
Ktosiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Hitler miał dziadka żyda więc płynęła w nim żydowska krew,jedynym powodem jego nienawiści do żydów były jego złodziejskie zapędy,z drugiej strony jego wizja Niemca były śmieszne czarny karzeł i jego gruby zastępca wmawiali ludziom że są wysokimi szczupłymi blondynami :mrgreen:

IppoAd napisał(a):Wiesz nie wiem jak w innych miastach ale w Katowicach cygani naprawdę stanowią problem. Sami złodzieje i nieroby. Lepiej się na ich dzielnicach po zmroku nie pokazywać.
Nie lubisz cyganów bo się ich boisz
24.03.2010 20:31
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,183
Poziom ostrzeżeń: 20%

Ippo może łaskawie wytłumaczysz mi co masz na myśli mówiąc ,,A co do murzynów to niech sobie robią co chcą, ale u siebie w kraju !!'' może weź se poczytaj historie to byś wiedział że czarni zostali wywiezieni siłą z afryki i zmuszani do niewolnictwa a później po odzyskaniu wolności nadal nie mieli łatwo więc co to ma być za tekst ze niech robią co chcą u siebie w kraju?! że USA czy Afryka? czy mo0że gdzie indziej bo np. jak czarny urodzi się w Polsce to jest chyba polakiem nie? co to niby być? Że teraz jak robią problem to ma się ich odsyłać z powrotem do Afryki czy gdzie? zastanów się bo ten tekst był na potęgę rasistowski,przepraszam Komimasa wiem że zbaczam z tematu ale po prostu nie mogę olać czegoś takiego więc Ippo może mi dokładnie wytłumaczysz co miałeś na myśli przez ten tekst choćby na PW bo może ja coś źle zrozumiałem ale wątpię.

[Obrazek: a5d45uF.png]
24.03.2010 20:36
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 110

No nie tak nie może być. Taka ładna kulturalna rozmowa o gejach była. Tak elegancko sobie po nich jeździliśmy (no niektórzy to ich bronili), ale teraz zeszliśmy na temat żydów, cyganów i całego tego badziewia którego ja się nie tykam. Żeby nie było nic nie mam do żydów (no może tylko że mają za wielgachne nochale) a tym bardziej do murzynów (właściwie to nie miałbym nic przeciwko gdyby był ich więcej przynajmniej na ulicach był by kolorowo). Cygani to fakt trochę mnie przerażają, ale to przez to że żyją w tych swoich grupach i ciutek za bardzo kozaczą.
24.03.2010 21:09
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Przepraszam, że odbiegnę od tematu, ale muszę sprostować pewną nieścisłość.
Ktosiu napisał(a):Hitler miał dziadka żyda więc płynęła w nim żydowska krew
Padłem ze śmiechu. :mrgreen: Mam swój historyczny obowiązek reagować na takie herezje.
Doucz się trochę, a nie podajesz jakieś zasłyszane informacje i nie wiesz wcale czy to prawda. To jest tylko jedna z teorii, bo nie została udowodniona i nie można tego jednoznacznie stwierdzić. Tak naprawdę to do końca nie wiadomo kim był dziadek Hitlera i nigdy się tego nie dowiemy.
Natomiast Geobells był Żydem i 15 generałów w armii III Rzeszy również.
W niemieckiej armii służyło 150 tysięcy żołnierzy i oficerów, których rodzice lub dziadkowie byli Żydami. Terminem mischling określano w III Rzeszy osoby z małżeństw aryjsko-semickich. Ustawy rasowe odróżniały mischlingów I stopnia (jedno z rodziców - Żyd) i II stopnia, kiedy Żydem był ktoś z pokolenia dziadków. Dziesiątki tysięcy mischlingów służyło w Wehrmachcie, Luftwaffe i Kriegsmarine, wysoko awansując.
Setki mischlingów zostało odznaczonych Żelaznymi Krzyżami, zaś 20 żołnierzy i oficerów żydowskiego pochodzenia otrzymało najwyższy order III Rzeszy - Krzyż Rycerski.

W nazistowskiej prasie długo krążyło zdjęcie niebieskookiego blondyna w hełmie, którego przedstawiano jako "Idealnego niemieckiego żołnierza". Był nim Werner Goldberg. Jego ojciec był Żydem. :-P

W styczniu 1944 roku lista wyższych oficerów "spokrewnionych z żydowską rasą" liczyła 77 nazwisk, w tym 23 pułkowników i 15 generałów w tym feldmarszałek lotnictwa Erhardt Milch, którego ojciec był Żydem. Istnieją też poszlaki że Himmler, Hess i Hans Frank miało żydowskich przodków, ale to też nic pewnego jak w przypadku Hitlera.
Takie są fakty. Cała ta lista była sporządzana na bierząco przez samych Niemców w trakcie wojny.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
24.03.2010 21:12
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 110

A co do Hitlera to on wysyłał naszych do obozów i coś mi się zdaję że miał głęboko w tyłku czy ktoś naprawdę był żydem czy nie. Był zakompleksioną parówą, która dała się manipulować przez żonę. W dodatku niewyraźnie mówił, był mizerny a fryz miał jak by go mamusia czesała. Z całym szacunkiem IppoAd ale wole całą gromadę żydów, morusów czy czarnych niż kogoś takiego
24.03.2010 21:22
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Następny heretyk (Mejtrix). Jakbyś pooglądał trochę programów historycznych albo poczytał Mein Kampf to byś wiedział czemu Hitler mordował Polaków. Nienawidził naszej rasy, podobnie jak ruskich (czyli wszystkich Słowian). Gorzej nienawidził tylko Żydów.
Na długo przed tym jak miał żonę podbił pół Europy, więc raczej nie dał się jej zmanipulować.
Niewyraźnie mówił? Całe Niemcy go rozumiały i był jednym z najlepszych mówców w dziejach ludzkości.
Ja go nie bronię czy chwalę tylko prostuję wypowiedzi niektórych osób, bo jak czytam ich posty to aż krew mnie zalewa.

24.03.2010 21:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama