Aktualny czas: 22.10.2017, 15:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Rave Master
Autor Wiadomość
Rafcilla Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rave Master
Co sądzicie o tym anime? Napiszcie swoje opinie i stronkę na której można czytnąć całą mangę po polsku lub obejrzeć CAŁE anime po angielsku ;d
08.02.2011 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
RE: Rave Master
Pierwsza manga twórcy Fairy Tail i WIDAĆ, że koleś ma pewien schemat postaci do wykorzystania. Mamy Haru (Natsu), Plue (as himself chyba), Elie (Lucy), Melodię (Gray), i tak dalej...
Co po poznaniu Fairy Tail i pomyśleniu "o, ten facet coś jeszcze narysował? fajnie, chętnie poznam!" strasznie mnie zawiodło.
Powiedzmy sobie szczerze - fabuła jest płytka, postacie znane, kreska dużo mniej stabilna i profesjonalna niż w FT.
Przeczytałam, jak mi się akurat naprrrawdę nudziło :/

[Obrazek: 66HHUfX.png]
10.02.2011 01:10
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
A mi się podobało ^ ^ Dobra kreska moze nie tak dobra ale popatrz ile to było lat temu ^ ^ I jakby nie patrzeć gdyby nie Rave mAster to Fairy Tail wyglądałoby zupełnie inaczej niż obecnie nam znane ^ ^

[Obrazek: archer-1.png]
10.02.2011 01:45
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Gdyby nie Rave Master to pewnie FT w ogóle by nie było.
Co masz na myśli "inaczej"?

I nie, nie uważam, że wykorzystywanie w kółko tych samych postaci to dobry pomysł. Świadczy raczej o braku profesjonalizmu i kreatywności.

10.02.2011 01:59
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Pisząc inaczej miałem na mysli że wygląd całego uniwersum Fairy Tail byłby inny. ALE (bardzo ważne) po głębszym zastanowieniue to FT jest to nadal RAVE MASTER tyle że z uproszczoną historią i bardziej ukierunkowaną na walkęniż na wątek romansu Haru i Ellie jak to było w RAve Masterze.
I cóż, wczęsniej zabrałem się za zgłębianie Fairy Taila i uważałem to za naprawdę dobrą mangę, jednak po tym jak zapoznałem się z Rave Masterem podchodzę do FT z dużo większym dystansem ponieważ jak już było powiedzianie postacie z FT to tylko klony postaci z Rave Mastera. Tylko Jackie tu masz jeden problem bo Musica i pasuje jako Gray i jako Gajeel. Ale podobieństw jest cała masa na przykład Let (już jako człowiek) do niego podobny jest Racer(członek Oracion Seis, a jak jużo tym mowa to przecież sama koncepcja Oracion Seis była pierwsza w Rave Masterze).Im dalej brnę w przykłady tym bardziej powątpiewam w Fairy Taila.

[Obrazek: archer-1.png]
10.02.2011 02:23
Taex Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Witam wszystkich Smile
Mam takie pytanie czy manga Rave Master będzie dalej tłumaczona? Bo niestety angielskie skany są takiej kiepskiej jakości, że czasami nawet nie widać co w dymkach piszą Undecided
21.04.2013 09:49
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
Oczywiście, zrobimy co w naszej mocy by nowe rozdziały RM pojawiły się jak najszybciej. Mamy obecnie za mało rąk na wszystkie projekty ale dla MR jak będzie trzeba będę robił tłumaczenie i edycję samodzielnie.
Pozdrawiam, Xaton.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
21.04.2013 11:41
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
...który z samą mangą ma tyle wspólnego, że co najwyżej ją czyta XD
Ale dzięki za wyjaśnienie XD

Taexie, z tego co mi wiadomo prace nad tłumaczeniem idą statecznie do przodu - to nasi edytorzy są teraz zawaleni robotą i nie bardzo mogą znaleźć czas, a to od nich właśnie zależy jakość skanlacji :/

Podpowiem Ci coś - w każdej aktualce jest podany kontakt do Ruriego. To on jest edytorem RM. Napisz mu jakieś słowa uznania za jego ciężką pracę ;] To bardzo pozytywnie działa na członków grupy skanlacyjnej, takie paliwo pełne motywacji do pracy XD Poproś go po prostu o więcej RM i pewnie od następnego tygodnia będziesz się cieszył większą ilością tego tytułu XD

21.04.2013 20:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama