Aktualny czas: 04.07.2020, 06:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Rave Master, status?
Autor Wiadomość
Aiyuna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Rave Master, status?
Czy coś wiadomo czy będziecie to kontynuować? 206/296
10.02.2020 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,072
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rave Master, status?
Co prawda denerwuje mnie takie zakładanie tematu byle gdzie, ale o ile Cię kojarzę Ty juz o to pytałaś, więc rozumiem Twoja irytację. Tutaj nikt się tym nie zajmuje. Nie wiem gdzie mogłabyś o to spytać, ponoc WT ma swoje forum. Nie wiem, może na ich grupie na fejsie, może na discordzie bo też widzę że jest na readerze. Tu nie ma to najmniejszego sensu. Temat zniknie za 3 dni ( takie info dostałam) Osobiście uważam, że nikt tego nie będzie kontynuować, bo czasy gdzie dużo się robiło dla fandomu minęły bezpowrotnie. One Piece jeszcze jakoś idź, ale to dlatego, bo zajmuje się nim uparty Komimasa, Rave master do niego nie należy.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2020 22:10 przez Imithe.)
11.02.2020 22:10
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 83
Rave czeka na jakiegos edytora i powinien troche ruszyc.

Imi nie jesteś w grupie to sie nie wypowiadaj... I najlepiej wez zalatw sobie u komiego zeby dokrecic ten wasz kiszacy sie sloiczek i zabronic osobom ponizej 100 postow zakladanie tematow xd
12.02.2020 09:37
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Doobree! Tylko pokazujesz ze nic nie wiesz podejscie grupy do tytulu... No po prostu brak slow na to jakie bzdury wypisujesz Big Grin
Nie skłamię jeżeli powiem iż WT jest jedna z aktywniejszych grup wydajac regularnie okolo 10 rozdzialow miesiecznie. A łącznie istnieje moze... 10-15 grup skanlacyjnych liczac te jednoosobowe i wydajace cos raz na pol roku. Takze czasy przekazywania przepadly bezpowrotnie.
Wanted nie ma oficjalnie zadnego forum udostepnionego dla czytelnikow. Jedynie facebook i discord na chwilę obecną. Wszystkie namiary są na readerze.
I jezeli tak ciebie irytuja osoby piszace gdzie popadnie na tym ruchliwym forum to niech komi pokasuje wszystkie dzialy o wt na portalu opnakama a i musiałby jeszcze wyrzucic wt z readera bo w nazwie mamy... Reader. Onepiecenakama. Pl
13.02.2020 12:36
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,067
Poziom ostrzeżeń: 0%
Imithe napisał(a):To jest efekt pazerności grup, że to jest ich tytuł i nie oddadzą nikomu. I nie chcę tu cisnąć po WT czy coś
Tak ale nie.
A pytał ktoś o przejęcie Rave Mastera, że to stwierdzenie w ogóle tu padło?

edit: Usunęłam link forum, skoro Ruri mówi, że nie jest na razie otwarte dla publiki.

[Obrazek: lZA4kVo.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2020 12:37 przez okiren.)
13.02.2020 12:36
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,225
Imithe napisał(a):To jest efekt pazerności grup, że to jest ich tytuł i nie oddadzą nikomu.

Imithe napisał(a):W ogóle dziwne mi się wydaje to, że grupy musiały pytać grupy o pozwolenie nawet po czasach świetności, ale już pies

No jak nikt nie chce, to komu mamy to oddać?

Imithe napisał(a):Okiś chciała podać linka do forum, gdzie WT jest na wyciągnięcie ręki, ale nie bo to nie dla publiki i nie piję tu do Okiś, co do Ruriego który zarzuca że mi się nie podoba, że tu pytają o kwestie WT a sam broni dostępu by WT głowy nie truć.

Na ten moment forum służy nam do wrzucania przetłumaczonych mang, nie ma możliwości dopuścić to tego ludzi spoza. A "głowę nam trują" ludzie i tak np na facebooku, gdzie odpowiadamy praktycznie każdemu natychmiast Smile

Do Rave Master mamy 2 z 3 potrzebnych osób, to i tak nie jest źle, gdybyśmy nie mieli nikogo projekt zostałby oficjalnie zawieszony lub porzucony.
13.02.2020 14:45
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
(13.02.2020 14:14 )Imithe napisał(a):  Ja poczekam, może Rave Master ruszy, ale jak minie pół roku i dalej będzie jak było, to wyjdzie że ja miałam rację i nic nawet nie będę musiała mówić.

Czekać sobie możesz nawet i 10 lat. Może być tak ze nikt sie nie zgłosi albo jutro ktoś napisze zda test i w przyszlym tygodniu rave ruszy znowu. Nie mamy na to praktycznie żadnego wplywu.
I mozesz sobie darowac gierki w to kto ma racje gdyz osobiscie odpuszczam sobie dyskusje z Tobą ponieważ nie mają zadnego sensu..
13.02.2020 15:02
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama