Aktualny czas: 14.08.2018, 10:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Ready! Czyli Jango Dance Carnival!
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ready! Czyli Jango Dance Carnival!
Pamiętam to jak dziś, moją największą fazę na piosenkę jaką kiedykolwiek miałem. Było ich może z 10 ale ta zapadła mi w pamieć najbardziej. Obejrzałem ten specjal i zakochałem się w tej piosence. Sam odcinek jest po prostu magiczny, genialny i ogląda się go wprost rewelacyjnie. O co może mi chodzić? Wszyscy to wiecie, w końcu zawarłem to w tytule Wink

Wymienianie plusów tego specjału może być trywialne bo jest po prostu świetny w całym swoim wymiarze, począwszy od pomysłu na wyspę, kończąc na tym, że to wszystko za sprawą Jango.

Ogółem początek, gdzie Jango tańczy jak Michael Jackson, no nawiązanie dla mnie pasujące w 100% w końcu na nim była wzorowana ta postać. (To, że wyrósł mu grzyb na brodzie nie czyni go odwróconym jednorożcem prawda?) Strasznie mi się podoba ta stara kreska, ten brak nowoczesnej animacji, prostota, a jednocześnie klimat.

Idąc dalej, taniec... wejśćie żołnierzy i reakcja... wylew... z mordy ;D

Uciekający słomkowi mogą być leciutkim minusem (koszmarna animacja ich ucieczki, aż mdliło), ale jak widać to nie oni byli tutaj gwiazdami wieczora! Zakończenie ucieczki przed marines, jednak jest tak mega pomysłowe, fajne i zabawne, że pieję za każdym razem. Spadnięcie na o dziwo przyczepioną do sufitu nad wyspą(?xD) wielką kulę dyskotekową, była tak bajeczna, że aż brak słów. Luffy oczywiście musiał znowu popsuć zabawe towarzyszom, dokładając im parę siniaków ;p

Zatem, kula zaczyna falować na lewo i prawo, nawet stary dziadek widzi jej cień z okna. Na wierzę w samym centrum wdrapuje się postać, przerażony DJ zostaje wypchnięty z kopa ( świeć panie nad jego duszą), a na szczycie staje on, JANGO. Niczym rasowy wodzirej zacheca wszystkich do zabawy (oczywiście ratuje sobie tym tyłek, bo jest scigany przez marines... jakżeby inaczej, piracka natura, dbamy o własne cztery litery), z ręki wysuwa się czakram, pojawia się wyliczanka... One, two, Jango! Idealnie zgrane w czasie słowa odbierają moc zamierzającemu się nad głową pirata marine, bujająca się kula dyskotekowa działa natychmiastowo paraliżując całe miasto w tańcu. Tutaj wchodzą już walory czysto muzyczne z małymi doatkami choreografi i fajnych scenek tańca. Rozpoczęcie piosenki i dalsze jej rozwinięcie jest super. Tańcząca Nami, random który wydaje się być Aokijim, dziadek, który jeszcze chwilę temu leżał bez sił, teraz szaleje na ulicach miasteczk i tak dalej.

Przskoczę na koniec pomijając opis oczywiście ostatecznej katastrofy xD (tak bardzo łan pis). Załoga bez życia, walić lufiego, niech sam się o siebie zatroszczy... ale co? Kapitan tańczy. Powiedział bym "last man standing" ale nie jest sam! Jest z nim niezmordowany Michael... znaczy Jango. Wink Uznanie ze strony hipnotyzera - pirata i dowcipna wymiana zdań, kamera się oddala a nas żegna najlepsza zwrotka tej piosenki. Dla mnie cud miód! Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2018 04:40 przez fuszioms.)
24.03.2018 04:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,856
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Ready! Czyli Jango Dance Carnival!
To jest wlasnie ujemny efekt discorda, Fuszi nauczyl sue miec odpowiedzi NA JUŻ xD
Takie stekanie nie zacheca do pisania, Fuszi. Mnie zacheci posiadanie czasu zeby to przeczytac i jakos sensownie odpowiedziec.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

25.03.2018 06:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Ready! Czyli Jango Dance Carnival!
to był żarcik. nie bierz tego na serio, ty tak poważny cżłowieku, że aż strach się bać xDDDDDDDD

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
25.03.2018 06:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama