Aktualny czas: 14.12.2017, 21:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resident Evil 5
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Resident Evil 5
Jakiś czas temu, grałem w Resident Evil 5, skuszony dobrymi recenzjami i tym samym moimi obawami, mimo wielu zalet gry. Gra jest nieziemska, jest mrocznie ale nie straszy klimatem, ot co taka zwykła siekanka już nie zombiaków, tylko zarażonych afrykanów xD Szkoda jedynie, że klimat piątej odsłony serii RE nie jest taki, jak części 1-3. Gra się miło i przyjemnie, dlatego też postanowiłem rozpocząć zabawę po raz drugi, lecz z innej perspektywy, co daje mi kosmetyczne możliwości, jednak to zawsze coś xD Mieliście styczność z tym tytułem?

Aha xD Jeśli się da, szukam partnera\partnerki do wspólnej gry, nie miałem okazji sprawdzić tego z kimś z mojego otoczenia, więc jeśli ktoś jest chętny, to z przyjemnością sobie postrzelam, mam już dość gry z sztuczną SI, bo SI=debil xD

To już jest koniec...
29.01.2010 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja grałem i powiem jedno - rozczarowanie. Nie wiem za co takie dobre recenzje zebrała ta gra. Z początku było fajnie, ale po pewnym czasie nudzi się niemiłosiernie. Można zagrać raz ale nie więcej. 10 razy lepszy jest Left4Dead (1 i 2).

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
29.01.2010 21:07
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

Tą część mogę spokojnie nazwać interaktywnym filmem, przerywniki filmowe stoją na wysokim poziomie i mamy w nich swój udział. Tą grę można przejść kilkukrotnie, w singlu max dwa razy, bo przechodząc po raz drugi możemy wcielić się w Shevę i zobaczyć akcję z troszku innej perspektywy. Gra z SI nie zależy do przyjemności, więc dalszą rozgrywkę można prowadzić ze znajomym już na poziomie najtrudniejszym, gdzie z debilnym komputerowym partnerem będzie to bardzo trudne bądź niemożliwe xD

To już jest koniec...
30.01.2010 18:42
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama