Aktualny czas: 15.08.2018, 13:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Rewolucja w Załogach !
Autor Wiadomość
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,208
Poziom ostrzeżeń: 0%
Exclamation Rewolucja w Załogach !
Po przedyskutowaniu spraw załóg wewnątrz Soge, stwierdziliśmy, że trzeba to też ustalić ogólnie, wśród innych.
Otóż załogi są jakby... Martwe, nie ma co ukrywać. Nic się w sumie nie dzieje i jedyną aktywną załogą jest właśnie Soge. Chcemy to zmienić, ale teraz pytanie, czy wy też chcecie?
Jest kilka opcji, gdzie najłatwiejszą jest po prostu rezygnacja z zabawy w załogi. Bo może prócz userów z Soge nikt nie ma ochoty się w to bawić, nudzi ich to czy cokolwiek. Więc po prostu walnąć tym wszystkim i siemasz.

My jednak obstajemy przy tym, by rozwalić wszystko i zrobić od nowa. Zniszczyć nieaktywne załogi, odświeżyć je, zrobić nowe jak i nowy nabór. Wszystkich wyrzucić z aktualnych załóg, niech wstępują od nowa, każdy gdzie ma ochotę.

Wewnątrz wynikła propozycja, by rozwalić Feniksów i Fallenów i zamiast tych dwóch załóg, zrobić jedną. Tylko tak, no nie możemy sobie decydować o innych jak Panowie świata, więc musicie się wypowiedzieć. Jeśli będzie mała aktywność tematu, to chyba wiadomo, że macie wszystko w nosie i nie ma co się starać zaczynać od początku.

Dwie załogi rywalizujące ze sobą byłoby wystarczające. Oczywiście będziemy pilnować, by ilość osób była wyrównana, żeby nie było tak, że w jednej załodze jest osób 12, a w drugiej 8.

Proszę teraz o wypowiedzi wszystkich: Ludzi z Soge, Feniksów i Fallenów. Nawet, jeśli mielibyśmy się powtarzać to wypadałoby coś ustalić. Przede wszystkim, czy chcecie coś robić w tym kierunku, jeśli tak, to tutaj zostało rzucone parę pomysłów, można dodać coś od siebie lub ustosunkować się do tego, co już zostało napisane.

TROCHĘ ZAANGAŻOWANIA Heart Proszę. Nawet jeśli nie chcecie, to też napiszcie Smile

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2013 13:43 przez Nami. Powód: Poprawiona ortografia)
23.08.2013 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rewolucja w Załogach !
Nami napisał(a):Bo może prócz userów z Soge nikt nie ma ochoty się w to bawić, nudzi ich to czy cokolwiek. Więc po prostu walnąć tym wszystkim i siemasz.
Bynajmniej. W Feniksie od czasu do czasu pojawia się problem martwej załogi i proponowania jakichś zmian i reanimacji. Niestety nic z tego nie wychodziło Sad Głównym powodem tego jest nieobecność Syrenki i Imi Sad

Nami napisał(a):My jednak obstajemy przy tym, by rozwalić wszystko i zrobić od nowa. Zniszczyć nieaktywne załogi, odświeżyć je, zrobić nowe jak i nowy nabór. Wszystkich wyrzucić z aktualnych załóg, niech wstępują od nowa, każdy gdzie ma ochotę.
To samo pisałem w Feniksach - zacząć od nowa, żeby wszyscy ogarnaili aktualne systemy itp. Bo u nas było raz tak, że pojawił się nowy system statystyk i każdy miał je inne (stary i nowy system) xD

Nami napisał(a):Wewnątrz wynikła propozycja, by rozwalić Feniksów i Fallenów i zamiast tych dwóch załóg, zrobić jedną. Tylko tak, no nie możemy sobie decydować o innych jak Panowie świata, więc musicie się wypowiedzieć. Jeśli będzie mała aktywność tematu, to chyba wiadomo, że macie wszystko w nosie i nie ma co się starać zaczynać od początku.
Kurczę, z jednej z strony dobry pomysł, bo aktywność by podskoczyła, ale z drugiej strony tylko dwie załogi? No i jak by się nazywała? Big Grin

Nami napisał(a):Dwie załogi rywalizujące ze sobą byłoby wystarczające. Oczywiście będziemy pilnować, by ilość osób była wyrównana, żeby nie było tak, że w jednej załodze jest osób 12, a w drugiej 8.
J.w. właśnie nie wiem czy dwie to wystarczająca ilość xd Chociaż łatwiej wszystko ogarnąć~

Nami napisał(a):Proszę teraz o wypowiedzi wszystkich: Ludzi z Soge, Feniksów i Fallenów. Nawet, jeśli mielibyśmy się powtarzać to wypadałoby coś ustalić. Przede wszystkim, czy chcecie coś robić w tym kierunku, jeśli tak, to tutaj zostało rzucone parę pomysłów, można dodać coś od siebie lub ustosunkować się do tego, co już zostało napisane.
Jak już pisałem - pragnę reaktywacji załóg. Uwielbiam PBFy i fajnie by było, gdyby tutaj też jakiś aktywny był xd

Dodam też, że przydałoby się jakoś... Wypromować te załogi. Żeby ludzie chcieli do nich dołączać i grać. Bo bez chętnych to nie będzie gry.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2013 13:54 przez Devzan.)
23.08.2013 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,208
Devzan napisał(a):J.w. właśnie nie wiem czy dwie to wystarczająca ilość xd Chociaż łatwiej wszystko ogarnąć~

Lepsze dwie i aktywne, niż 3 z czego 2 martwe xD

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
23.08.2013 13:51
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja wiem tyle, że nie mozna postapić tak by ktoś z Soge musiał nagle być w innej załodze tylko dlatego bo nie starczyło miejsca. Wtedy taka osoba nie będzie miec ochoty już na nic. Ja na przykład nie wyobrażam sobie być z innymi ludźmi niż z tymi co mam w załodze Smile Jestem w Soge od niedawna a wiem, że nie widzę siebie gdzie indziej. Co do rozwalenia dwoch martwych jestem za. Myslę, że dałoby się ich zorganizować, ale wypieprzanie wszystkich zewsząd jest bez sensu.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
23.08.2013 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Nami napisał(a):Lepsze dwie i aktywne, niż 3 z czego 2 martwe xD
No dlatego napisałem o skoku aktywności xd Nie wiem jak u Fallenów, ale w Feniksie to nie ma nawet najmniejszej aktywności, więc... (dlatego trzeba tę zabawę jakoś wypromować).

Trzeba by było znaleźć też dobrych i aktywnych miszczów gry. A (może błędnie) patrząc na Mafię, to to może nie być łatwe.

fuszioms napisał(a):Jestem w Soge od niedawna a wiem, że nie widzę siebie gdzie indziej. Co do rozwalenia dwoch martwych jestem za. Myslę, że dałoby się ich zorganizować, ale wypieprzanie wszystkich zewsząd jest bez sensu.
A skąd wiesz jak jest w innych załogach? Big Grin Chociaż fakt, u nas of paru tygodni nie dzieje się nic. Nawet już szogu i Carsis nie spamujo.

Poza tym boli mnie trochę to faworyzowanie Soge :/ Większość samozwańczej "Elity" forum tam jest.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2013 13:58 przez Devzan.)
23.08.2013 13:56
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,322
Devzan napisał(a):Poza tym boli mnie trochę to faworyzowanie Soge :/ Większość samozwańczej "Elity" forum tam jest.
Kiedyś każda załoga miała kogoś ważnego z forum. Sęk w tym, że celebryci z Feniksa i Fallena przestali się udzielać na forum.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.08.2013 14:05
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 609
A może mi ktoś wytłumaczyć o so chozi w tych załogach? Bo chętnie bym dołączył, jeśli można Smile.
23.08.2013 14:38
Jutsu
Unregistered

Fushimons napisał(a):Co do rozwalenia dwoch martwych jestem za.

<małe Jutsu mode on>
A wiesz ile twoje zdanie się liczy? Guzik. A teraz dostaniesz zagadkę i domyśl się dlaczegoWink
<Jutsu mode off>
23.08.2013 14:49
Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,934
Ja nie jestem w żadnej drużynie to się wypowiem Tongue

Nadal nie wiem dokładnie na czym polega przynależność do załogi, ale nie raz zazdrościłam ludkom, że mają pod avatarkiem jakąś załogę wpisaną. I nie raz, nie dwa rozważał człowiek "a może by tak gdzieś dołączyć?" i z reguły moje myśli kierowały się właśnie w stronę Sogę z bardzo... trywialnego powodu. A chodzi o to, że Soge kojarzy się z OP i to w bardzo epicki sposób, a Fallen i Feniks takie są... meh, drużyna - nie ma epickości za nazwą, nie kcem.

Może to i płytkie, ale podejrzewam, że inne świeżaki forumowe mogą do tego podchodzić w podobny sposób. Jakby nowa/-e drużyna/-y też były jakoś zakorzenione klimatem w OP, to by więcej chętnych by było ;p

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
23.08.2013 14:51
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 884
Nie widzę sensu w rozwalaniu załóg i robienia tego od nowa, sęk w tym że jak by nie patrzeć Soge ma najwięcej aktywnych użytkowników i wiadomo że coś tam będzie sie zawsze działo. Nie wiem czy Feniksy i Falleny są tak całkiem martwe, no dobra w Fallenach to nic się nie dzieje od bardzo dawna jakoś mało pomysłów chyba mamy no i kapitan ma chyba w czterech literach załogę Big Grin Ja bym proponował aby najpierw w załogi to sobie przedyskutowały wybrały może nowego kapitana czy coś niż je rozwalać, a jak już rozwalać to wszystkie a nie tylko dwie Big Grin

okiren napisał(a):Może to i płytkie, ale podejrzewam, że inne świeżaki forumowe mogą do tego podchodzić w podobny sposób. Jakby nowa/-e drużyna/-y też były jakoś zakorzenione klimatem w OP, to by więcej chętnych by było ;p

No to może podaj jakieś propozycje nazw załogi Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2013 14:59 przez SLAWO89.)
23.08.2013 14:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama