Aktualny czas: 24.09.2017, 23:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Rick and Morty
Autor Wiadomość
golbat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rick and Morty
[Obrazek: WpUKUKW.jpg]
Animowana seria, stworzona z myślą dla dorosłego odbiorcy. Nie znaczy to, że roi się tam od seksu przemocy i alkoholu. Jest tego co prawda trochę, ale jednak jest to subtelnie ukryte pod motywem przygody w zwiedzaniu nieznanych światów, wymiarów i czasoprzestrzeni.

Tytułowy Morty to dosyć pokraczny młodzieniec z którym ciężko się nie utożsamiać kiedy jego ekscentryczny dziadek (tytułowy Rick) - geniusz i alkoholik w jednym, zabiera chłopaka w nieznane jako asystenta (przydupasa) po obcych światach. Seria jest przepełniona absurdalnym humorem, przyprawionym często fizyką kwantową, teoriami o relatywistyce czasu, paradoksie podróży w czasie, równoległych wymiarach i tym podobnych rzeczach (wystarczy kumać ogólnie koncepcje żeby połapać się w żartach). Seria przy tym nie stroni od nabijania się z pop-kultury, nieudanych małżeństw i typowych nastoletnich wyzwaniach - myślę że każdy znalazłby coś dla siebie.

Kreskówka ma jedyne w swoim rodzaju dialogi, gdzie postacie non stop się zacinają, jąkają i wydają naprawdę zastanawiać nad tym co same mówią dodaje niesamowitej atmosfery przy oglądaniu.

Z całego serca mogę ją polecić - jest bardzo lekka i mega zabawna. Póki co są tylko 2 sezony i nie ma w niej żadnego dłużącego się wstępu, od pierwszego odcinka mamy kupę frajdy i śmiechu.

Gifek na zachętę:

[Obrazek: rm-pizza-chair-world-charityowl.gif]

wubba lubba dub dub
14.06.2016 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,854
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rick and Morty
Od dawna mam ochotę oglądnąć toto, ale nie wim gdzie można z napisami ;P

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
14.06.2016 02:25
Filemon Online

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,400
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Rick and Morty
O, jest temat o Ricku i Mortym.

Chciałam tylko napisać, że to jedna z najgenialniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek oglądałam.

Oglądałam w większości z Netflixowym dubbingiem, nowy sezon po angielsku i jestem pod wrażeniem, jak dobrze zrobiony jest ten dubbing. Z tego co słyszałam, jest jeszcze jeden, z jakiejś stacji telewizyjnej.

(14.06.2016 00:50 )golbat napisał(a):  Z całego serca mogę ją polecić - jest bardzo lekka i mega zabawna.

Z tą lekkością nie mogę się zgodzić xD

Zarzucę jeszcze fajny soundtrack~

Jak pokończę, to co teraz oglądam, to pewnie sobie zobaczę jeszcze raz cały serial. Jest tego wart~

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
Dzisiaj 19:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama