Aktualny czas: 22.02.2018, 16:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
Rick and Morty
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: Rick and Morty
3 sezon ma tam sporo zacnych scen i akcji, ale postać Ricka to się ostro skiepściła. Nagle serial traktuje go jako Mary Sujke który wszystko załatwia od ręki, i ma pierdzyliard zapasowych planów i wszystko jest keikaku tori. Wiem że Rick to geniusz nad geniusze i tak dalej, ale wcześniej to jednak często szedł bez planu i w biegu wykminiał jak skopać przeciwnika. Gdyby taki Rick był w odcinku o baterii samochodowej, to by pod koniec powiedział "Mhorty ty naiwny debilu, miałem w kieszeni pilot który by nas spokojnie wyteleportował z *beeek* z tej baterii, chciałem tylko pokazać zielonemu kto rządzi". Momentami ten trzeci sezon zachowuje się jak fanfic, jak nie robi z Ricka istnego boga to zajmuje się jakimiś wyjaśnieniami, które pod koniec bardziej psują świat niż go poszerzają w ciekawy sposób. Jak odcinek o tym jak Rick wysysa pamięć Mortiemu po traumatycznych przeżyciach, znowu to jest bardziej coś co fan by napisał jako teorie. W kwestii serialu, to oznacza brak jakiegokolwiek rozwoju u Mortiego, a to jest kop w jaja zwłaszcza po odcinku gdzie Rick był na przygodzie z Jerrym, i pod koniec zrobił się taki mhroczny. No i jeszcze łamanie 4 ściany, w tym sezonie są one bardzo leniwe. W dwóch przypadkach Rick patrzy prosto w kamerę i mówi do widza, wiem że wcześniej też łamał ścianę ale wtedy to dalej gadał do innych postaci i nie było to takie drętwe. Może się potwierdzi teoria że Rick dalej jest w symulacji, bo jak to ma być nowy kierunek serialu, to kiepsko.

[Obrazek: a5d45uF.png]
29.11.2017 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,726
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rick and Morty
Obejrzałem ostatnio ten trzeci sezon i... Czy tylko mi się wydawał DUŻO brutalniejszy niż poprzednie? Ciągle były krwawe trupy, a w tym odcinku z Pickle Rickiem to już w ogóle rzeźnia całkowita. Widać jestem delikatesik, bo mnie takie nadmiary trochę odpychały. Podobnie jak bagatelizacja śmierci przez bohaterów - to mogło działać z Rickiem, ale jak objawia się u reszty postaci, to jest to po prostu dziwne. Bardzo nieprzyjemnie poczułem się też w odcinku Ricka i Jeffa, przy scenie z tymi dzieciaczkami.

Na plus jednak dodam, że wbrew temu co kiedyś mi wspominal Xaton przed trzecim sezonem, w końcu mamy jakieś głębsze rozwoje relacji i postaci. Co do
Spoiler :
Beth, to podejrzewam, że jednak nie była klonem a jej nietypowe działania wynikały z tego, że samą siebie podejrzewając o bycie klonem, uwolniła się od odpowiedzialności
A najlepszy odcinek sezonu to zdecydowanie ten z Cytadelą.
Spoiler :
Evil Morty w ogóle jest moją ulubioną postacią i bardziej niż chętnie zobaczę jego kolejne kroki w sezonie czwartym.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

29.11.2017 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama