Aktualny czas: 23.10.2017, 10:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Ringleader
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ringleader

Anime: Soul Eater (spoilery!)
Audio: Britney Spears - Circus
Twórca: Hagaren Viper (ten sam co zrobił "This is Halloween"!)
Moja ocena: 9/10

Okay, powiedzmy sobie jedno wprost - Soul Eater jest fajnym anime dopóki nie przeczyta się mangi. Przeczytałam. Teraz żywię zwykłą zawiść dla twórców anime za pominięcie wielu ważnych dla serii scen i postaci, za nierozwinięcie wielu wątków, albo zamknięcie ich w absurdalny sposób, za zakończenie serii w iście idiotycznym stylu.
Uwielbiam serię, nie znoszę anime. Jedziemy dalej.
Nie cierpię Maki. Nie, serio. Soul, Kid, Black Star, cała ta ekipa jest bombowa (zwłaszcza rozwinięcie charakterów ich postaci, jaką można poznać niestety tylko w mandze). Maka jest zwykłą, płytką postacią, z której autor na siłę próbuje zrobić główną bohaterkę mangi shounen. Nie, opinia innych postaci i fakt, że Maka często się drze na Soula nie zrobią z niej głównego bohatera. To tak nie działa. Nawet inne postacie w serii to widzą =.=' Bogowie, nawet Rincewind, którego tchórzostwo jest już chyba przysłowiowe, ma więcej charyzmy i zaprawy bojowej od tej dziewczyny. Bez kitu.
I nie chcę tutaj dyskusji na temat SE, w której mnie poprzecie, albo spróbujecie naprostować. Zdaje się, że mamy już na forum temat o SE, tam możecie spróbować wmówić mi, że Maka jest materiałem na bohatera ;] Albo że anime jest lepsze od mangi XD
Napisałam to wszystko, by wyjaśnić, z jak negatywnym podejściem siadłam do tego AMV.

Jest on jednak tak fantastycznie zmontowany, że pozwolił mi zapomnieć na chwilę o tych uprzedzeniach. Naprawdę przez kilka minut widziałam epickość wyczynów Maki i Soula, przez kilka chwil rozumiałam, czemu Maka jest głównym bohaterem.
Nie przypuszczałabym, że "Circus" może tak dobrze do niej pasować. Nie jestem (już teraz - jak byłam mała, to byłam XD) fanką Britney Spears, ale ta piosenka naprawdę przypadła mi do gustu.
Co do spraw technicznych - świetne wyważenie scen, znakomity timing. No, ale czego się spodziewać po kolesiu, który stworzył "This is Halloween" ;3

[Obrazek: 66HHUfX.png]
01.10.2011 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama