Aktualny czas: 23.10.2017, 10:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robota w wakacje
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,236
Poziom ostrzeżeń: 25%
Robota w wakacje
Cześć z was zapewne już myślała by pójść do tymczasowej roboty w wakacje, by zarobić własną kasę albo żeby odpłacić się starszym ale na jedno wychodzi. Tu mówimy o swoich planach ale można tez prosić o pomoc w wyborze roboty.

Ja to mam na razie 2 pomysły na zarabianie kasy.1: Wyprowadzanie psów. Praca przyjemna bo spędza się ją z psami i jest to idealne dla osoby która lubi się ruszać(ja tak średnio ale kasa motywuje). Ale tu powstaje mały problem czy znajdą się takie osoby które powierza nieznajomemu psa, no ale u mnie to raczej jest bardzo możliwe zwłaszcza jak ma tak lać jak teraz i właścicielowi nie chce się wyjść na pole a piesek chce(jak już mówiłem kasa motywuje). Drugim pomysłem to pójść w ślady brata i zostać budowlańcem, bo nawet jeśli mam przez miesiąc kopać doły, rozwalać ścianę to mnie to jak najbardziej pasuje :mrgreen:. Ale jeszcze myślę jeszcze nad innymi, macie jakieś propozycje.

[Obrazek: a5d45uF.png]
17.05.2010 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Poziom ostrzeżeń: 0%

Wyprowadzenie psów wygląda na przyjemną pracę. Co prawda nie wiem ile się za to dostaje kasy ale na pewno jest przyjemniej niż na budowie. Pomagałem ojcu budować nasz dom i chyba bardziej przeszkadzałem niż pomagałem :-P , bo się na tym nie znam. Praca w sumie ciekawa, ale dosyć czasochłonna i męcząca - w zależności co się robi, ale skoro twój brat pracuje na budowie to możesz się samemu przekonać.
17.05.2010 17:37
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Na wyprowadzaniu psów dużo nie zarobisz, poza tym wątpię, by znalazło się dużo chętnych. Co do budowlanki, to jak chcesz. Ja jestem zbyt leniwy na taki rodzaj pracy. Rozważałem za to, czy by nie popracować w restauracji, jako kelner czy coś takiego.

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
17.05.2010 17:39
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160

Ja na kelnera bym się nie nadawał - ręce mi się za bardzo trzęsą jak niosę talerze lub picieSmile Prędzej poszedł bym na zmywak. Niestety podobno trudno pracę w restauracji znaleść, chyba że ma się jakieś znajomości.
17.05.2010 17:44
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

Ja w stroju kelnera przynoszący gościom jedzenie......restaurant poszedł by się paść XD. Zresztą wątpię bym se poradził z tym ,,to danie idzie do stolika numer....a tam to do tego'' bym się pogubił.....wiem że wyglądam teraz jak totalna ciota, coś innego jeszcze?

17.05.2010 17:46
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Chciałbym dopowiedzieć jeszcze, że bycie kelnerem, to nie jest tak od zaraz. W większych restauracjach nie ma co nawet na to liczyć. Jeśli już, to do jakiś mniejszych. Bardzo poszukiwani są wykfalifikowani kelnerzy, tz. Ci, którzy ukończyli szkołę, bądź odpowiednie szkolenia.

Co do tematu - jeśli chodzi o kasę, to nie ma nic lepszego, jak praca na budowie. Po wszystkim będziesz wyje****, ale w końcowym rachunku będziesz miał pieniążki, a i muskulatury Ci przybędzie. Jeśli znowu nie chcesz się przemęczać, to idź zrywaj truskawki bądź inne owocki Smile

[Obrazek: 19979393.png]
17.05.2010 17:58
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567

Ja rozważam pójście do macdonaldsaTongue. Ze wszystkich co wymieniliście zdecydowanie to wybieramTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
17.05.2010 18:21
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

No właśnie! Jaki ze mnie daun by nie pomyśleć o McDonaldsię......To też jest jakiś pomysł. Albo będę rozwoził pizze.

17.05.2010 18:27
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Tymek napisał(a):Ja rozważam pójście do macdonaldsaTongue. Ze wszystkich co wymieniliście zdecydowanie to wybieramTongue.
To już na budowie mają lżej niż tam właśnie. Tam jest totalny wyzysk. Nawet 10 minut nie usiądziesz.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
17.05.2010 18:30
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*

Albo najlepiej zatrudnię się w telepizzy ale z tym jest pewien mały problem......Bo trzeba wytrzymać gorąc 10 x gorętszy od Entei Ace'a, no ale mam blisko.

17.05.2010 18:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama