Aktualny czas: 17.08.2018, 06:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Rosja 2018 - Mistrzostwa Świata
Autor Wiadomość
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 54
Rosja 2018 - Mistrzostwa Świata
Otworzyłem temat, bo MŚ zaczynają się jutro.

Przy okazji mam propozycję dla chętnych. Można utworzyć sobie składy https://menedzer.tvp.pl i dołączyć do nakamowej ligi i rywalizować między sobą.

Odnośnie jutrzejszego meczu. To mecz otwarcia i w sumie patrząc na drużyny nie spodziewam się jakiegoś spektakularnego widowiska. Aczkolwiek jakby Arabia coś pomęczyła ruskich, to by było miło xD.
13.06.2018 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Rosja 2018 - Mistrzostwa Świata
Wolałbym typera.

Ale będzie oglądane, od deski do deski.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
13.06.2018 23:21
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,123
No i ludy pustyni przegrały. Dobrze, choć Rosji w ogóle podczas mistrzostw nie będę kibicował.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.06.2018 22:16
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Kolejne mundiale z 48 drużynami zaowocują w więcej takich pustynnych kopaczy i gdzie tu sens? Tylko kasa się będzie zgadzać, ale tak naprawdę nikt tego już oglądać na poważnie nie będzie...

14.06.2018 22:39
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,094
Poziom ostrzeżeń: 15%
Nie mam nic do Rosji, kibicowac im nie kibcuję, ale też lubię Czeryszewa i ten co z wolnego walnął rosną na łądnych kozaków, oby więcej dobrych piłkarzy odkryto podczas mundialu! Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
14.06.2018 22:46
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,022
Dokładnie... też mi się te zmiany nie podobają. Zdecydowanie prestiż tym rozgrywkom odbierają, bo tam zaraz praktycznie wszystkie przeciętniaki z Europy, nie mówiąc już o jakichś ogórach z Azji, czy nie daj Boże jakiegoś z Oceanii będą grać... już wolę nie myśleć, jak logistycznie taka impreza będzie wyglądać... obecne mistrzostwa w zasadzie też w dupie mam, ale taki meczol Portugalia vs Hiszpania, jak ma jutro być, to nawet ja chętnie obejrzę xD.
14.06.2018 22:55
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Logistycznie na całym świecie, jak Euro kolejne czy MŚ za 8 lat od Kanady po Meksyk Big Grin To jest ostatni, poważny turniej w klasycznym wydaniu, dlatego warto oglądać póki jest. Jutro zobaczymy czy jeden Salah wystarczy i pustynne derby Maroko-Iran Tongue A na koniec Hiszpania bez trenera kontra Ronaldo. Portugalia jak tego meczu nie wygra, a kolejni pustynni wojownicy okażą się trochę lepsi to mam nadzieję, że już nie wyjdą, bo na Euro to za bardzo się im udało i teraz musi przyjść jakaś weryfikacja. Jak z Węgry ich zamęczyli to i Maroko z Iranem mogą powalczyć, byle lepsi od Saudyjczyków Tongue

15.06.2018 02:47
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
I kolejne ludy pustyni przegrały - Egipt xD

Odniosę się jeszcze do wczorajszego meczu Rosja - Arabia. Czerczesow pięknie przygotował swoją drużynę taktycznie. Naprawdę rzadko się zdarza, że oddanie inicjatywy rywalowi potrafi pomieszać mu szyki i rozwalić cały plan na mecz.

Urugwaj - Egipt. W sumie kibicowałem Egiptowi, ale bez Mo grają jak owieczki bez pasterza (coś jak Polska bez Lewego xD) A Urugwaj powinien zrezygnować chyba z Suareza. Gość miał tyle okazji, że masakra po prostu. I paprał wszystko koncertowo. Myślałem nawet, że w pewnym momencie zaś kogoś ugryzie.

Na dziś: Maroko - Iran. Nie oglądam, ale kibicuje Maroku (Benatia jest w moim składzie)
I najciekawszy mecz 1 kolejki - Hiszpania vs Portugalia. Tu spodziewam się ładnego i widowiskowego meczu, szczególnie, że Hiszpanie będą chcieli udowodnić, iż ostatnie dramy nie mają na ich grę żadnego wypływu.
15.06.2018 16:02
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Najlepszy mecz na razie, derby pustyni dają radę. Niech żałuje każdy, kto nie widział, a oglądał poprzednie Tongue Akcje z obu stron, szczególnie Maroko fajnie operuje piłką, ale w pewnym momencie mecz lekko siadł i dopiero pod koniec zrobiło się gorąco. Wuwuzele w akcji, warto pamiętać przy Senegalu, że będzie uszna zadyma Big Grin

Egipt miał pecha, że tak późno i że jednak Salah nie dał rady zagrać. Urugwaj rozczarował, ale w sumie nie mają łączników porządnych to jak nic nie wyczaruje Gryzoń i Cavani to tak może wyglądać. Egipt będzie miał ciężko, ale pokazali, że są o klasę lub dwie lepsi od Saudyjczyków, więc dalej powinni powalczyć i zrobić emocje w tej grupie.

15.06.2018 17:55
Ruri Offline
Majtek
Wanted Team

*
Iran... O k****! Niesamowicie szkoda mi Maroko... Walczyli zażarcie a tu taki numer... Niemniej, to był jak na razie najfajniejszy mecz.
15.06.2018 18:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama